Reklama

Podvazky a punčochy

karolina (St, 21. 7. 2021 - 18:07)

Tak si ponecháme své návyky pro sebe. Koupila jsem si punčochy opět od elite a už jsou dražší o 13 kč a nic moc nevydrží, ale co může dělat důchodkyně.

Aramis (St, 21. 7. 2021 - 21:07)

změnit dodavatele .....

karolina (Čt, 22. 7. 2021 - 17:07)

Ono to zdražování bude všude,

Aramis (Pá, 23. 7. 2021 - 07:07)

Ale no tak milá Karolíno, nesmíš se na ten svět dívat tak pesimisticky. Vždyť oba spadáme do kategorie "spokojených důchodců" ( podle terminologie současné vládní garnitury) , tak se radujme,že jsme zatím ve zdraví přežili covidovou pandemii, Ty se můžeš radovat,že jsi strávila pěknou dovolenou v Turecku a plánovat,kam vyrazíš příště, třeba do lázní. U vás v západních Čechách třeba do špičkových Marjánek či Varů a ještě na to dostaneš státní příspěvek 4000,-Kč.
Oblékneš si pěkné punčošky jako třeba naše paní ministryně financí a vyrazíš na dortík či kafíčko či si někam i zatancovat a svést třeba i nějakého pěkného chlapa. A o to,kde sehnat pěkné punčochy za přijatelnou cenu jsme již na tomto vlákně několikrát probírali. A když vzpomínáš nostalgicky na tu "dobu minulou", tak si možná vzpomeň i na ten krásný film " Vesničko má středisková" a nesmrtelné věty pana doktora ( Rudolf Hrušinský) k pacientovi o "cestě do Pelhřimova".
A také nevím proč řada důchodců vstává tak brzo, já si rád ráno poležím oděn v dámském negližé, šťasten,že mám již pracovní proces za sebou a s láskou vzpomínám na mladší generaci,jak na nás důchodce musí teď makat . . .

dtto (Ne, 1. 8. 2021 - 19:08)

Naše paní ministryně financí a punčochy ? To asi jen v tvé fantazii nebo používáš pro punčochové kalhoty výraz punčošky ?

karolina (Po, 2. 8. 2021 - 11:08)

bohužel ženy většinou nerozlišují, jestli jde o punčocháče nebo punčochy na pas. Dnes se vžily prostě silonky.

lalla1 (Po, 2. 8. 2021 - 22:08)

Tak to Vám závidím. Celý život bez punčocháčů tím se pochlubit nemohu. V minus dvaceti i více, v lodičkách a kostýmu to nedávám. A také blahopřeji

Axel (Út, 3. 8. 2021 - 06:08)

Kdysi před koncem totáče jsem chodil se slečnou, která lamentovala, že v punčocháčích (tenkých, samozřejmě) a minisukni má za mrazu úplně červená stehna. To by dnes žádná paní nedala, určitě by si oblékla kalhoty a punčocháče pod ně.

Aramis (Út, 3. 8. 2021 - 08:08)

Jo to byly doby,kdy se mladé ženy chtěly líbit mužům všem. Dneska jen těm svým jednou za čas v posteli. Nějak nám dámy zpohodlněly . . . .

Aramis (Út, 3. 8. 2021 - 09:08)

A ještě bych doplnil. Ty výmluvy žen na chladné zimní teploty v době globálního oteplování se mi už zdají jako úsměvné klišé,já pamatuji doby kdy zimní teploty -20°C byly teplotami zcela běžnými,dneska to meteorologové považují za nečekané rekordní teploty .......

lalla1 (Po, 16. 8. 2021 - 10:08)

Aramisi, Aramisi, copak v dnešní době nejsou teploty minus 20- 30 stupňů? Co třeba v Kanadě a jinde? Nebi i u nás minus deset když jste v punčochách nebo cháčích třeba dvě tři hodiny, k tomu mrazivý vítr? Kdybyste byl žena, tak byste věděl, co za průšvih to může způsobit

Aramis (Út, 17. 8. 2021 - 17:08)

Ale milá Lallo,já přeci nehoruji za to,aby ženy nosily podvazkové punčochy v extrémních mrazech, které jsou však v naší zeměpisné šířce spíše ojedinělé. Pouze jsem naznačil,že je to častá výmluva žen,které je nechtějí nosit vůbec. Ku škodě nás mužů,ale i ke škodě vlastní.
Uvedu na příkladě z mé letošní dovolené. V nastálých vedrech jsem vyrazil se osvěžit do krásného lesního jezírka, po osvěžující koupeli jsem seděl na břehu a kochal se krásami okolní přírody. Slyšel jsem,že mi za zády přijeli nějací další návštěvníci, podle jejich mluvy (za každým druhým slovem vole,vole ) jsem usuzoval,že se jedná o nějaké chlapy z hospody 4.cenové kategorie. Jaké však bylo moje překvapení,když jsem se otočil. Dvě "dámy" oblečené jako mužatky,každá s cigaretou v ústech. Myslíte si,že takovéto "dámy" nás romantické muže jsou schopné něčím okouzlit? U takových bych ani to spodní prádlo netoužil vidět.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

Já vím, Aramisi

Miki (Út, 17. 8. 2021 - 17:08)

Ano Aramisi, dneska zeny neuznavaji zadne hranice. Proste si delaji to co je bavi a jsou v chovani horsi nez chlapi. Vsude v roztrhanych kalhotach, bez podprsenky-fakt to co ma byt nezne pohlavi?! Ony nejprve touzily po puncochach, ale pozdeji se tesily na ty zazracne puncochace a nejaky cas je i nosily k suknim. Ale ted uz ty puncochaceje nebavi, protoze si je ani neumi poradne obleknout, tak si dokazou natahnout ponozky a potom roztrhane dziny. Opravdu krasa a luxus.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

No to je dobře, že neuznávají hranice neboli nepodléhají konvencím a diktátu mody. Ale chápu jak to myslíte. Jen je třeba si uvědomit, že to co vidíte a to vzpomínání je víc vzpomínání na mládí, kdy se vše zdálo kvetoucí, doba malin nezralých jak praví klasik a to vše přes politickou bídu té doby u nás. Ale doby bez podprsenky, to byly přece hlavně šedesátá léta, volnost, rozevlátost, boření konvencí....

Valdivian (St, 18. 8. 2021 - 17:08)

Vážená a milá lalla1! Jsou u nás ženy, které neuznávají diktát módní policie nepodléhají současným unisex konvencím a jsou své a v neděli či o svátku ba i celý volný víkend chodí v šatech sukni a ukazují své nožky nazdobené pavučinkou tenkého nylonu byť s elastanem, nylonu max 15denier síly a barvy amber - bronzu někdy i černé a zásadně nylonu nikoliv matové úpravy leč lesklé. A jedná se především o etnika žen polských, ukrajinských a srbských. Ale dnes je možnost i z punčochových kalhot nedělat tlumič vášní - zde návod a jmenuje se to: CECILIA DE RAFAEL VIDRIO A LESKLÉ PUNČOCHÁČE S OTVOREM V ROZKROKU: https://www.silonka.cz/cs/shop/cecilia-de-rafael-leskle-puncochace-s-otvorem-v-rozkroku-vidrio-a

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 18:08)

Máte pravdu, ty punčocháče jsou pěkné, musela bych je vidět v reálu, jestli nejsou moc lesklé, ale asi jsou kvalitní, možná koupím, děkuji

Luci (St, 18. 8. 2021 - 18:08)

Prosím tě, nechci to psát vedle jak píše Libor tu zpověď. Teď jsem si přečetla co napsal, mám o něj strach. Možná zbytečná panika, ale aby to nechtěl dopsat a pak neskončil celkově. Víš jak to myslím. Jako příběh na rozloučenou. Možná se bojím zbytečně, když má rodinu, le chápeš, že to nechci psát tam. Nezlob se.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 19:08)

Luci, ty jsi strašně hodná holka, které záleží i na jiných lidech. Prosím tě, neměj strach, jsem s ním v kontaktu, naposledy dopoledne, on si vše promýšlí a píše, aby to mělo i nějaký čtenářský náboj nejen nějaký psycho výlev. Ne, neboj se, Já tam teď nejdu, začínají mě tam hejtovat anonymové, víš, jen čtu

Luci (St, 18. 8. 2021 - 20:08)

Moc díky. Já se o něj fakt bojím, a místním se omlouvám za vložku.

Reklama

Přidat komentář