Reklama

Vzrušuje mě máma

Návštěvník (Út, 16. 3. 2021 - 15:03)

Pod různými nicky, většinou ženskými, ale ten styl, neskutečný počet chyb a "opčas", vždycky prozradí stejného autora. Ale bude to hermafrodit, když pokaždé píše za jiné pohlaví.

Návštěvník (Čt, 25. 2. 2021 - 18:02)

Jsem rád že je tu víc lidí kteří se chtějí svěřit a podělit se zážitkama s mámou a ne jen urážet a kecat okolo. Proč sem ty lidi co se jim to nelíbí vůbec lezou?

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 21:02)

Podle me pokud spolu ziji i v pozdejsim veku tak si navzajem vynahrazuji to co jim chybi . Me osobne to v hodne vecech vyhovovalo ,samozrejme že mě kolikrat napadlo zda mati nekoho ma coz je asi u synu normalni ze se oto zajimaj,Naposledy pred nekolika lety sem ji s nejakym videl ale domu ho nikdy nevodila od te doby o nikom nevim.Kdyz se jednou dozvedela otom ze mam vztah se zenou v jejim veku tak mi rekla neco ve smyslu ze ji je jasny cim premyslim a bylo videt ze normalne žarli, kdyz sem mel problem s bejvalou rozpovidal sem se tak mi mama rekla ze dnesni holky sou k.... a co si o nich mysli nebo co kolikrat vidí v praci jak se chovaj , bavej zajimave to slyset od vlastni mamky.

Návštěvník (Pá, 26. 2. 2021 - 19:02)

Máš pravdu. Já musím čuchat mámino kalhotky, podprsenky, botičky, silonky. Mamina je prsatá zralá samice, panička. Pracuje v bance a taky se podle toho obléká a udržuje, a takové ženy mě rajcujou. Jinak jsem ale normální a občas mám i sex s holkama ale zatím mi žádná nepadla do oka tak že bych se do ní zaláskoval.

Milena (Čt, 25. 2. 2021 - 04:02)

Casto jsem z mamkou travily spolecne chvile.Spolecne se sprchovsly,delaly se nehty,holily si nejen nohy ale i prirozeni.Zkratka jsem delaly spolecne veci a staraly se taknak jedna o druhou.Casto jsme se vydali nahe.Po byte jsme chodily jen v kalhotkach a kdyz jsem si koupila nake nove tangace, tak mi je okoukla a rekla, ze mi moc slusi.I ja jsem ji parkrat pochvalila kalhotky.Na gauci jsme si udelaly pohodli a nekdy jsem si dala nohy pres jeji stehna a naopak.Kdyz mela mamka nohy polozene pres moje stehna, zacla jsem je hladi po stehnech.Mamka byla naprosto krasna a klidna.Jak jsem ji tak hladila, zahlidla jsem ze ma mokrej flicek na kalhotkach.Na chvilku jsem prestala, ale mama na to,ze je to moc prijemni, at pokracuju.Zacla jsem ji znova hladit po stehnech.Flicek se pomalu zvetcoval a vydela jsem jak to mamu vzrusuje.I me zacla pomalu vlhnou a za chvilky jsem mela flicek i ja.Pak si mamka zajela rukou na kalhotky a zacla se pres ne hladit.Zachvilku mala orgazmus.I ja nezahalela a hladila se a zachvilku jsem mela take orgazmus.Pak jsme spolu odesli do koupelni,kde se osprchovaly.

Zoe (Čt, 25. 2. 2021 - 07:02)

ja myslela že vy jses zamylované do zena mam i ono na do teba a jzyka do sebesa se cucat po cele telocku dve dohromady a pako moc se love.

Návštěvník (Ne, 21. 2. 2021 - 10:02)

Tak to by se mi taky líbilo se s mamkou takhle vzrušovat u TV ale už s ní nebydlím takže není příležitost. Jen k ní jezdím na kafe a na pokec. Uz se těším na léto, ti zase bude koukáníčko protože mamka chodí buď v plavkách a nebo má nějaké starší kalhotky a podprsenku. Juj to mě zase budou bolet koule. Mám velikou chuť si hi před ní začít honit ale zároveň mám strach aby se něco nepokusili protože mám s mamkou skvělý vztah. Ale na druhou stranu by jsem chtěl aby se na mě koukala jak si ho horním a u toho hlásím její podprsenku. Podprsenky mě berou nejvíc a má snad všechny mamky podprsenky vyfocený. A kdyby se jí to líbilo jak si ho horním tak by se mohla taky začít hladit a pomalinku svlékat. No to by byla ale paráda. Ach jo proč se tak bojím.

Návštěvník (St, 24. 2. 2021 - 22:02)

Hele ty! Ty musíš mít místo mozku mimikry! Tvl. napiš o tom telenovelu s 999 díly a staneš se světovou celebritou! Na takový nekonečný příběh o synovo touze být milencem své vlastní matky a matky která tomu nakonec podlehne čeká celý svět.

Lucie (So, 20. 2. 2021 - 14:02)

No taky jsme to doma s mamkou měly.Začalo to vzájemným pokládáním nohou do klína při sledování telky.No a pak mi jednou mamka místo hlazení začala nohy líbat a já ji potom taky.Bylo mi 15 a protože mamka mě měla v 18ti tak to byla krásná žena v nejlepších letech.Samozřejmě v tom velkou roli hrál fakt že jsem už tenkrát měla lesbické zkušenosti se starší spolužačkou.

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 17:02)

Pred nekolika lety se mi sverila kamaradka ze presne tohle dela doma s mamkou,vzrusujici

Návštěvník (So, 20. 2. 2021 - 12:02)

Já jsem před ní začal chodit nahej po bytě , nejdřív nadávala, pak si zvykla , pak když třeba v obýváku koukala na tv , postavil jsem se před ní a zlobil jsem jí s ním , nejdřív taky nadávala , ale pak se smála a bylo.

Návštěvník (Čt, 11. 2. 2021 - 22:02)

Lojzku,milý Lojzku,kam stále pospícháš?

Lojzek (Čt, 11. 2. 2021 - 21:02)

Přes hubu bys měl dostat, raději doma vyluxuj a jdi na nákup, abys mámě pomohl. Pak tě ty roupy přejdou, kokote.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Sám si kokot a na nákupy si běž sám a s vysavačem můžeš řádit taky. Já ti na to s...

Návštěvník (Út, 2. 2. 2021 - 20:02)

Mě hrozně vzrušuje mojí mámy prádlo. Už je starší takže tanga u ní nenajdu a to je dobře. Jsem rád kdyz není doma a já si to můzu hezky a dlouze dělat u jejich kalhotek a poprsenky. Asi by se mi i líbilo kdyby mě chytila jak si ho honím nad jejím prádlem a koukala se na mě. Pak by se i přidala a dělala si to taky sama až do konce. Líbila by se mi společná masturbace a rád bych jí u to hladil a sahal na prsa, má krásné čtyřky i když už trochu povadlé ale krásné. Nemáme problém s nahotou a do koupelny mám normálně přístup i když se sprchuje. Několikrát jsem jí poprosil o fotku prádla a několikrát i poslala i když byly průpovídky ale několikrát mě taky poslala někam. Všiml jsem si že když přijedu do garáže na motorce tak ví že se převlékám tak tam pokaždé přijde a povídá si se mnou. Kazdý den si pohrávám s myšlenkou společné masturbace třeba jen přes skype a vzájemného vyvrcholení.

Katka (Pá, 12. 2. 2021 - 17:02)

Ty budeš velký honič. Která matka by chtěla masturbovat nebo jebat s vlastním synem! Asi žádná vid!

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 14:02)

Jasně ze jsem honič a velký. Chtěla by jsi vidět co.

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Kebysi napísal nevidí, bolo by to od Boha.

Návštěvník (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Zajímavá debata omlouvám se za pravopis

Anjelik (Ne, 31. 1. 2021 - 02:01)

Hlavné je že to nie je o sexe

Reklama

Přidat komentář