Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Návštěvník (Ne, 14. 11. 2021 - 22:11)

mojí dceři nevyhovují vložky a tampony už vůbec nesnese, tak v době menstruace nosí slipové pleny . když jí to vyhovuje, nemám nic proti.

Anežka (Ne, 14. 11. 2021 - 09:11)

Čauky, tak se zase po nějaké době ozvu. Zkusím to zvládnout kratší, ale nic nezaručuju :D jak se blížila škola a já věděla že už nebude online, tak jsem začala přemýšlet nad tím, jak to vlastně budu zvládat. Několik lidí už o plenkách ví, ale to jsou lidé kterým věřím že mě za to nebudou odsuzovat. Ale ve škole jsem nevěděla jak to zvládnu utajit, chtěla jsem zase trochu začít žít sociální život, chodit ven s kamarádkami, na párty, s někým se seznámit a tak. Tak jsem se rozhodla že bych to měla alespoň trochu omezit. Ale tady jsem trochu narazila. Když několik měsíců čurám do plenky nevědomky a když jsem naučená pouštět tam poměrně běžně i velkou potřebu, tak se to neodnaučuje úplně jednoduše. Plán byl začít chodit do školy už jen s vložkou pro jistotu. Ale to jsem se hodně přepočítala. Takže do školy jsem musela normálně v plenkách, ale nakonec to nebylo tak hrozný. Ani nevím jak se to stalo, ale prostě jsem před tím nabyla dojmu že to bude hrozná ostuda, když budu ve škole v plence. To že jsem předtím nosila takovou dobu plínku do práce, ven, před rodinou, že jsem se do ní počůrala nebo i pokakala klidně venku, to všechno jsem nějak dostala z hlavy a prostě mi to najednou přišlo úplně nepřípustné. Takže když jsem pak poprvé seděla ve škole vedle kamarádky v lavici a pod sukní jsem měla zrovna počůranou plenku byl pro mě docela adrenalinový zážitek. Ale to zase musím uznat, že bylo docela hustý a jsem ráda, že jsem si zase s plenkami užila vzrůšo. Každopádně poslední dobou se mi to daří zlepšovat. Na noc to je těžký, to pořád nosím normální velkou plenku, protože se toho bojím a ani nejsem ještě pevně rozhodnutá, jestli se chci na nějakou dobu zbavit plenek i na noc. Vždycky si večer dojdu na záchod, ale stejně to jsou tak dvě ze tří nocí kdy se počůrám. Přes den už se mi daří dělat pokroky, do školy už fakt nosím jenom tu vložku, jenom když máme psát nějaký test nebo tak něco, tak si beru plenku. S tím jsem mívala problémy i před plenkami, vždycky jsem byla hrozně vystresovaná a několikrát jsem se u testu pokakala a mám dojem že i někdy počůrala. Když mám volný den a mám náladu, tak si vezmu plenku a užiju si, zrovna tenhle víkend mám takovou náladu a jsem už od pátku v plenkách. Ráno jsem se vzbudila s mokrou plenkou, a teď se mi ještě "úplně neúmyslně" stala ještě větší nehoda :D snad chápete jak to myslím. Dlouho jsem se nepokadila a trochu mi chyběl ten pocit těžké plenky, tak jsem to pustila všechno :D to je i důvod proč jsem si na vás vzpomněla a proč sem zase píšu. No tak to bude dneska asi všechno, já si ještě užiju pořádnou nadílku v plenkách a pak se půjdu umýt. Jo a abych nezapomněla, to že si chci dát pauzu od plenek a počůrávání neznamená že s tím chci skončit nadobro. Určitě se k tomu zase vrátím a jeden z důvodů proč jsem chtěla tu pauzu byl ten, abych zase mohla prožít ten proces a vzrušení jak se dostávám do plenek. Jak si vezmu poprvé plenku a doufám že se v noci počůrám, nebo jak se poprvé počůrám někde venku, pak první pokakání, první opravdová nehoda, jakože neúmyslná a tak. Tak se mějte a zas někdy, Anež

Natka (Po, 15. 11. 2021 - 17:11)

Ahojky Anežko nosíš ještě pampersky ,taky s nimi chci začít

Anežka (Út, 16. 11. 2021 - 09:11)

Ahoj, zkoušela jsem spoustu značek a druhů. Nejčastěji nosím drynitesky, vyhovují mi asi nejvíc. Jsou to teda plenkové kalhotky, pro děti 8-15 let. Ale já jsem celkem skřítek, takže se do nich vejdu bez problémů. Váhově jsou do 57 kg, ale i jestli máš víc, tak se do nich podle mě vejdeš. No a pak mám teda teny, od nich jsou ty kalhotky docela dost diskrétní, což se občas hodí, ale jinak mi moc nevyhovují a hlavně se mi nelíbí. Mám ráda když jsou ty plenky trochu dětské, lidí se mi ten hezký design. Od tena mám ještě i klasické zalepovací plenky, ty jsou větší, ale dost vydrží, takže jsem je poslední dobou docela dost nosila. U nich se mi líbilo, že to jsou pořádné plenky a fakt jsou cítit mezi nohama, takže si v nich připadáš opravdu jak miminko. Prostě jakože jsou docela tlusté, a vyloženě o nich víš, zatímco třeba ty tena lady pants jsou skoro jak normální kalhotky. Ale záleží co se ti líbí, já to střídala podle nálady. Pak jsem ještě zkoušela dailee, seni kids a další. No a pak teda ty zmiňované pampersky. Ty jsem si schválně nechala nakonec. Pampersky miluju, to je pro mne srdcová záležitost. Sice jsou těsnější, ale když se řekne plenka, tak si všichni vybaví pampersky. A já je prostě miluju. Škoda že se nedělají ještě o něco větší, beru active baby 7 a jsou mi těsnější, ale stejně je nosím hrozně ráda. Jinak jestli můžu poradit, tak kalhotky jsou sice pohodlnější, ale na přebalování venku si radši pořiď zalepovací. Když máš kalhotky, tak se musí svléknout celá, když máš na lepítka, tak stačí jenom stáhnout kalhoty nebo silonky ke kolenům a přebalíš se bez problému. Nevím jestli jsi dospělá a chceš začít sama, nebo jestli bydlíš u rodičů a chceš to uhrát na nehody jako spousta holek tady (nevím kolik z nich opravdu byly holky, dost o tom pochybuju, ale doufám že alespoň pár příběhů je pravdivých :) ). Každopádně jestli to myslíš vážně, tak ráda poradím. Měj se, Anež

Natka (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

Ano, myslím to vážně,jinak zkoušela jsi si někdy vzít kalhotky a na to plenku a počůrat se je to boží,jinak zkus tohle , počůrej se do pampersky a pak si dej mezi nohy polštář a ručník a udělej se je to super a můžeš si do plenky nalít trochu lubrikantu,jinak show je si vzít dětské punčocháče a na to rajtky , doporučuji vyzkoušet

Natka (Po, 22. 11. 2021 - 18:11)

A kdyby jsi chtěla kluka tak brácha by tě chtěl ,má 24 a miluje počůravání

Anonym (Po, 22. 11. 2021 - 20:11)

Ahojj Natka popíšeme:)?

Pavel (Út, 16. 11. 2021 - 11:11)

Ahoj Anežko,kolik ti je já většinou nosím čtyři látkové a do toho jednu dětskou jednorazovku a na kolo mám nejradši natahovací

Pavel (Ne, 14. 11. 2021 - 20:11)

Ahoj Anežko já od minule neděle nosím plinky pořád a užívám si jich je mě to čím dál víc příjemnější dneska jsem si vzal jednorazovku a čtyři látkové a budu v nich až do rána až ráno si vemu suché

LENKA (Čt, 4. 11. 2021 - 08:11)

PROSIM VAS PORADITIE MI MAM TAKY PROBLEM ŽE NIEMOŽEM OTIEHOTNIET ALE TENTO MESIAC SOM BRALA DUPHASTON A MEŠKA MI UŽ 10 DNI UROBILA SOM SI TEST A BOLA VELMI SLABUČKA ČIAROČKA NIEVIEM ČO TO MOŽE BYT VOBEC MI ZLE NIEJE CITIM SA NORMALNIE PROSIM PORADTIE MI

Evka (Čt, 4. 11. 2021 - 07:11)

Jen kluci tady nosí plenky? Holky ne? Nebo má někdo nějakou co nosí? pokec?rady zkušenosti?

Michal (Čt, 21. 10. 2021 - 06:10)

V létě jsme jeli do Itálie a můj syn 14 let, mi tři dny před odjezdem řekl, jestli bych mu na cestu a dovolenou nedal plenky. Že to dělá jeho kamarád a prý to je pohodlnější. Tak syn na cestu dostal plenky. V Itálii jsem mu koupil ještě plenky na noc. Víc napíšu v mailu [email protected]

Zadek4 (Čt, 7. 10. 2021 - 20:10)

Kdepak jsi, Anežko? Napíšeš ještě? Jak si užíváš plenky a pokakávání do nich?

jirka s (Pá, 8. 10. 2021 - 11:10)

Ahoj, napsal jsem jí email a nic tak nevím jestli si tu z nás dělá jen srandičky těžko říct.

Zadek4 (Ne, 10. 10. 2021 - 13:10)

Psal jsem o Anežce a ta sem žádný e-mail nikdy nedala, jen sem občas napíše.

jirka s (Po, 11. 10. 2021 - 17:10)

Promiň přečetl jsem si blbě jméno :-D

Kubí (So, 25. 9. 2021 - 17:09)

Hledá se plenkařka na ABDL vztah. Na věku mi nezáleží. Mě je 21 a jsem switch, rád bych touto cestou našel maminku nebo i miminko bydlím kousek od Prahy kdyby někdo měl zájem zde je instagram @jakub.festr nebo email [email protected]. Předem děkuji za zprávy a buďte milý.

Amy (St, 22. 9. 2021 - 11:09)

Ahoj.rada bych si s někým psala o plenkách.. ale ne tady..je tu moc lidí a stydím se....
[email protected].

jirka s (Po, 27. 9. 2021 - 08:09)

Ahoj Amálko.
Napsal jsem ti email před pár dny. Těším se na tvou odpověď ☺️

Jirka (St, 22. 9. 2021 - 11:09)

Jestli chceš, napiš mi na adresu [email protected]. Rád se s tebou seznamím a můžu ti dát kontakt i na jednu další plenkařku.

Reklama

Přidat komentář