Reklama

Svazování partnera(ky)

Mari (Čt, 8. 7. 2021 - 23:07)

Také vzpomínám jak jsem si kupovala první latex. Akorát já jsem to měla blízko. Si pamatuju jak jsem si k tomu přidávala postupně nejdřív samotný latex kukla ponožky rukavice. A pak mi nabídl roubík latexovou svěrací kazajku latexová pouta. A nekonec jsem jela domů s plnou taškou věci z latexu. Si pamatuju jak jsem se snažila nosit dlouhé oblečení abych latex skryla stal se mou druhou kůži. A v té dobře už jsem měla přítele kterého mám dnes a ten o mě vasno věděl předtím. Taky jsem na nákup latexu setrila dlouho. Si pamatuju když jsem si to prvně přinesla domu jsem si latex oblékla i s kuklou a spala v tom dva dny v kuse.

Mari (Út, 6. 7. 2021 - 00:07)

Dneska jsem s přítelem se dohodla že si zahrajeme na dva týdny hru na otrokyni. Dohodli jsme si plán Na noc budu svázaná na posteli jak jsem byla týden ve svěrací kazajce. Vstávat budu v šest ráno kdyže rozvaze přítel. Přes den doma budu muset nosit celotělový latex obojek a obleček služky z latexu. Budu ještě mít latexovou kuklu. Vstanu udělám pritely snídani a pak si dám i já něco k snídani. Pak mě čeká klasický úklid přes den. Ve 12 po obědě budou čtyři hodiny odpočinku. Což znamená že dvě hodiny budu moct chodit po bytě ale s tím že budu mít zamčený roubík a pouta na ruce a na nohy spojené řetízkem. A pak na další dvě hodiny do svěrací kazajky a s roubíkem a s nohama připoutanými latexovymi pouty k posteli. Pak mě přítel rozvaze a bez roubíku udělám večeři najím se s ním a pak budou dvě hodiny volna třeba s přítelem u televize akorát budu mít zase zamčený roubík a s pouty na rukou i na nohou. Pak po dvou hodinách bych šla zase do svěrací kazajky spoutat nohy a jít spát. Co na to říkáte myslíte že to je dobrý plán? Hlavně když budou velká vedra?

Návštěvník (Út, 6. 7. 2021 - 00:07)

pokud jste se na tom dohodli, a není ti to ani teď proti srsti , běž do toho.

Gabriela (Ne, 4. 7. 2021 - 22:07)

Já se po dlouhé době podělím o zážitek. Minulý týden jsem měla narozeniny. Manžel mi slíbil překvapení a tak v pátek, když jsem přišla z práce jsem se musela osprchovat, manžel mi uvázal pevnou provazovou podprsenku z kokosového provazu, který mi prsa už tak bolestivě mučil, měla jsem je pevně omotaná a stažená. Následně mi je namazal pálivou mastí. Potom jsem si musela obléct připravené oblečení - Chlupaté mohérové šaty, na to další silný, huňatý rolák. Prsty na rukou mi slepil izolepou k sobě v pěsti do kuličky. Potom mi ruce dal za záda, vyhrnul rukávy svetrů od zápěstí a opět kokosovým provazem mi je svázal na fest aby se mi kokosový provaz zařezal do kůže. Do pusy mi nacpal smotek mohérové příze a pusu zalepil průhlednou izolepou, aby nebylo vidět, že mám roubík. Potom jsem dostala chlupaté kalhoty z mohéru a odvedl mě do auta na zadní sedadlo, kde mi svázal nohy silnou šálou. Tělo mi omotal dlouhým řetězem a zajistil zámkem. Potom jsem dostala angorské pončo, aby pouta zakryl a připásal mě. Následně jsme vyrazili asi na 40 minut dlouhou cestu, zajeli jsme na lesní cestu a asi po kilometru zastavili. Manžel mi sundal pásku z pusy a vytáhl roubík. Hned na to jsem do pusy dostala velký uzel na angorské šále a utáhl mi ji fest na zátylku, až se mi šála zařízla do koutků úst. Potom mi nasadil na hlavu mohérovou kuklu a na to ještě jednu, abych neviděla. I když už byl podvečer a stmívalo se, tak mi bylo opravdu horko - venku ještě 23st. Potom mě vytáhl z auta rozvázal nohy a šli jsme kus lesem. Zastavil mě u nějakého stromu a opřel zády o kmen. Potom vzal dlouhé lano a celou mě přivázal ke stromu, nemohla jsem se ani pohnout. Sundal mi kalhoty a do jeskynky jsem dostala vibrační vajíčko, uvázal provazové kalhotky a namazal mi ji opět pálivou mastí. Potom mi okolo přilepil elektrody na elektro šoky a natáhl zpět kalhoty. Nohy mi svázal provazy na třech místech. Něco mi pověsil na krk, nevěděla jsem co a potom mi řekl ať jsem hodná a odešel. Šíleně mě bolely zápěstí a prsa, rozedřená od kokosového provazu. Mast na prsou a kundičce hrozně pálila a já se snažila kroutit jak had, ale byla jsem pevně svázaná a nemohla nic dělat, jen křičet do chlupatého roubíku, který můj křik pohltil a nepříjemně mi stahoval koutky, Uzel se mi sotva vešel do pusy a pokus o vytlačení byl předem ztracený. Bylo mi vedro, byla jsem mučená, svázaná a začaly mi téct i slzy, které zkryly dvě chlupaté kukly na mé hlavě.. Takto, jsem tam stála asi půl hodiny. Co bylo dál napíšu jindy. Teď je pro změnu svázaný manžel k židli a trpí v mém spodním prádle a v růžovém silném svetru.

mari (St, 30. 6. 2021 - 18:06)

Před chvilkou jsem byla rozvázána ze svěrací kazajky ale na chvilku na dvě hodiny. Akorát jsem nebyla plně osvobozena jsem pořád v latexu akorát jsem si měnila plenu. Akorát mám na sobě latex se vším všudy. Přítel něco dělá v dílně a pro to mi pro jistotu nandal pouta ale ne ledajak. Kolem pasu mám řetěz omotaný a z z toho řetězu vedou pouta připojená řetízkem k řetězu v pase. Takto si mám odpočinout a pak zase půjdu do svěrací kazajky. Mimochodem chtela jsem aby me pritel definitivne propustil až příští pátek takze si to užiju plnymi dousky doušky? Spíš ústy zaplněnými roubíkem.

Návštěvník (St, 30. 6. 2021 - 13:06)
Jana (Út, 29. 6. 2021 - 17:06)

Koníček je super, ještě ale podvázat něčím kulky, aby vydržel nahoněnej delší dobu. A zavázat oči, pak si můžeš představit i někoho jiného. A chlapy poslední dobou o svazování hodně stojí. Normál už nikoho moc nebere.

Být bezmocný a znásilněný je super ponížení, a třeba bezmocná mumie pod tvýmy nožkami...........................

hrpn.pet (So, 4. 9. 2021 - 11:09)

Zkus napsat na [email protected]

Bára (So, 26. 6. 2021 - 04:06)

V době pandemie občas chodim s roubíkem i ven, schovám pod respirátor a šatek

Mari (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

Také spím pouze spoutaná a s roubíkem a volna také svázaná s roubíkem.

Mari (Pá, 25. 6. 2021 - 14:06)

Dneska jsem měla nudnou chvilku tak jsem vymyslela další způsoby spoutání. A naplánovala jsem si to že budu týden spoutaná v latexové svěrací kazajce. Budu ležet na posteli s latexovym prostěradlem a na nohy budu mít kurty budu mít latexovy i polštář. A na spotani budu mit speciální latexovy catsuit který má hadičky u kundy. A ty hadičky budou vést do nádoby. Dále budu mít kuklu s dírkovanýma ploskama na místě oči. A klasiku nafukovací roubík. Roubík budu vyndavat pouze tehdy když mi přítel bude dávat napít nebo mi bude dávat výživu. Prostě budu umlčená v kuse 70 hodin. 70 hodin počítám protože tam budou pauzy na pití a jídlo. Před chvilkou jsem se převlékla do catsuitu a připravuju se na to myslíte že tohle je ještě v pořádku nebo vy byste takovou dobu spoutání nedali?

Bára (Pá, 25. 6. 2021 - 21:06)

Záleži na Tvé psychice. Spoutání i roubík se dá vydržet, ale záleží zda to opravdu chceš. O uplynulém horkém víkendu jsem si užila od pátku plinku, celotělový latex (s kuklou, ponožkama a rukavicema), přes kuklu ještě latexovou masku ženy a paruku, kovovy vysoký obojek a nefukovaci roubík, který jsem sundala jen na piti a jídlo. Původně jsem si latex s obojkem chtěla vzít jen na cestu na chatu, ale po zacvaknuti obojku zůstal magnet na otevření doma na poličce. Skoro tři dny v tropickém vedru v latexu, docela šly, jen jsem v neděli večer latex musela opatrně sundavat, byl dost přilepený.

Mari (Pá, 25. 6. 2021 - 23:06)

Třeba jak moc si nafukujes roubík? Znám pár lidí co ho nafouknou symbolicky ale já ho mám nafouknutý až skoro na hranici v dávení. Já jsem spoutaná každý cely vykend vzdicky. A na roubík jsem si zvykla. Třeba když mám být ten den například v pátek odpoledne už chodím doma v latexu plene aby si tělo zvyklo. Naposled se napiju dám něco malého k jídlu. A už večer jsem spoutaná a přítel mě rozvazuje až v neděli v osm večer. Třeba já to beru jako psychicky relax. Vadil třeba tobě ten roubík? A tyto tropická vedra jsou pro mě v latexu easy já jsem trénovala tak dlouho že jsem latex měla týden pod oblečením normálním.

Bára (So, 26. 6. 2021 - 04:06)

Já také latex nosím víceméně stále i pod oblečením, je to moje druhá kůže. Přes den většinou tělové barvy s latexovou maskou (do práce bez masky), nejraději s obojky, které se v zimě schovají pod rolák a v létě pod šátek. Roubík také musí bít nafouknutý maximálně. Zkus jej s vysokým obojkem.

Martina (Čt, 24. 6. 2021 - 06:06)

V těsném spoutání jsem byla jen asi hodinu a ne , to není pro mě , víc mě dělalo dobře ležet na posteli ,plena, rozporka na nohách a ruce připoutané k bočnicím ale ne úplně na fest, ale s vůlí a na oči kuklu nebo nějaké omezení výhledu.od 8.00 do 20.00 to bylo něco

Mari (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Predevcirem byl velice nudný den pršelo a jít v tom ven kdo by to dělal.
Ráno ten den jsem se probudila a přítel mě přišel osvobodit. Pak jsem si jen sundala kuklu. Vzala jsem si latexové holínky plastenku. A šla jsem na nakoupit na snídani když jsem se vratila udělala snídani. Já si dala jenom čaj a šla jsem zpátky do svazovaci mistonsti nandala si zpátky kuklu a zavolala přítele. Nandala jsem si roubík nafouklá jsem ho a lehla jsem si do nafukovacího bondazniho pytle. Pak ho přítel nafoukl a pak se zeptal jestli sedí za jsem zahuhlala je jo sotva jsem to dorekla už se roubík nafoukl že jsem nemohla ani moc huhlat proste úplně mi zaplnil ústa. Takto jsem byla celí den klasika přítel mě kontroloval a dávám mi napit a hroznový cukr.

Mari (St, 23. 6. 2021 - 23:06)

Predevcirem byl velice nudný den pršelo a jít v tom ven kdo by to dělal.
Ráno ten den jsem se probudila a přítel mě přišel osvobodit. Pak jsem si jen sundala kuklu. Vzala jsem si latexové holínky plastenku. A šla jsem na nakoupit na snídani když jsem se vratila udělala snídani. Já si dala jenom čaj a šla jsem zpátky do svazovaci mistonsti nandala si zpátky kuklu a zavolala přítele. Nandala jsem si roubík nafouklá jsem ho a lehla jsem si do nafukovacího bondazniho pytle. Pak ho přítel nafoukl a pak se zeptal jestli sedí za jsem zahuhlala je jo sotva jsem to dorekla už se roubík nafoukl že jsem nemohla ani moc huhlat proste úplně mi zaplnil ústa. Takto jsem byla celí den klasika přítel mě kontroloval a dávám mi napit a hroznový cukr.

Dan (Út, 22. 6. 2021 - 07:06)

S přítelkyní jsme začali používat svazováni v posteli. Ona na to moc není jelikož není dominantní, ale vyšla mi vstříc s tím že si to občas vyměníme. Včera jsem se poprvé nechal svázat do X asi na 30 minut než si dodělá svoje věci a půjde si lehnout. Měl jsem na nohách i rukách kožené popruhy šátek přes oči a kuličkový roubík. Poté co mě rozvázala tak jsem byl nadšený jelikož sem si u toho parádně vyčistil hlavu a odboural každodenní stres. Tohle budu praktikovat častěji a delší dobu jelikož je to fakt uklidňující. Ale teď mám otázku na vás. Po pročtení této diskuze bych to chtěl v posteli posunout trochu dál a chtěl bych poradit do jaké polohy by mě mohla přítelkyně svázat aby jsme si u toho mohli užít i sex. Díky za každou odpověď.

Káťa (Út, 29. 6. 2021 - 16:06)

No se svazanym chlapem si holka moc legrace neuzije. To tak maximalne privazat o postel kdyz lezi na zadech, nasednout jak na koncicka a chlapa ojet. To v tomhle ma chlap s privazanou zenskou mnohem vic zajimavych moznosti...

Reklama

Přidat komentář