Reklama

Svazování partnera(ky)

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 23:08)

Já teda raději spoutám jeho, a pak se dívám jak sebou mrská , to se mi moc líbí

Karel (Út, 3. 8. 2021 - 23:08)

strešku znám , po třech hodinách to začíná být slušný trest....A pro zavolání jsme měli zvonecky

wpw (Út, 3. 8. 2021 - 23:08)

Já miluju dostat jako roubík nošené ponožky

Návštěvník (Út, 3. 8. 2021 - 22:08)

Já teda raději spoutám jeho, a pak se dívám jak sebou mrská , to se mi moc líbí

Mari (Út, 3. 8. 2021 - 21:08)

Také plánují jednu takovou výzvu už párkrát jsem byla spoutaná celý týden když jsem mela pracovní volno. A chtěla bych být týden svázaná v hotgie v latexu a s nafukovacim roubíkem. Pravidelné by mě kontroloval a dával živiny přítel a měla bych cévku myslite ze být spoutaný dele než den v hotgie je bez rizik zdravotnich?

Honza (Út, 3. 8. 2021 - 17:08)

Tak jsem nevydržel a objednal si kombinézu od RuBear. Doufám, že to něco vydrží a nebude to dalších vyhozených cca 300 € resp. 24000 Rub. Ovšem musím si počkat. Mají měsíc na výrobu a nějakou dobu potrvá doručení.

Honza (Po, 2. 8. 2021 - 22:08)

Několikrát jsem taky měl latex pod oblečením v práci ale moc to nedělám. Málokdy vím co mě zrovna čeká. Někdy pohodička ale někdy makačka, že za sebou nechávám loužičky potu i bez latexu. Ovšem třeba na nákup latex pod oblečením nosím často.
Mám rád i hladké triatlonové neoprény a občas to taky mám na sobě několik dní v kuse. A asi poslední 2 roky v tom každou noc spím. Někdy jen v neoprénu, někdy mám pod ním ještě latex.
Dneska mám na sobě od odpoledne latexové prstové podkolenky, latexové legíny, latexové tričko a latexové rukavice po ramena. Nechám si to na sobě a na noc si na to ještě vezmu neoprén. Bez něj bych asi neusnul.

Mari (Út, 3. 8. 2021 - 21:08)

Zajímavé třeba víš proč já nemám ráda neopren protože je prodyšný to není ono a třeba já neusnu dokud nejsem pevné spoutaná a s roubíkem a v latexu. A víte co mám místo bundy? Pořád chodím jenom v lesklé latexové pláštěnce celoročně třeba v létě trochu zima nebo lehjce je zataženo beru si pláštěnku. Praktický nemám jiné bundy pouze pláštěnky

Honza (St, 4. 8. 2021 - 07:08)

... Zajímavé třeba víš proč já nemám ráda neopren protože je prodyšný ...
Jak který. Právě proto miluju ty triatlonové. Jsou z vnějšku hladké a trošku i lesklé (vypadá to jako guma, jde i vyleštit olejem) a kompletně lepené takže až na zip i vodotěsné a tím pádem neprodyšné. Pořídil jsem si to právě proto a druhý důvod je, že rád plavu venku v přírodě a tyhle obleky mi to umožní v době kdy by se normálně nedalo. Letos jsem začal poslední týden v březnu a budu minimálně do října, možná do listopadu. A když bude teplá zima tak někdy i v zimě. Hodně často ho nosím pod normálním oblečením, několikrát jsem na noc měl dva na sobě.

Honza (Po, 2. 8. 2021 - 18:08)

Mari nejvíc jsem měl na sobě latex nepřetržitě asi 10 dní. Dal bych víc ale musel jsem jít někam, kam to v latexu nešlo.
V době kdy se nosí delší oblečení jsem měl latex na sobě několikrát i v práci.

Mari (Po, 2. 8. 2021 - 20:08)

Já to dělám tak že když nemám volno a mám.jdu do práce tak před odchodem se jenom oblecu oblečení pres latex a kuklu si dám do košíku na klíče a když jsem mam roubik tak ten si připravím hned u dveří ke kukle. Vždycky když přijdu z práce hned po zavření dveri nandavam kuklu a na dávám si roubík. A udělám nějaké domácí práce. V tomto režimu fungují přes den. Když je doma přítel tak až si nandam kuklu a roubík tak ze sebe svleknu oblečení krom latexu a pak dostanu pouta a pak mám 4 hodinový odpočinek v hotgie. A pak mě rozvaze na večeři a tak a pak zase večer tentokrát do pohodlnějšího svázání na spaní a nové na spani nemám roubík prý se můžu utopit vlastníma slinama četla jsem to někde. Tak mám zalepenou pusu stříbrnou paskou kolem hlavy omotanou natřikrát

Honxa (Po, 2. 8. 2021 - 05:08)

Já to právě taky rád nosím co nejvíc a co nejdéle to jde. Nejradši bych v tom chodil pořád a všude. Bohužel to nejde. I tak to ale mívám na sobě kdykoliv to jde a když mám volno tak to nesundavám vůbec. Jenže mě latex nikdy nepřežil víc než asi 3 měsíce. Ty máš latex od koho? Myslím výrobce. Láká mě zkusit catsuit od Rubear (používají larex od Radical rubber) tak snad něco vydrží.

wpw (Ne, 1. 8. 2021 - 23:08)

Já miluju dostat jako roubík nošené ponožky

Honza (Ne, 1. 8. 2021 - 22:08)

Super. A jak dlouho ti zhruba vydrží?

Mari (Ne, 1. 8. 2021 - 23:08)

Tak teď mám nový celotělový latex rok. A ten skoro nikdy nesundavam i v létě a to i v létě nosím doma kuklu a rukavice ponožky a dneska protože byla docela zima měla jsem přes to ty svoje žluté kalhoty do deště a pláštěnku. Mám to pořád na sobě a nechce se mi to sundat jak je to příjemné zrovna koukám na televizi přítel v kuchyni si dělá ledový čaj. Mám na hlavě kapucu. A v puse roubík také mám pouta na ruce i nohy spojené řetízkem. Jak dlouho maximálně vydrzite v latexu. Já v tom dám klidně dva týdny když má můj latex zip na zadku na vykonání potřeby.

Honza (Ne, 1. 8. 2021 - 22:08)

Ještě dodám, že mě se latex trhá vždy, když ho nosím dlouho. Osobně si myslím, že ačkoliv je před oblečením namazaný (a já také) tak zřejmě nějak vstřebává vlhkost z těla a tím se stává náchylnější k roztržení. Po svléknutí je vnitřní strana tak trochu jinak zbarvená (jakoby mléčná) než vnější. Po cca půl hodině na vzduchu se barva srovná. A nikdy se mi neroztrhl při oblékání ale vždy při dlouhodobějším oblečení nebo někdy při svlékání.

Honza (Ne, 1. 8. 2021 - 21:08)

Mari díky. Používám vivishine nebo silikonový olej takže v tom problém nebude. Pokud jde o tloušťku, tam je to zase o tom, že tlustší víc omezuje. A upřímně, nezaznamenal jsem rozdíl v životnosti mezi 0,25 mm, 0,4 mm a 0,7 mm (vlastní výroba firmy rubear). Ano ten nejtenčí (0,25 mm) je náchylnější k poškození při manipulaci ale už oblečený se chová stejně jako silnější.
Ty nosíš latex volný nebo také trošičku těsnější?

Mari (Ne, 1. 8. 2021 - 22:08)

Já ho nosím těsnější právě.

Honza (Ne, 1. 8. 2021 - 10:08)

Měl bych dotaz na Báru a Mari.
Jak dlouho vám vydrží latex? Mě většinou moc ne. Obvykle se někde roztrhne nejpozději po pár týdnech. Zvlášť když ho nosím delší dobu (třeba přes víkend) a ni ho nijak nenamáhám. Možná si za to můžu sám, protože ho chci mít na sobě aspoň trošičku napnutý. Podle mě latex nesmí plandat ani se nijak krčit.
A ještě bych se zeptal zejména Báry na obojky. Ty kovové vysoké (hlavně ten s magnetickým zamykáním) to je vlastní výroba nebo koupené? Kdysi jsem si nechal vyrobit v Mannheimu 5 cm vysoký leštěný a stálo mě to pres 500 €. S magnetickým zamykáním (swedish collar) jsou ještě dražsí.

Bára (Út, 3. 8. 2021 - 21:08)

Obojky mám různé a od různých výrobců, manžel dost cestuje a tak obojky i latex vozí převážně ze zahraničí. Obojky nejraději nosím vysoké a těsné (Swedish collar mam také), mám ráda když pěkně sedí a obepínají krk. Latex nosim pěkně napnutý a různé tloušťky, nemá být volný, oblékám také na mokro. Vydrží mi několik let, také se mi stalo, že praskl nebo se zacel trhat, ale až po delši době. Latex nosim 24h denně, do práce pod oblečením, na nákupi i masku.

Reklama

Přidat komentář