Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Učitel (Po, 26. 7. 2021 - 18:07)

Já se pochcal na školním výletě řek sem žákům že celí den si nejsme dovolit chodit na záchod 9 /9 holek se pochválí do5 hodin a kluků 18 / 18 do 7 hodin

Kiki (Po, 26. 7. 2021 - 18:07)

Jo a jak sme na to spominali v obchodě tak ho měli mokrý a z toho jak to písem teda spíš psali tak sme museli taky ale nebylo kam v buse nemaj záchod a my potřebovali a tak muž to oplatil řidičovi co řídil on ho počůral a já tak se tak to měl za to

Maťa (Po, 26. 7. 2021 - 16:07)

Už pomerne dlho ma láka, že sa pocikám do nohavíc, pred mamou a sestrou, prípadne pred babami z rodiny a kamoškami. Ešte nikdy som to pred nimi neurobila, lebo náhoda, kedy by to bolo uveriteľné, sa mi ešte nenaskytla. Pred cudzími som to urobila už veľakrát, ale pred blízkymi som sa stále pocikala len do postele. Zajtra máme opekačku. Bude to dámska jazda šiestich báb z rodiny. Rozmýšľam, či na tej opekačke sa nepripiť a nespáchať to. Mohla by som to urobiť, lebo jedinej sa mi ešte nepodarilo opiť a už od osláv mojich štátnic, čo je už riadne dlho, mi unisono sľubujú, že raz ma poriadne opijú. Chcú mi vrátiť to, že ony (česť výnimkám, moja mamina) sa na tej oslave sťali. Blbé je, že ak si to chcem užiť, tak nemôžem byť priveľmi opitá a ak sa chcem pocikať, tak zas musím byť opitá. Chcela som opitosť zahrať, ale na to jednoducho nemám, nie som herečka. Neviem čo robiť, či do toho ísť. Ak sa mám priznať, neviem ako na to. Potrebovala by som sa dostať do stavu, v akom som ešte nikdy nebola. Dám si občas víno, ale viac ako pol litra za večer, som ešte nikdy nevypila a moje skúsenosti s opicami sú nulové, preto sa bojím, či dokážem odhadnúť hladinu. Musím byť viditeľne opitá, no ak si to mám užiť, tak zároveň musím byť pri zmysloch a nesmiem mať okno. Veľmi by som chcela, aby sa mi to podarilo tak, že baby budú cítiť potrebu sa o mňa postarať, vyzliecť ma z pocikaných vecí, prípadne osprchovať a uložiť. Viem, som šibnutá, ale túžim si vyskúšať aj toto. Išli by ste do toho?

Kamča (Po, 26. 7. 2021 - 19:07)

Pro mě je představa udělat to před svými blízkými či kamarády nepředstavitelná, a přitom bych právě u nich podporu určitě našel. Asi by mi nejvíc vadily jejich dotazy a bál bych se, že by na mě poznali, že se mi právě tohle líbí. Ty jsi ale v jiné situaci :D
Nicméně si myslím, že ve stavu alkoholového opojení, zvlášť, když nejsi zvyklá pít, to pro tebe bude těžké ten hraniční stav trefit. Podle mě si to neužiješ tolik, jako když bys byla střízlivá, což být nemůžeš. Spíš bych to viděl, že se opiješ, ony se o tebe postarají, ale detaily z nich pak budeš muset tahat sama, protože si je nebudeš pamatovat :D

Maťa (Po, 26. 7. 2021 - 19:07)

Bojím sa, že to môže dopadnúť presne tak, ako hovoríš a blbé je, že práve tak to nechcem. To by nebolo to správne vzrúšo. Budem o tom ešte uvažovať, no asi sa na to vykašlem. Tú zlomovú hladinu som ešte nezažila, tak takto to asi nepôjde. Musím vymyslieť niečo iné, no ono je to ťažké, keď to má byť uveriteľné.

wettron (Po, 26. 7. 2021 - 14:07)

žienka na pokec či príbeh na túto tému? hanba, poníženie, výsmech, prípadne len tak pre potešenie? [email protected]

Návštěvník (Čt, 22. 7. 2021 - 19:07)

Kdopak si ty příběhy vymýšlí? Nějaká honič, že většinou se každá počůrá v sukni? Kolik holek dnes nosí sukni? Těch je straaaaaaaašně málo a že by zrovna ony?

Kiki (Po, 26. 7. 2021 - 18:07)

Pravda ale mě se to vážně stalo nevím jak je to dlouho ale bylo to když sem chodila do 4 třídy no a styděla sem říct že potřebuji no a pustila sem to ale to bylo do legíny ale v sukni nee ale na svatbě joopochcala sem se při cestě na svatbu a měla sem mokro na zadku nevěděla sem že ho tam mám a dodělala sem to jakoby že i u oltáře bylo to slyšet ( ze začátku pak nee)manžel se na mě lehce otočil potom som dělala zvědavou jak sme se domluvili manžel mě blbě uchytil no a tak to už vyteklo všechno jemu to bylo jasný a on to pustil ten den večer ještě obleku svatba trvala Aš do noci ale to spíš sme měli akorát spys oslavu u nás na zahrafe no a my sme tam tancovali už potřeboval předtím ale já si toho nevšimla a potom sme si ještě ťukli na šťastné manzelstvipo1 hodině sme spolu ještě tancovali a pochcal se

Ale zastavil to 2 hodiny poté sme už šli domů po20 minutách sme šli na sex ale melisme ještě oblečení no já moc mazlila penis a on pak mě pipinu tak nás to natáhlo já totiž už taky chtěla hodně sme vipili tekutin na on byl mademnou pochcal mě a pak já na něm pochcala.jeho jo a když sem byla malá tak sem dělala balet no a na vystoupení se to pustiloale bylo tam že dám nohu k hlavě a začnu se.tocit wow co asi všichni bideli6? Jo viděli to viděli díru na prdeli a na prostředků vagíny a byl tam vydet i ten malinkej kousek tet přesně nevím jak se tomu říká no a vydělí taky jak to je promoceny a jak to pouštím dál jak sem to předtím zastavila a jak byloi nohy od sebe tak mi povolili svěrače a bylo vše mokrý

Kamča (St, 21. 7. 2021 - 16:07)

Díky za vysvětlení. Ztratit nad tím kontrolu, muset nosit plenky, bát se, jestli náhodou neprotekla, hlídat si, kdy se včas přebalit, to už je něco jiného. Držím ti palce, aby se to nezvrtlo a měla jsi to pod kontrolou.

Pavkol (Út, 20. 7. 2021 - 12:07)

ale stejně nepovídej že se tak chováš vždycky záměrně netvrď mi že si nikdy nekakala do záchodu

Pissdrops (Út, 20. 7. 2021 - 13:07)

Ja som pochopil, že Maťka ciká a kaká bežné do záchodu a toto robí len keď má príležitosť to zinscenovať podľa jej predstáv.

Ja osobne milujem tie situácie, keď sa cudzia ženská krúti, napríklad vo vlaku alebo na ulici, lebo evidentne potrebuje na záchod. Vždy dúfam, že sa jej stane nehoda a bude taká potupa a hanba z jej strany. Ale páčilo by sa mi aj k by som vedel, že to urobila zámerne, lebo ma tu hanbu rada, lebo veď aj tak by som vedel, že tu hanbu práve prežíva.
Mňa by ale vzrusila len takáto nehoda v súvislosti so ženou. Mať nehodu alebo vidieť nehodu u rovnakého pohlavia, to by so mnou nič nerobilo.
A myslím, že ak sa niekomu tieto veci páčia, tak byť svedkom takejto dievčenskej nehody sa, nebude sa jej posmievať ani mať hlúpe narážky, či už tym svedkom bude chlap alebo žena.
Hlúpe reči môžu mať práveže iba ľudia, ktorí to nepovažujú za príťažlivé, ale za odpudivé.

Kamča (Út, 20. 7. 2021 - 20:07)

Představa žen, které to mají na krajíčku a raději se počůrají, než aby je někdo viděl nahé, je velmi vzrušující, ale neměl jsem možnost to zažít. Všechny se raději přede mnou vyčůraly, nebo to vydržely. Rozhodně bych se jí snažil pomoct a vlastně v té ostudě být s ní. Kdybych mohl, vyměnil bych si to s ní a tu ostudu zakusil místo ní :D Ale asi by to musela být aspoň trochu sehraná scénka, kdy je na počůrané ženě vidět, jak je z toho zkroušená (což asi Maťa umí skvěle zahrát). Neoslovilo by mě, kdyby se třeba přede mnou neznámá opilá žena počůrala a bylo jí to jedno.

Maťa (Út, 20. 7. 2021 - 14:07)

Správne si to pochopil. Chodím normálne na toaletu, ako každý. Nikdy by ma nenapadlo to urobiť len tak, bez svedkov a bez hanby. Milujem ten pocit, ktorý som tu už párkrát opísala a ak sa potrebujem uvoľniť, odreagovať, zrelaxovať a krásne vzrušiť, tak si naplánujem scenár a vyrazím ho zrealizovať. Okrem toho, stále striehnem na príležitosť a ak sa nejaká pritrafí a šiesty zmysel mi našepká, že to bude príjemný zážitok, tak neváham a konám, no nikdy to nerobím bezhlavo.

Pavkol (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

takže pokud můžu být zvědavý tak dneska máš čůrání nebo kakání do záchodu popřípadě oboje již za sebou?

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 17:07)

Aj tak je ale podľa mňa krajšie keď tie situácie môžeš zdieľať s partnerom, buď že do toho idete priamo spolu, alebo ak aj nie, pretože inak by ťa to nevzrušilo, tak mu následne môžeš porozprávať o tom, ako to prebiehalo a podobne a že keď ho to šialene vzruší tá predstava, tak pri sexe ťa potom úžasne urobí. Zároveň v takom prípade aj vieš, že ťa len tak neopustí a nevymení za inú, pretože takú "šialenú" partnerku by už s veľkou pravdepodobnosťou nestretol.

Maťa (Út, 20. 7. 2021 - 19:07)

Každého vzrušuje iný podnet. Ja som dokonale vzrušená, s husou kožou a s chvením celého tela, keď to urobím tak, ako píšem. Dnes som si konečne znova užila a netúžim po ničom inom. Ak natrafím na milých, komunikatívnych ľudí a vyzerá to ako normálna nehoda, je to dokonalé a ten pocit tak skoro nekončí, lebo keď periem veci po takomto zážitku, tak aj pri tom sa cítim nádherne. O chvíľu si ľahnem do postele, premietnem si to v hlave a znova sa to zopakuje. Môžem chcieť viac? Mnoho báb neprežije orgazmus ani pri sexe, ja ho prežívam aj pri spomienkach, dokonca aj pri praní. :-)

Kamča (Út, 20. 7. 2021 - 20:07)

Závidím ti, že máš jasno v tom, co chceš a dopřáváš si to a vylepšuješ. Snad taky jednou budu mít chvění celého těla s husí kůží a pak budu vědět, že je to ono :D Tak si užívej a doufám, že pak dáš vědět, jak to dopadlo v hotelu.

Maťa (Út, 20. 7. 2021 - 21:07)

Držím palce, nech to zažiješ. Keď sa to tu nezvrhne k urážkam, nadávkam a pod., určite sa podelím so zážitkami.

Maťa (Út, 20. 7. 2021 - 12:07)

Mám rada všetky toaletné nehody, lebo sú späté s hanbou, ktorá mi prináša neuveriteľne vzrušujúce a krásne pocity. Aká nehoda sa mi stane, prispôsobujem situácii. Stále sa mi stane tá, ktorá je v danej situácii, v daný moment uveriteľná a stávajú sa mi tam, kde sa mi zdá, že baby ktoré sú toho svedkom budú milé a kde je šanca, že si budú môcť dovoliť a bude v ich možnostiach mi pomôcť.

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 09:07)

dúfam že to robíš iba i cikania Maťo s tým druhým snad na záchod chodíš

Reklama

Přidat komentář