Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Pulec (Pá, 16. 7. 2021 - 12:07)

Tak to je pěkný a co ty jak se máš a co nějaká nehoda další

Maťa (St, 14. 7. 2021 - 13:07)

Stále si vyberám kde to urobím a na ulici, resp. medzi masou ľudí, to nerobím. Chlapi ma síce môžu vidieť, keď idem k autu, no chlapov a puberťákov sa snažím vytesniť z vnímania. Pravdou je, že hlúpe pripomienky človek vníma, to nejde úplne vytesniť. Mám však šťastie, lebo je ich minimum a výrazne negatívny zážitok som ešte nemala. Pár zážitkami som sem prispela, takže ak chceš, nájdi si ich. Aj do fóra „Kdy jste se naposledy pokakali“ som prispela, tak aj tam nejaké nájdeš. Relaxujem takto už roky a urobila som to už kdekade. Napr. na tejto služobke som išla na pumpu, zaparkovala som pri služobnom, zadnom vchode a mladá baba tam niečo robila, nejaký polep tam lepila. Všimla som si, že hneď vedľajšie dvere sú dvere na toaletu, tak som to využila a po... som sa asi meter od nej. Kočka bola veľmi milá, zhovorčivá a snažila sa mi pomôcť, takže to bol nádherný zážitok.

Klára Hamáková (St, 14. 7. 2021 - 15:07)

takže ty se proste postavíš k lidem, pustíš to do kalhot a jdeš dál? to nevím, jestli bych psychicky dala

Tady wet (So, 10. 7. 2021 - 16:07)

Jdu zkusit jak dlouho to vydržím teď se jdu vycurat a budu to snažit udržet do 10 večer jdu na to

Maťa (So, 10. 7. 2021 - 14:07)

Síce ma veľmi baví sa pocikávať, no som trošku inak trafená, lebo primárne mi nejde o ten pocit mokrých nohavíc, ale o tú hanbu. Nie je moja šálka kávy ísť po ulici mokrá a už vôbec, by ma nebavilo, keby ma pri tom niekto točil a každému, by bolo jasné, že som to spravila kvôli videu. Dokonale si to vychutnávam, len ak to vyzerá ako nehoda a najúžasnejšie je to vtedy, keď som pri tom s niekým, aspoň chvíľu, v úzkom kontakte. Keď mám možnosť si užiť reakciu človeka, ktorý bol svedkom mojej nehody, keď s ním aspoň chvíľku komunikujem. Napr. v malom obchode s jednou - dvoma predavačkami, na benzínke, na recepcii hotela a pod.. Zo skúsenosti môžem tvrdiť, že väčšinou sú reakcie veľmi milé. Vlastne negatívnu reakciu som ešte nezažila, asi mám šťastie. Rovnako milujem nočné pomočovanie. To som doviedla do dokonalosti, lebo to robím tak, že si dám liečik na spanie, zapijem ho väčším množstvom tekutín a do postele si už ľahám vzrušená a plná očakávaní čo bude ráno. Totiž ani po tejto príprave sa nie stále pocikám, ono je to v rukách osudu, ale väčšinou sa zobudím úplne mokrá. Už len ten fakt, že po užití liečiku a naliatí sa tekutinami, nemám možnosť to vrátiť späť a už neviem ovplyvniť či sa pomočím, alebo nie, ma dokáže pekne rozpáliť. V tomto prípade je to síce ozajstná nehoda (i keď si k nej trošičku dopomôžem), ale aj to ma napĺňa a dokonale vzruší len vtedy, ak sa pred niekým krásne hanbím, keď niekto vidí ako som sa počúrala, keď niekto vidí ako tú posteľ pracem, prípadne súším matrac. Je to pre mňa nádherne vzrušujúce a ten pocit neuveriteľne milujem.

LEILAWET1 (So, 10. 7. 2021 - 09:07)

Včera jsem se počůrala i před pejskařkou v noci cestou z práce a přítel to točil :D
Chcala jsem snad 50 sekund do mých kalhotek a jeansků :D kdyby někdo chtěl video at napíše na [email protected] JO a chtěla bych poznat slečnu,kterou také baví se počůrávat :)

Návštěvník (Pá, 9. 7. 2021 - 08:07)

To je teda téma.

Janíčka (Út, 6. 7. 2021 - 14:07)

Já se naposledy počůrala když sem jela.busem a vlakem... Z Ústí nad orl do Karlových Varů no a já po třech hodinách jsem začala chtít na záchod po třech hodinách jsem byla tak Rudá že jsem si uchcala hodně ‼️‼️‼️‼️‼️ po dvou hodinách jsem konečně vystupovala z posledního busu a šla jsem na jídlo do restaurace a taky se vyčůrat objednala jsem si jídlo a potom jsem se zeptala kdy mají WC řekl mi že se moc omlouvají ale že WC nefunguje potom jsem si sedla na lavičku která tam byla dvě minuty jsem přemýšlela co budu dělat kam půjdu nakonec jsem si řekla že odhlásím objednávku a že půjdu vyčůrat se za keř a nebo že řeknu akorát že se za chvilku vrátím ale bylo pozdě už nikdo nešel jídlo po půl hodině jsem dojedla a zaplatila běžela jsem dále k keři ale tam byl jeden chlap a holka který tam spolu chcali

Já jsem nej asi tak dvě minuty koukala potom jsem rychle šla protože jsem si hodně cvrkla šla jsem za jiný keř ale tam bylo psí hovno
Tak jsem šla do obchodu jestli nemají WC v tom obchodu neměli WC potom jsem viděla že tam mají kadibudku někde prostě venku tak jsem běžela ale potom jsem si všimla ty obří fronty jako ne obří ale bylo tam asi 10 lidí a to už bych vážně nevydržela tak jsem rychlé běžela jinam náš dům byl asi tak kilometr nebo dva spíš 2 od toho místa kde jsem byla takže tak no autobus měl jet až někdy za půl hodiny to jsem věděla že rozhodně nestihnu navíc bych ani nestihla dojít na zastávku tak jsem běžela rychle domů nebo ne úplně domů ale prostě za babičkou která bydlela půl kilometru toho místa kde jsem byla ale potom jsem si uvědomila že babička vlastně vidí mnohem dál než je to zastávka takže jsem běžela sprint na zastávku když přijel autobus tak jsem zaplatila A jen co jsem otočila
Jako že půjdu tou uličkou si někam sednout tak jen co jsem se otočila tak jsem to pustila všichni se na mě koukali líbila jsem z autobusu a běžela jsem pryč měla jsem mikinu takže jsem si to mohla dát kolem pasu ale autobus mi ujel když jsem přecházela silnici tak mi spadla mikina no a všichni viděli tu velkou ostudu a dokonce zjistili hnědý flek na zadku

Anna (Ne, 4. 7. 2021 - 16:07)

Když sem hledala práci tak sem byla na pohovoru a styděla sem to říct. Tak sem si řekla že to vydržím potom sem šla na další a potom spět a tak sem si tam víc uchcala a nakonec sem šla do Teska že se tam vychciju a. Nešlo to byli zavřeny a zamknuto a navíc ani nebyli dělali nový tak sem si řekla tak to skusim ve vlaku no ale vlak 30 min nejel tak sem nastoupila do busu asi tak po2 hodinách sem si nahas prdla a zjistila sem že sem si hodně uchcala hodně‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ a tak sem šla za řídicem tak mi řek že to 1 hodinu vydržím ubehly2 h a já vystupovala chitla sem se za vagínu a běžela přes celí město na záchody Aš let měla sem na sobě sukni tak všichni vydělí skoro striptýz a pustila sem to nakonec v buse když sem se rozhodla že pojedu ještě Abas vystoupím tak že tam je WC tak tak nastoupila sem a po 20 m sem vystoupila predemnou asi30 posran Co h lidí doslova a. Asi15 pochcanch a dalších 30ktery se kroužily po1 h sem už tam zoufale seděla na zemi v ty frontě kalhotky rvyla do vagíny a a všichni tu moji pipinu viděli a prsa taky mod velký výstřih neměla sem podprdu a měla sem rozeplou košili na 1 knoflík byl taplej ten úplně nahoře zafoukalo a všichni čumeli na ten striptýz nakonec zambou cekaloasi. 30 lidí a když s 3D m by přišla na řadu tak sem to pustila a všichni čumeli a jeden uchil přišel ke mě zašeptal ať si z toho nic nedělám že se jeho manželka jako učitelka počítač dene no a vtu chvíli že mně seřval kosily kalhotky a i sukni a vydělí všichni ten striptýz nakonec sem si to oblékla ale musela sem jít tak do Teska na záchod tam mě viděli asi 40 lidí ale venku asi3000 takže lepší než nic na hostila sem že mi SOU vidět prsa a a celí zadek a celá vagonka a kalhotky celí roztrhly a velký striptýz doma já a můj spolužák Honza se milujem no a je nám 19 vlastně bývalí spolužák chodili sme spolu na základnu ... No a je nám 19 a nahý sme se nevydeli tak velký striptýz

Učitel (Ne, 4. 7. 2021 - 15:07)

Miluju když se někdo počůrà tak je nikdy n epoustim je to. Tak vzrušující že sem se z toho i. Málem pochcal i tet a moje manželka tak ta to pustí hned jako dnes v busu a jednou na pódiu bylo to vidět měla jen kalhotky a neměla triko jen potprdu která nic nezakrila

Učitel (Ne, 4. 7. 2021 - 15:07)

Miluju když se někdo počůrà tak je nikdy n epoustim je to. Tak vzrušující že sem se z toho i. Málem pochcal i tet a moje manželka tak ta to pustí hned jako dnes v busu a jednou na pódiu bylo to vidět měla jen kalhotky a neměla triko jen potprdu která nic nezakrila

Učitel (Ne, 4. 7. 2021 - 15:07)

Miluju když se někdo počůrà tak je nikdy n epoustim je to. Tak vzrušující že sem se z toho i. Málem pochcal i tet a moje manželka tak ta to pustí hned jako dnes v busu a jednou na pódiu bylo to vidět měla jen kalhotky a neměla triko jen potprdu která nic nezakrila

Učitel (Ne, 4. 7. 2021 - 15:07)

Miluju když se někdo počůrà tak je nikdy n epoustim je to. Tak vzrušující že sem se z toho i. Málem pochcal i tet a moje manželka tak ta to pustí hned jako dnes v busu a jednou na pódiu bylo to vidět měla jen kalhotky a neměla triko jen potprdu která nic nezakrila

Michal (Út, 27. 7. 2021 - 12:07)

To učiteli, to bych se na tebe vykaslal a sel bych i kdyby si me nepustil, na stredni jsme taky nesmeli, ale to byla uca, asi ji to taky bralo jako tebe... za me humus tohle se nedela... pokud te to bere tak jo, ale jen kdyz souhlasi oba, pral bych ti to same!

pissgame (Ne, 4. 7. 2021 - 15:07)

Holky, které si chcete počůráním přivydělat, ozvěte se na email [email protected]

Maťa (Ne, 4. 7. 2021 - 10:07)

Po období korony sa konečne vraciam do normálu a o dva dni začínam služobku. Veľmi sa teším a dúfam, že si ju poriadne užijem, prežijem krásnu hanbu a nádherné, mega vzrušenie. Už intenzívne rozmýšľam nad scenármi. Idem do CZ, takže pred pár ľuďmi v Česku sa budem veeeľmi hanbiť. Už sa neviem dočkať, lebo ste milí, empatickí a komunikatívni ľudia. Takže v utorok štartujem moju ďalšiu sezónu zážitkov. Držte palce, aby bola čo najkrajšia. Neviem či som to napísala do správneho fóra, alebo som to mala napísať do fóra o tých väčších nehodách, no ono je to vlastne jedno, lebo milujem hlavne tú hanbu po a tá je niekedy krajšia a intenzívnejšia po pocikaní a inokedy zas po pokakaní. Závisí to od okolností, no určite si užijem obe.

LEILAWET1 (Ne, 4. 7. 2021 - 08:07)

Já chodím úplně zechcaná docela běžně i venku.Baví mě ty reakce.Navíc jsem názoru,že jen tak mezi náma holkama,která se zkusila kdy počůrat do kalhotek nebo i jeansek zjístila,že je to velmi příjemný lascivní hřejivý pocit.Hrozně ráda, si třeba sednu na lavičku v lese, když je horko, a pročůrávám si jeansky skrz lavičku plným proudem a pak jdu domů.Jasně lidé mě vidí zezadu,že mám promáčený zadek,stehna,ale asi je mi to docela fuk.Hodně mě to i vzrušuje.Točím to taky na PH kde jsem jako Leilawet1. Zbožnuju být počůraná a počůrávám se i do postele.

Václav (Pá, 2. 7. 2021 - 14:07)

Počural jsem se když jsem šel domů opilý z hospody. Doma jsem šel spát počuraný tak jak jsem byl v džínách a v noci a k ránu jsem se ještě počural v posteli.

Miki (Čt, 1. 7. 2021 - 09:07)

Tak si dej plinu a nemusis nic resit. Vezmi si i nahradni, kdyz se pocuras. Plina pobere i pokajdeni, menzes i kdyz to do tebe nastrika chlap a ty mas nejakou antikoncepci, tak to jeho semeno z tebe pak vyteka. Pliny jsou super, ja si je davam, ale ne jednorazovky. Jinak jsem se pocural asi pred 2 mesici, ale vleze a to se mi nejak nelibilo-jo ve stoje, nebo v sede je to lepsi, ale pocurat se vleze, kdyz ti to tece vsude me nejak nebere. Jako na cestovani si vzdycky nasadim ty latkove pliny-vetsinou 2 ty nejvetsi, ale kdyz je to na delsi cestu tak i 3. No a gumove kalhotky- na noc si davam natahovaci a pres den zapinaci-v tech muzu i k doktorovi na vysetreni ale prebalim se z pocuranych plen do suchych i na beznem wc a nosim si nahradni pliny i vlhcene ubrousky a Sudokrem i detsky zasyp. Jo a taky to igelitove prosteradlo, kdybych nekde u nekoho musel spat, tak nemusim mit strach. Vis ono to zadrzovani curani neni vubec zdrave, proste telo chce curat a nezajima ho, ze ty jsi treba v autobusu, nebo nekde v nakupaku. To si tam pak do te svoji pipiny strkaj co chces-jde o tvoje zdravi. Ja kdyz uz to nejde, tak se pocuram pomalicku do plen, aby to do sebe vsakly a jsem v poho. A pak se bud nekde prebalim, nebo az doma.

Pavlína (Čt, 1. 7. 2021 - 07:07)

Odpoveď na:

Klára Hamáková
existuje nějaka osvědčená rada, jak se nepočurat? taková ta klasika, že dát si ruku do rozkroku a zatlačit, myslím moc nefunguje. a mě by se to dost hodilo

Já jsem se naučila zadržet prstem rovnou svěrač. Je potřeba si to vyzkoušet při čůrání, třeba ve sprše. Musíš ale zasunout prst dovnitř. Na začátku je čůrací dírka, ze které to teče. Ta se dá zacpat prstem, ale když čůráš, tak to bolí jak se nafoukne močová trubice. Lepší je jít dál a zatlačit na začátek trubice tam kde vychází z močáku. Tam je sverač, který tím vlastně zavřeš. Musíš zatlačit jakoby nahoru, oproti stydké kosti. Svěrač se totiž otvírá tím, že vlastně klesne dolů a zatlačením nahoru ho zavřeš. Tím mu dám odpočinek, když na něj zatlačím, můžu čůrání pustit, ale ono stejně neteče. Svěrač si odpočine a pak zase chvíli vydrží. Není to sice nic příjemného, močák ti skoro praskne, ale máš žádné mokro. To se hodí třeba v autobuse.

Reklama

Přidat komentář