Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Default User Image
mravní hlídka (Čt, 19. 9. 2024 - 20:09)

Zbičovat do bezvědomí a hodit tygrům do ZOO.

Default User Image
Anonym (Čt, 19. 9. 2024 - 16:09)

Buďte tolerantní k zdejším komentujícím, většina kromě pár deviantů jsou lidé mentálně postižení. Snažte se jim v reálném životě pomoci. Jako přátelé, rodina i profesionálové, ke kterým je nasměřujete.

Podpora při navazování vztahů Jak zde již zaznělo, osoby s mentálním postižením mají stejně jako lidé bez postižení v ob lasti vztahů stejné potřeby blízkosti druhého člověka. S mentálním postižením však mohou souviset také nedostatečné sociální a komunikační dovednosti a řidší sociální síť, než je tomu u intaktních jedinců. Nemusejí být schopni zachycovat individuální rozdíly ve slovech kamarád a partner. Proto mohou být někteří jedinci při navazování kontaktů s dalšími osobami zmatení a vzhledem k výše uvedeným skutečnostem zde figuruje také riziko osa mělosti. V tomto případě je potřeba těmto jedincům poskytnout pomoc a podporu. Vendula Solovská a kol. (2013) proto doporučují si s klientem na toto téma promluvit, aby chom zjistili, co v něm tato označení evokují a na základě toho mu vhodně vysvětlit rozdíl mezi kamarádstvím a partnerstvím. Podstatou podpory ze strany pracovníků je také nácvik prostřednictvím seznamovacích ak tivit, či obecný trénink sociálních dovedností. V zařízeních právě k tomuto účelu bývají po řádány seznamovací akce, které jsou zaměřeny na rozvíjení sociálních dovedností jedinců s postižením (Drábek, 2013).

Default User Image
Karel (Čt, 19. 9. 2024 - 19:09)
  1. Debile
Default User Image
Pepini (Čt, 19. 9. 2024 - 13:09)

Tyto stránky mě přivedly k tomu si to vyzkoušet. Nejdříve jsem si jen tak ucvrk, ale za týden jsem zkoušel co pleny udrží, a udrží moc. Po asi třech měsících jsem prubnul první kakání. No a teď není týden, abych neměl plenu plnou všeho. A jak zde píšete nikomu s tím neubližuji a neškodí.Teď jsem se byl podívat v lese a zažívám labůžo, kupodivu první bylo kakáni a po chvilce čůrání. Je to nepopsatelně krásné. Ještě sehnat protějšek se stejnýmy zájmy a svět by byl krásný. Jestli jsi žena a chceš být hýčkána a přebalována,ozvi se. Na stavu a věku nezáleží. Všem příznivcům plen přeji mnoho krásných požitků. P.   

Default User Image
Anna (St, 7. 8. 2024 - 23:08)

Dobrý den všem. Tak vám povím že jsem si ten týden s dceru strašně užila i dcerka byla neskutečně spokojená. Vše bylo jako u opravdového mimča oblečení barevné vždy jsem jí nakrmila večer jsem jí vykoupala strašně mě to bavilo. :D Dcerka se ptala jestli ještě někdy bude moct takhle být tak jsem domluvila že až pojede k babičce na prázdniny tak babička se takhle o ní postará. Dcera to zatím neví a počkám ať je překvapená až jí tam přivezu.

Default User Image
Filip (Út, 27. 8. 2024 - 20:08)

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jsem mladší klučina, a nemám se s kým moc pobavit o těch plenkách, sem tam si na sebe vezmu taky plenku dudlík. Líbí se mi to ani nevím popravdě proč. Byla by možnost si popsat s vaší dcerou, je mi 15 :D A bohužel nikoho nemůžu najít s takovou zálibou. Předem díky 

Default User Image
Filip (Út, 27. 8. 2024 - 23:08)

A mi je 61let.

Default User Image
Filip (Po, 2. 9. 2024 - 02:09)

Opravdu vás baví psát za ostatní ? Uchylové zasraní…

Default User Image
Abdlik (So, 10. 8. 2024 - 04:08)

To vám závidím. Kéž kdyby moje dcera taky za mnou přišla s tím že chce nosit plenky. Je jí 12 tak bych ji to schválil s tím že si je bude nasazovat a prebalovat se sama. Ja je potají nosim taky . Kupují je na mmmm.sk mají tam krásný dětský motivy,  bodýčka, dupačky a vše pro větší a dospělé. 

A Vás to nelaka? Zkuste to, je to super.

Default User Image
Jana (Čt, 8. 8. 2024 - 08:08)

Které plenky jí víc seděly, Pampers nebo Molicare?

Default User Image
Anna (So, 24. 8. 2024 - 17:08)

Dobrý den. Plenky jí seděli oboje Pampers byly dobré akorát oproti Molicare ty mají větší savost o dost.

Default User Image
Jana (Čt, 29. 8. 2024 - 23:08)

Jak to proběhlo u babičky? A plánujete nějak pokračovat i po prázdninách?

Default User Image
Anna (St, 11. 9. 2024 - 23:09)

Dobrý den u babičky to probíhalo velmi podobně Klasický režim miminka po obědě spánek večer o pul deváte až devět spát samozdřejmě pití s lahvičky a tak dále. Plenky jsem koupila už jen pro dospělé. Po prázdninách jsme se domluvili že to bude občas o víkendu a nebo o prázdninách. Dcerku to neskutečně baví dokonce nemá problém s plenkou pod šaty nebo pod sukní jít do obchoďáku. Musím teda říct že to pod tím oblečením není vůbec vidět.

Anonym (Čt, 12. 9. 2024 - 05:09)

Kaká do nich také?

Default User Image
Efka (Čt, 8. 8. 2024 - 07:08)

To ji preji i zavidim

Anonym (So, 10. 8. 2024 - 12:08)

A me níikdo neporadi

Default User Image
Dana (Čt, 1. 8. 2024 - 10:08)

Včera jsem se synem byla konečně u doktorky kvůli jeho stále pomocovani jak do postele tak oblečení samozřejmě jsem mu do kratas dala 3 látkové pleny s pvc kalhotky a šli jsme synovi je 11 let chvíli pleny nechtěl jelikož se styděl kvůli tomu že se pomocí po cestě ale mi jsme jeli autem k lékaři a cestou jsem se zastavila v obchodě kde jsem koupila balík jednarozovych plen zn pampersky č.7 on je drobné postavy už jednou jsem tyto plenky měla na něj ale byli od značky Huggies a synovi byly akorát a nikde ho netlacili ale já jsem se ho ptala raději jaké by chtěl plenky jednorázové a řek mi že kdyztak pampersky že jeden kluk ve škole je také nosí normálně nasazovaci místo drynitesek a že mu vyhovují tak jsem koupila dvoje jedny na lepitka a druhé do vody aby mohl být v jistotě i ve vodě když je doma na zahradě v bazénu tak mne to nevadí to je většinou úplně celý nahý nemohu ho furt mít zabaleneho v plenkách musí občas i větrat a tak nám paní doktorka řekla že pleny sice nejsou dobrý pro jeho věk ale zase pochopíla že jsou pleny nutnosti když se pocural v ordinaci rovnou ještě do látkových plen co. Mel jsem na. Sobě. Pak až jsem povysetrani mu dala tu pampersku ale paní doktorka mi dala i recept na jednorázové pleny seni kids xs denní a noční plenky a koncem srpna má už. Tydeni vyšetření na dětském oddělení a do zprávy napsala že pleny jsou nutně nosit aby když bude v nemocnici aby mu byli daný dětské pleny když je doma tak dávám ty. Látkové pleny se svrchnimi kalhotky je už na ně zvykli a ráno jsem ho prebalila v posteli a dala jsem mu i punčocháče frote s laclem a byl spokojený že je má. Tak nenuste zdravé děti aby nosili pleny jen tak pro zábavu když se občas pocuraji do postele tak i do oblečení tak to hned neřešte plenky. 

Default User Image
Věra (Út, 23. 7. 2024 - 18:07)

Kdo dáváte abdukci, pokec [email protected]

Default User Image
samotar (Čt, 11. 7. 2024 - 16:07)

Pokud Anicko by jsi chtela s dcerkou pomoct rad ti s prealovanim pomuzu,nebo dcerce koupim latkove plinky a gumove kalhotky.774180115 samotar

Default User Image
Anna (So, 20. 7. 2024 - 13:07)

Určitě vás nepustím k mojí dceři.

 

Reklama

Přidat komentář