Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Návštěvník (Ne, 18. 7. 2021 - 12:07)

Navštivte JIP a přehodnoťte své blbé příspěvky o dávání plen za trest, je tu hodně vláken o čůrání a kakání. Až je budete ze zdravotních důvodů potřebovat ,nebo vaši blízcí. Budete rádi, že vám je zdravotní sestry a bratři s úsměvem vymění. Každý to štěstí nemá ani v domácí péči, se nedokáží někteří slušně a s láskou k ležícím chovat.

Kamča (So, 17. 7. 2021 - 22:07)

Myslím, že určitě, protože nejen v tomhle jsou ženy empatičtější. A řekl bych, že nehody žen jsou více tolerovány. Muž si přece může odskočit "kdekoliv", zatímco žena ne. Takhle jednoduché to ale není, aspoň u mě ne. Ten stud mám taky. Pár "nehod" už jsem měl, ale v tmavých kalhotách, na nich to po chvíli obvykle není vidět. Tudíž svědci nebyli, ale ta představa udělat to ve světlých a před svědky, je neskutečně lákává.

Maťa (So, 17. 7. 2021 - 22:07)

Myslím, že ak to urobíš tak, že to bude uveriteľné, ako nehoda a neurobíš to pred masou ľudí, kde sa vždy nájde nejaký blbec, tak ťa nečaká nič hrozné. Česi a Slováci sú empatickí ľudia. Myslím, že redaktor rádia Kiss Južné Čechy robil nejakú nachytávku, alebo neviem ako to volali, ale zavolal do nákupného centra, že je u nich na toalete a potreboval by pomôcť, že by potreboval, aby mu tam niekto doniesol nohavice a veľkú igelitku a tá kočka z informácii mu bola ochotná pomôcť. Možno budúci týždeň to tiež skúsim a uvidím ako dopadnem, či nakoniec chlapi na tom nebudú lepšie.

Kamča (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

Je pro mě až neuvěřitelné, jak to máme každý jinak. I mě láká ta ostuda, ale bojím se reakcí okolí. Kdysi se mi málem povedlo počůrat se smíchy na veřejnosti, ale strach mě zabrzdil. Vyčítám si, že jsem to tehdy nedokázal. Asi je ideální dělat to jako ty, před malou skupinkou a hlavně to sehrát opravdu jako nehodu. A pak si tu ostudu zpětně užít. Trochu ti závidím, jak to máš vymakané :D

Maťa (So, 17. 7. 2021 - 21:07)

Každý sa bojí reakcií okolia, no z pohľadu chlapa to neviem posúdiť. Z mojich skúsenosti môžem pokojne tvrdiť, že reakcie sú väčšinou milé. Je ale možné, že my baby to máme v tomto smere ľahšie.....neviem.

Yvet (So, 17. 7. 2021 - 20:07)

Já se ráda vyčůrám do riflí před přítelem a ten pohled na mě ho nabudí ke skvělému sexu. Poznala jsem, že podává lepší výkon a někdy se mu vyčůrám do klína. To je potom jízda. Ovšem, je u toho jedna chybka, většinou vše co mám na sobě oblečeno ze mě strhá a to doslova, ale už jsem se to samé naučila také a servu oblečení i z něho. Plusem je, že počůrané oblečení už nemusím prát a jde do popelnice.

XxX (Ne, 15. 8. 2021 - 21:08)

Tp je super, ja miluju, kdyz na holce muzu znicit oblecni. Zblast, kdyz se do nej pred tim vycura :)
Delate to ccasto?

Návštěvník (St, 25. 8. 2021 - 17:08)

Jj, přede mnou se počůrá a roztrhnu jí džíny nebo legíny v rozkroku a postupně je zničím, pracuji samozřejmě i nahoře a trhám, až se dostanu na kozy. Nekoukám na to, co má zrovna na sobě.

xXx (Ne, 29. 8. 2021 - 22:08)

A co na to ona? NEvadi ji zniceny obleceni?

Návštěvník (So, 17. 7. 2021 - 18:07)

tak u čůrání se to snese ale mě se to po kombinaci špatného jídla stalo včera s tím druhým

Cynik - realista (So, 17. 7. 2021 - 01:07)

Tak naposled jsem se posral v autobuse.

Maťa (Pá, 16. 7. 2021 - 19:07)

Keďže aj budúci týždeň musím ostať v Česku a cez víkend sestra s mamou nebudú doma, tak nejdem na víkend domov a dohodla som sa s kolegyňou, ktorá ma detí u starkých a tiež ju domov nič neťahá, že si urobíme babskú víkendovku. Teraz však stojím pred dilemou ako si ju užijem. Plánujeme ísť zajtra do Nemecka, tak si môžem dať medicínku a čakať kde budem mať kŕče také silné, že nebude divné, že som sa pokakala, alebo si dám v sobotu večer liečik na spanie, nalejem sa vodou a pravdepodobne sa zobudím pocikaná. Budeme spať spolu a keď pomyslím na to, že sa budem hanbiť pred ňou aj pred chyžnou, tak už teraz sa chvejem. Tá nočná nehoda, by ani nebola moc divná, lebo raz bola s chlapcami aj s mužom víkendovať u nás na chalupe a vtedy sa mi zdôverila, že jej 9 ročný syn sa v noci pocikáva, tak aby z toho nemala mindrák, som jej prezradila, že ja som sa pocikávala do dvanástich. Avšak ani jedno, ani druhé, nie je isté, lebo ak si dám medicínku a začnem mať kŕče niekde, kde si môžem odskočiť, tak sa nemôžem pokakať a zas s nočným pocikaním je to tak, že ani po liečiku sa mi to nemusí stať, no je dosť veľká pravdepodobnosť, že sa stane. Tak čo, do čoho by ste išli?

Kamča (Pá, 16. 7. 2021 - 23:07)

Můžeš zkusit oboje :D Ale pravděpodobnější i lákavější mi přijde noční nehoda. Držím palce, ať se ti to povede.

Maťa (So, 17. 7. 2021 - 00:07)

Idem do tej nočnej. Snáď sa podarí. Dík za držané palce.

Pulec (Pá, 16. 7. 2021 - 22:07)

To se radši noci pocurej a uvidíš jak se bude kolegyně tvářit na to

Maťa (St, 14. 7. 2021 - 19:07)

Robím to hlavne tak, aby to vyzeralo ako nehoda, aby to nebolo úplne divné, inak by som si pripadala hlúpo, nebavilo by ma to a hlavne nespôsobovalo by mi to rozkoš. Nevletím niekam a len čo sa pozdravím, tak sa pocikám, to veru nie. Totiž aj scenár keď dobieham na toaletu a nestíham to, musí byť uveriteľný. Jeden zo scenárov mám napr. taký, že vojdem do obchodu, niečo si tam pozerám, po chvíli poprosím či môžem navštíviť ich toaletu. Ak mi to dovolia, no toaleta je len pár krokov, tak to proste neurobím a radšej si trpezlivo počkám na nejakú ďalšiu príležitosť. Ak nedovolia, odídem bez nehody a dúfam, že budúca akcia sa podarí. Raz to bolo tak, že predavačka mi síce kľúč dala, ale od toalety ktorá bola v susednej pasáži a ešte aj trvalo, kým mi vysvetlila kam mám ísť, lebo bola zašitá na konci pasáže. Vzala som kľúč a šla. Keď som videla, že tá toaleta je ozaj dosť ďaleko a fakt zastrčená, rozhodla som sa, že to urobím. Obidve kočky boli milé, preto som nemala zábrany a dúfala som v pekný zážitok. Vrátila som sa pocikaná, „nestihla“ som to. Boli síce v miernom šoku, no začali ma upokojovať a ja som si to užívala. Kúpila som si u nich nohavice, prezliekla sa, poprosila o mop s vodou, aby som upratala tú mláčku v pasáži. Prehovorili ma, že na mláčku sa mám vykašľať, vraj tam to upracú strojom. Bola som rada, že to nejdem pratať, lebo o to dlhšie som sa bavila s nimi. Boli to milé, mladé ženy s ktorými som chvíľu riešila nehodu a presne tak to milujem. Mám pár scenárov, ktoré sa mi osvedčili a tie sa pokúšam opakovať, vrátane toho, ktorý som opísala. Zároveň neustále striehnem na príležitosť a veľmi rada využijem každú, ktorá bude vyzerať uveriteľne, ako nehoda.

Jakub (Čt, 15. 7. 2021 - 08:07)

Pocit hanby a vzrušení, že tě nějaká žena uvidí počůranou musí být pro tebe hodně silný. Pustit to před cizí ženou do kalhot vyžaduje hodně odvahy i když to má scénář a vypadá to jako nehoda. Jak je vidět na téhle diskuzi tak nehoda se může stát i dospělé ženě. Ale je to opravdu velká výjimka. Mám teď na mysli skutečné nehody. Možností zajít si na záchod nebo aspoň někde do ústraní je dost a taky to není otázka minut od prvního nucení na močení k pomočení, ale spíš hodin. Měla jsi někdy skutečnou nehodu, viděla jsi někoho kdo jí měl? Nebo svěřila se ti nějaká žena se svojí nehodou, když jste řešili tu tvojí?

Maťa (Čt, 15. 7. 2021 - 13:07)

Veď práve, pocikať sa, to nie je otázka chvíle od nástupu nutkania, preto sa to nedá urobiť kedykoľvek a kdekoľvek. Zásadne, to robím iba vtedy, ak viem, že to bude uveriteľné. Len vtedy je to pre mňa to pravé vzrúšo. Milujem aj hanbu po nočnom pocikaní, takže si užívam aj to. Skutočnú nehodu som mala práve v noci, v hoteli (o tom som tu niekde písala) a pred chyžnou som sa strašne hanbila, no zároveň som bola neuveriteľne vzrušená a odvtedy si to užívam. Tých príležitosti zas nie je až tak málo, naopak je ich dosť, ak na nich človek striehne. Veru áno, zverilo sa mi niekoľko žien, že sa im to stalo. Neviem či to mysleli vážne, alebo to bola len milosrdná lož, aby som sa cítila menej trápne. Na ulici som ešte nevidela pocikanú ženu. Videla som mamičku s 10 ročnou dcérou, večer a v poriadnej zime, bolo veľmi pod nulou. Dokonca som si vypočula časť jej telefonického rozhovoru, lebo bola hlasná, keďže bola riadne zúfala. Bolo jasné, že je v úzkych a nemá kto pre nich prísť a domov to nemajú práve blízko. Ponúkla som jej pomoc, no zo slušnosti ju odmietala, lebo bývali okolo 40 km ďaleko. Keď som jej povedala, že mi to nevadí a že im rada pomôžem, bolo vidieť ako sa jej uľavilo. Cestou som sa dozvedela, že cestovali domov, prestupovali z busu do busu a malá to už nevydržala a nakoniec by ten bus už nestihli, takže som bola ich jediná spása. To ale nebola vzrušujúca situácia, no mala som skvelý pocit, lebo som pomohla. Ešte sesternicu som videla pocikanú. Na mojej oslave po štátniciach to prehnala s alkoholom, spala u mňa a v noci sa pocikala.

Pulec (Čt, 15. 7. 2021 - 16:07)

A jak se má to ráno tvářila a co tys cítila a ta holka cos ju vezla ta taky potřebovala

Maťa (Čt, 15. 7. 2021 - 17:07)

Ak sa pýtaš na sesternicu, určite jej to bolo trápne, ale až tak hrozne to zas neprežívala. Sme si veľmi blízke a mala šťastie, že sa jej to stalo u mňa, lebo v detstve som sa dlho v noci pomočovala a keď sme chodievali na prázdniny k starkým, bola párkrát svedkom mojej nehody.
A ak sa pýtaš na tú mamu s dcérkou, tak mala sa tiež hanbila, ale keď videla, že sa jej normálne prihováram, a že už aj mamina je v pohode, že z jej nehody nerobíme žiadnu vedu, tak sa ukľudnila, rozrozprávala a nakoniec sme mali príjemnú cestu.

Reklama

Přidat komentář