Reklama

Podvazky a punčochy

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 09:08)

No to je dobře, že neuznávají hranice neboli nepodléhají konvencím a diktátu mody. Ale chápu jak to myslíte. Jen je třeba si uvědomit, že to co vidíte a to vzpomínání je víc vzpomínání na mládí, kdy se vše zdálo kvetoucí, doba malin nezralých jak praví klasik a to vše přes politickou bídu té doby u nás. Ale doby bez podprsenky, to byly přece hlavně šedesátá léta, volnost, rozevlátost, boření konvencí....

Valdivian (St, 18. 8. 2021 - 17:08)

Vážená a milá lalla1! Jsou u nás ženy, které neuznávají diktát módní policie nepodléhají současným unisex konvencím a jsou své a v neděli či o svátku ba i celý volný víkend chodí v šatech sukni a ukazují své nožky nazdobené pavučinkou tenkého nylonu byť s elastanem, nylonu max 15denier síly a barvy amber - bronzu někdy i černé a zásadně nylonu nikoliv matové úpravy leč lesklé. A jedná se především o etnika žen polských, ukrajinských a srbských. Ale dnes je možnost i z punčochových kalhot nedělat tlumič vášní - zde návod a jmenuje se to: CECILIA DE RAFAEL VIDRIO A LESKLÉ PUNČOCHÁČE S OTVOREM V ROZKROKU: https://www.silonka.cz/cs/shop/cecilia-de-rafael-leskle-puncochace-s-otvorem-v-rozkroku-vidrio-a

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 18:08)

Máte pravdu, ty punčocháče jsou pěkné, musela bych je vidět v reálu, jestli nejsou moc lesklé, ale asi jsou kvalitní, možná koupím, děkuji

Luci (St, 18. 8. 2021 - 18:08)

Prosím tě, nechci to psát vedle jak píše Libor tu zpověď. Teď jsem si přečetla co napsal, mám o něj strach. Možná zbytečná panika, ale aby to nechtěl dopsat a pak neskončil celkově. Víš jak to myslím. Jako příběh na rozloučenou. Možná se bojím zbytečně, když má rodinu, le chápeš, že to nechci psát tam. Nezlob se.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 19:08)

Luci, ty jsi strašně hodná holka, které záleží i na jiných lidech. Prosím tě, neměj strach, jsem s ním v kontaktu, naposledy dopoledne, on si vše promýšlí a píše, aby to mělo i nějaký čtenářský náboj nejen nějaký psycho výlev. Ne, neboj se, Já tam teď nejdu, začínají mě tam hejtovat anonymové, víš, jen čtu

Luci (St, 18. 8. 2021 - 20:08)

Moc díky. Já se o něj fakt bojím, a místním se omlouvám za vložku.

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 20:08)

neboj, bude OK, jsou to jen další kroky

Martina (St, 18. 8. 2021 - 21:08)

Ahoj, radši jsem se odmlčela. A koukám, že nejen já. Hejty ani na jedné diskusi mě nebaví. Ty to chápeš. Ahoj v lepších dnech. :-)

lalla1 (St, 18. 8. 2021 - 22:08)

:) no, moc holky statečný nejsme, Marti

Aramis (Pá, 20. 8. 2021 - 20:08)

To tedy holky opravdu moc statečné nejste, já pořád čekám,kdy se od Vás dozvím něco duchaplného co pohladí "okoralou mužskou duši". A místo toho "hejty" .....

karolina (Pá, 20. 8. 2021 - 21:08)

A chceš slyšet, že se pomalu ochlazuje a my ženy , které nosí celý rok šaty nebo sukně oblékneme
opět bud punčocháče, já teda né , nebo punčochy na pas. Už ráno oblékám podvazkový pas
a punčochy a někdy i silnější.

Aramis (So, 21. 8. 2021 - 07:08)

Tak to už je lepší Karolíno až na to,že tady supluješ daleko početnější skupinu žen. Alespoň by jsi nám,dychtivým mužům, mohla prozradit jaké máš zkušenosti s nákupem punčoch na Wishi.

karolina (So, 21. 8. 2021 - 17:08)

Na Wishi nenakupuji, protože platbu kartou přes intenet se mě nelíbí a dopředu já z ručky do ručky.

Aramis (Ne, 22. 8. 2021 - 18:08)

A jak jsi tedy nakoupila ten podvazkový pas se 6 tahouny a dvojitými velvetami do V ? Myslím,že to ani jinak než platbou předem přes kreditku nejde. Já jsem na Wishi postupně koupil pěkné FF punčochy, openstocking i stahovací kalhotky (které mj. teď shání Jirka) a to vše za velmi přijatelné ceny a v dobré kvalitě. Jediné co lze hodnotit méně positivně jsou delší dodací lhůty ( v některých případech i delší než dodavatel sliboval). A dále je nutno si dávat pozor na různé hackerové vyděrače,kteří předem loudí o zaplacení cla. Na ty vůbec nereagovat. Nakonec objednané zboží vždycky dorazilo a žádné clo jsem platit nemusel.

karolina (Po, 23. 8. 2021 - 12:08)

Jak prosté milý Wotstne objednaly jsme si to s dcerou,ta nemá ty obavy jako já. Hlavní je, že se mě v něm dobře cítím a už ho nosím každý den.Dnes tu u nás byla pěkná zima a vítr. Punčochy se opět stávají mojí každodenní součástí, samozřejmě s pasem 6 tahounů doV. Punčochy už mám 20 a více DEN.

Aramis (Po, 23. 8. 2021 - 15:08)

Dr. Watson děkuje za komplexní informaci.

Aramis (Po, 23. 8. 2021 - 16:08)

a ještě má na paní Karolínu zvídavou otázku: Jak dopadly lázeňské "procedury"?

karolina (Po, 23. 8. 2021 - 17:08)

Procedury skvěle, ale horší to je se šviháky lázenskými, ti tak trochu vymírají.

Návštěvník (Út, 24. 8. 2021 - 21:08)

A ti co nevymřeli , zchudli .

Aramis (Út, 24. 8. 2021 - 09:08)

A nastražila si na ně osvědčené "ženské zbraně",tj.podvazkové FF punčochy s kubánskou patou?

Reklama

Přidat komentář