Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Út, 20. 7. 2021 - 09:07)

dúfam že to robíš iba i cikania Maťo s tým druhým snad na záchod chodíš

Maťa (Po, 19. 7. 2021 - 21:07)

Nie, dnes som bola len zavretá v kancli, dnes nebolo nič. Zajtra si plánujem niečo užiť a možno aj ráno bude vzrušujúce.

Pissdrops (Po, 19. 7. 2021 - 12:07)

Podľa mňa by bolo super urobiť nejakú stretávku nás čo máme radi piss a pocikavanie a zadržiavanie cikania, čo sa združujeme v tejto téme. Čo vy na to?
Možno by sme sa ale čudovali, koľko "žien" čo tu prispievajú sú skutočne muži :D

Maťa (Po, 19. 7. 2021 - 14:07)

Síce nie som chlap, na nič sa nehrám a napriek tomu, že tu som až príliš otvorená, na takú stretávku, by som bála ísť. Totiž všade sa nájde nejaký hajzlík a hjzlíci vedia znepríjemniť život. Na to som srab, na to som príliš „pokakaná“, lebo svet je malý a moja záľuba musí ostať iba mojím tajomstvom. No na stretávku inkontinentných, alebo enuretikov, by som šla. Tam trošku aj patrím, lebo nemyslím si, že je normálne sa pocikať po liečiku s minerálkou. To by sa mohlo o mne aj klebetiť, to by som prežila bez traumy, to by mi nevzalo úsmev z tváre. V detstve som to vnímala ako katastrofu, no to je už dávno za mnou.

Pissdrops (Po, 19. 7. 2021 - 15:07)

Tak zorganizujme stretávku enuretikov a inkontinentnych. Ja mám s tým vlastne tiež čiastočne problém. Niekedy na mňa príde také silné nutkanie, že to jednoducho nedám.
Minule som sa tak počural v aute cestou z Košíc do BA. Bolo mi treba už dlhšie, ale nebolo nikde vhodné odpočívadlo a na benzinku sa mi ísť nechcelo, lebo všade zúril Covid. Nakoniec som už musel zastat, bolo to poblíž miesta kde predávajú ovčie syry a ľudia tam tiež zastavovali, ale už mi to bolo jedno, bál som sa že inak sa poštím. No žiaľ ako som v nahlivosti chcel vystúpiť, niečo vo mne povolilo a ja som začal čúrať silným prúdom ešte na sedadle.
Vystúpil som ale všetko tonz trenclov vytieklo do nohavíc a totálna mokrota, takže aj hanba, no zašiel som za auto a menší zvyšok som vypustil von za autom. Okoloidúci ale asi aj tak videli.

A bežne sa mi stáva aj na záhrade, že na mňa príde potreba kakať a občas kým dôjdem do domu k záchodu, tak už to vyliezať do gatí.
Čuranie preto radšej riešim rovno na mieste, do trávy, a dúfam, že susedia nevidia.

Maťa (Po, 19. 7. 2021 - 17:07)

Mne sa to cez deň, tak ozajstne, ešte nikdy nestalo, ale keby všetci boli ako my, boli by sme úžasná partička, mali by sme postarané o zábavu dňom i nocou, takže hurá na stretávku. :-)

Pissdrops (Po, 19. 7. 2021 - 21:07)

No ved to, ze spoznat takych ludi ako my, pri ktorych vies, ze si v bezpeci a ze to mozes kludne pustit so gati trebars uprosteed rozhovoru s rovnako citiacim clovekom, alebo v objati sa spolocne pocikat, ci pokakat. Podla mna v beznom zivote takych ludi stretnes malokedy, u ktorych si mozes byt ista, ze ta pochopia a maju radi to iste co ty.

Kolko mas vlastne rokov, Mati?

Maťa (Po, 19. 7. 2021 - 22:07)

V bežnom živote takých nestretneš, to máš pravdu. Mám šťastie, že po tom netúžim. S takým človekom by som si neužila pocit, ktorý mám tak rada. Mne totiž chýba iba tá hanba a pred takými ľuďmi, by som ju nezažívala. To už radšej by som brala kámošku, ktorá je seriózna enuretička, tej by to aspoň pomohlo. Mala by kamarátku, pred ktorou by sa nemusela vôbec hanbiť a mohla by si užívať život aj s dovolenkami, peknými víkendmi a pod. Už som raz odpovedala, že tínedžerka už dávno nie som, no k pani v zrelom veku mi ešte veľa chýba.

Návštěvník (Po, 19. 7. 2021 - 23:07)

Tak nahodou, s takym clovekom, ktory ta chape mozes ist aj von a pocikat sa alebo pokakat v takej situacii aku mas rada a zaroven vie, ze aj keby bola reakcia inych akakolvek rozpacita, vzdy tam mas toho jedneho cloveka, ktory ti rozumie a vie, o co ide. Alebo nemusi byt ani pri tom uplne s tebou, ale moze byt na blizku a byt ti oporou, ze akokolvek by tvoja akcia dopadla, vzdy ta ma kto vyzdvihnut a vziat bezpecia tewbars svojim autom. Podla mna to ma jasne vyhody.
Neviem ci sa mylim, ale mam pocit, ze ty si asi skor na dievcata nez na chlapov, ze?

Maťa (Út, 20. 7. 2021 - 09:07)

Som asi inak strelená, ale pre mňa to má čaro, len ak to vyzerá ako nehoda, preto svedok mojej nehody, nemôže vedieť, že som to vlastne urobila schválne. U väčšiny z vás je to iné, keďže vám sa páči hlavne ten pocit mokrých nohavíc, alebo plných gatiek, treniek. Ja sa nepotrebujem s chalanom, ani pred chalanom, dokonca ani sama pred sebou pocikávať, alebo pokakávať. Z toho by som nemala vôbec nič, potrebujem k tomu tú hanbu po nehode. Určite by som si nehľadala frajera podľa toho, či by chápal túto moju záľubu. Frajera si hľadám podľa jeho ľudských kvalít. Frajer by ani nevedel o mojej záľube. :-) Keby to vedel, by ma to nebavilo, lebo by mi to neprinášalo ten nádherný, vzrušujúci pocit, ba naopak, cítila by som sa zle. Pred každým, kto by o mojej úchylke vedel, by som sa hanbila nepríjemnou, potupnou hanbou a je jedno, či by to bol kamarát, frajer, alebo kámošky. Keby ma mrzelo, že pred frajerom niečo tajím, tak s tým jednoducho skončím, ale určite by som mu to nepovedala. Ja nemám problém s chlapmi, dokonca som jedna z tých, ktorá sa dokáže prihovoriť každému, aj milému chlapovi na ulici. To skôr mňa sa boja chlapi, pritom nehryziem a mám ľudí rada. :-) Nemala by som problém ani pomôcť chlapovi, po akejkoľvek toaletnej nehode a pomohla by som mu nie preto, že by ma to vzrušovalo, ale preto, že by som s ním súcitila, lebo viem, že keby mal ozajstnú nehodu, bol by v úzkych, vyvedený z miery, možno bezradný a v takej chvíli človeku dobre padne milý prístup a pomoc. Mala by som problém len s tým, že cudzieho, fyzicky zdatnejšieho chlapa, by som si nepustila do auta, čiže chlapovi, by som odvoz domov neponúkla, no napr. veci, by som mu kľudne skočila kúpiť. Čiže problém nie je v tom, že som na ženy, veď ani babe by som neprezradila svoje tajomstvo. Tie moje nehody mávam preto pred babami, lebo baby sú empatickejšie, milo sa prihovoria a rady pomôžu. Užívam si to už celkom dlho, no hlúpe poznámky som od báb (nehovorím o puberťačkách) nepočula, od chlapov áno. Ani s chlapmi nemám výrazne negatívny zážitok, ale hlúpučké narážky občas počujem, darmo sa ich snažím vytesniť. Vlastne chlap mi ani nemá ako pomôcť, lebo auto mám a cudziemu chlapovi by som aj tak do auta nevliezla, veci mi skôr kúpi baba a tá mi ich aj môže doniesť na dámsku toaletu, chlap nie. Myslím, že pre každú babu je prijateľnejšie mať nehodu pred cudzou babou, ako pred cudzím chlapom.

Pulec (Po, 19. 7. 2021 - 21:07)

Tak co dnes zatím suho nebo už něco bílo

Maťa (Po, 19. 7. 2021 - 08:07)

Myslím, že absenciu plienky jej dokážem vysvetliť. Poviem jej, že keďže sa mi to stáva raz, nanajvýš dvakrát týždenne, tak v lete si dávam radšej podložku. Je to slušný hotel a v tom hoteli je podložka na každej posteli. Asi si nevšimne, že ju tiež má, lebo sú kvalitné, ale po mojej nehode uvidí, že tam sú, preto pochopí, že som pred spaním nič nemusela riešiť, len som jej to mala povedať dopredu, no to mi snáď odpustí. Možno je to už cez čiaru, ale láka ma zažiť nový, o niečo iný pocit a iste aj krásne vzrušenie.

Kamča (Út, 20. 7. 2021 - 20:07)

Nebo se můžeš vymluvit, že máš na plenky alergii, resp. po nich vyrážku a když víš, že mají podložky... Uvidíš sama, jestli do toho jít, ale šance to je, tak proč ji nevyužít :D
Máš výhodu, že víš, jak tomu napomoct a pak už je to na osudu.

Maťa (Út, 20. 7. 2021 - 21:07)

No vidíš, jasne, aj to by som mohla povedať. Na tú cestu sa veľmi teším, bude to niečo nové, nový nepoznaný pocit a som presvedčená, že aj takáto hanba ma riadne rozpáli. Najprv som to brala, že je to celkom fajn, že si viem takto pomôcť, no už mám z toho maličkú paniku, lebo k tej nočne nehode si viem pomôcť už príliš ľahko, už mi raz stačilo aj pol tablety, no zatiaľ je pravdou aj to, že občas mi nestačí ani celá. Ale pri tej pol tablete mi už do smiechu nebolo.

Kamča (St, 21. 7. 2021 - 12:07)

Teď tomu úplně nerozumím. Na jednu stranu jsi vzrušená, že po tabletce už to nemáš ve své moci a najednou máš paniku, že ti stačí už jen půl tablety? Jestli to chápu dobře, tak se bojíš, že by ses jednou mohla pravidelně počůrávat i bez léků? Podle mě je tam důležité to, že hodně piješ před spaním. Pokud pití vynecháš, tak se nejspíš nepočůráš, ikdyž si vezmeš lék. Když to vezmu podle sebe, tak představa, že jsem enuretik, nebo inkontinentní je sice vzrušující, ale bohužel realita by pak byla naprosto jiná. Naprosto tedy chápu, pokud z toho máš paniku.

Maťa (St, 21. 7. 2021 - 16:07)

Na jednej strane som rada, že si viem pomôcť k normálnej nehode a užívať si pocity ktoré milujem. No na druhej strane, mám trošku paniku z toho, že hranica medzi mojím pocikaním a nepocikaním je veľmi krehká. Je iné, ak sa mi to stane vtedy, keď to očakávam a vtedy, keď to neočakávam, a že sa mi to stalo po polovičke tablety, ma dosť zaskočilo. Nepotešilo by ma, keby som vedela, že sa mi to môže stať po každej blbosti. No zatiaľ je to našťastie v poriadku.

Maťa (Ne, 18. 7. 2021 - 16:07)

Niečo sa vás opýtam. Viete, že som praštená, takže ak si budete myslieť, že som ešte o trochu viac, mi nevadí. Mám zobrať na služobnú cestu jednu kočku ktorá je v školiacom procese. Je to vraj milá, temperamentná Talianka. Vážne uvažujem, že sa prvú noc pocikám a ráno sa jej ospravedlním, že je mi ľúto, že som jej to nepovedala pred cestou, že som to proste nedokázala, ale že sa mi to stáva častejšie. Potom, v priebehu tých dvoch týždňov sa ešte aspoň trikrát pocikám. Veľmi ma láka taká predstava a chcela by som zažiť aj takú formu hanby, že budem dlhšie s kolegyňou, ktorá ma bude brať ako pocikandu. Problém mám len s tým, či to nie je voči nej nefér a či jej to nebude vadiť natoľko, že sa nebude cítiť dobre, že tú cestu len doslova pretrpí. Išli by ste do toho, alebo je to už príliš? Ona to o mne neroznesie, ani nič mi od nej nehrozí, lebo bude robiť len nacionálku v Taliansku. Tá Poľka s ktorou som teraz mala tráviť víkend mi hovorí, že by ju vzala, že je to milé dievča. Bola im niečo prednášať a vraj z celej skupiny ju mala najradšej a práve s ňou trávila čas aj mimo práce. Čiže maximálne tá kolegyňa z Poľska by sa o tom dozvedela, no jej som už dávno povedala, že som sa do dvanástich pocikávala a myslím, že by mi vôbec nevadilo, keby bola v tom, že sa mi to stáva stále. Ona má aj syna ktorý sa pocikáva. Síce neviem či ešte stále, ale dlho sa pomočoval, takže iste by to vedela pochopiť a okrem toho, ona je ozaj neuveriteľne milá a empatická.

Jakub (Po, 19. 7. 2021 - 07:07)

S jídlem roste chuť, ale Kamča má pravdu. Bude jí divné, že nenosíš plenky, když se ti to stává. Myslím si, že bude lepší, když zůstaneš u toho co funguje a co máš vyzkoušené. Nehoda před Italkou, hanba a pocit studu, prosba, aby si to nechala pro sebe a její reakce bude určitě pro tebe hodně vzrušující. V okamžiku kdy na tvou nehodu přijde a i potom, když si na to vzpomeneš.

Kamča (Ne, 18. 7. 2021 - 23:07)

To je skvela prilezitost, verim, ze ji vyuzijes. Jen bych se s temi dalsimi nehodami rozhodl az jaka bude jeji reakce po te prvni. Treba se bude divit, proc nenosis plenky, kdyz se ti to stava tak casto.

Pulec (Ne, 18. 7. 2021 - 17:07)

To by nebylo špatný nápad a co pak teď jsi Suhá

Reklama

Přidat komentář