Reklama

Kdy jste se naposledy počůrali? :-)

Karel (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

Já jsem se naposledy počůrali asi tak v 2. Třídě bylo to vlastně tak že jsem se učitelky zmrzlina záchvat a říká že to ještě vydržím asi tak po deseti minutách jsem si šel zeptat ona říká kdy si nohy křížem že to ještě vydržím a zítra po 20 minutách jsem přímo u běžel za to že potřebuji na záchod ona mi řekla jo můžeš já jsem letěl hrozně moc rychle na záchod stihnul jsem to nebyl ten teď ale druhý počůrání se mi stalo tenhle rok a byla u nás moje spolužačka skákali jsme na trampolíně dělali jsme se o tom prostě hůř challenge a najednou se mi chtělo na záchod bylo řekl jsem jí že musím na záchod ona že jo že počká já ale nestihl na záchod protože jsem to předtím to je asi tak půl hodiny to je jsem se šla rychle ještě převléct a řekl jsem jí že jsem si rovnou převlékl že mi bylo vedro ale potom to znovu na mě přišlo a to jsem se počůral přesně před ní ale byl to v pohodě protože ona se potom taky počůrala vlastně jsme řekli oba dva ve stejný čas že potřebujeme ve stejnou dobu jsme se počůrali a ještě je taky fakt že se navzájem milujeme

Martinka (Ne, 20. 6. 2021 - 20:06)

Asi tak před hodinou a jestli chceš vědět co jsem dělala předtím a potom tak nepiš že chceš

Sophka (Ne, 20. 6. 2021 - 18:06)

Já jsem se počůral v první třídě.

Bylo to vlastně takže jsme měli ten den čtyři hodiny a 2 hodinu se mi chtělo na záchod jenže o přestávce jsem se nestihl dojít a tak jsem trpěla i 3 ale to už jsem nevydržela apustila jsem to

A to sem měla kalhoty na kterých to. Snad nejvíc vydet

Poté sem se počůrala ve 2 třídě

Nejdříve sem se počůrala měli dne soutěž žabák a já se nezúčastnila povídala sem si s mojí kámoškou ze 3 a z 5

Nedala jsem to a pustila to do kalhotek nikdo. Nic nepoznal měla sem sukni ale ten den sme měli telak a US sem je. Měla suchý ale potřebovala sem zas a uča na pri těláku nepouštěla a já hrozně potřebovala a navíc když jsem si řekla jo konečně mě pustila tak sem zjistila že jsou záchody zamčený a tak sem se vrátila a když sme Měli předvádět kotoul tak sem si víc cvrnkla a potom hvězdu tak vty sem se uklouzla spadla do provazu a pochcala se trapas před celou třídou

Další byl 2 třídě ale naskolnim vilete

V Pardubicích

Já jsem potřebovala na záchod už mnohem dřív a potom když jsme byli na nástupišti tak jsem potřebovala hodně a když jsme byli ve vlaku tak jsem potřebovala tak hodně že jsem si malinko zvykla a když jsem šel za učitelkou tak jsem to pustila nebo Teda alespoň polovinu učitelka mi řekla že to musím vydržet a Po cestě jsem se stihla vyčůrat i do sedačky nebylo to vidět měla jsem minisukni akorát trošku jsem jí měla počůranou a taky trapas

Další sami stolu v 3 v družině

Potřebovala sem pustila sem to pověste na záchod ale ne bylo tovydrt

Hergot (Ne, 20. 6. 2021 - 16:06)

To jsi me Martino docela rozesmala.A to vas potom nestudilo?Kdyz se pije pivko to je pak problem,jedine mit cevku. Ale asi mas dost dobry kamosky a jste fajn tlupa.

Markétka (Ne, 20. 6. 2021 - 16:06)

Jednou v Albertu ale neměli záchody samozřejmě sem se tak nechtěla pochcat tak sem to vydržela ale dlouho to netrvalo vyšla sem z obchodu a přitom sem čurala bylo mi hodně trapně ale dělala sem že o tom nevim

Anča výdenská (Ne, 20. 6. 2021 - 14:06)

Právě čůrám mám na sobě sukni bez kalhotek

Pulec (Ne, 20. 6. 2021 - 16:06)

A co pak jsi dělala potom

Anča výdenská (Ne, 20. 6. 2021 - 18:06)

V obchodě jsem to nemohla vydržet takže jsem rychle spěchal ven a šla jsem prostě přitom čůrala naštěstí to nebylo vidět měla jsem sukni a neměla kalhotky trochu zafoukal vítr na chvilku mi se zvedla sukně by mi trapně všichni na mě koukali ale nakonec se koukli na paní
Která tam čůrala do žlabu a koukal se hlavně na ní protože měla úžasné výstřihy byly vidět skoro celé prsa

Ale to zase jiné téma

A tak jsem šla prostě do busu jel jsem asi tak dvě hodiny jel jsem tak dlouho protože jsem předtím byla na návštěvě svojí babičky a tak jsem prostě jela domů od ní ale stavila jsem se cestou prostě na nákup no a to jsem nemohla vědět no a tak asi tak po hodině a půl jsem nechtěla tak je zase znovu na záchod a samozřejmě jsem si řekla vydržím to nevydržím to řekla jsem si co když to pustím potom zase někde na ulici nebo už takhle tak jsem to radši pustila do sedačky nikdo si toho nevšiml naštěstí nebo alespoň doufám koukal akorát na mě jeden pán Jak si vyhrnuji sukni a potom na mě koukala jak tam čůrám ale jinak mě myslím nikdo neviděl

Sophka (Ne, 20. 6. 2021 - 13:06)

Na vlastní svatbě já už sem potřebovala když dne tam jeli ale nesgi ho la sem si dojít a potom jak už svatba začala tak sem se už kroutila ale nebylo to vidět
Uffffff!!! A když dne se měli políbit tak sem to pustila přes šaty to nebylo vidět ale slyšet to možná bylo

a po svatbě smesi dali víno...a začalo jsme tancovat a začalo se mi zase ale vážně. Hodně čůrat!! A když sem si malinko cvrkla tak sem se hodně lekla ale dělala jsem jakože nic on se nějak taky kroutí bylo vydet že asi taky potřebuje asi po10 minutách sem si více cvrnka a to už sem říkala že to navydržim v tu chvíli si k mojí tam dole ( vagíně) přitiskl jeho tam dole ( penis )

Tak sme byli 20 minut a pak sme to ve stejnéj moment pustily

A přiznávám že sem se s toho. Kroutila když sem četla co se tady píše a chtělo se mi a bylo mi blbý jít za řidičem autobusu aby zastavil no tak sem to vydržela ale nic mě nezachránilo protože manžílek

Chtěl něco koupit . a tak po2 hodinách sem to pustilav obchodním centru kde na mne všichni čumeli a ještě k tomu sem měla krátké kraťasy a ještě k tomu hodně ale vážně hodně uplý a tak to bylo hodně vydet a taky přuznava že tet co to píšu tak potřebuju z toho taky zrovna sedím v buse a čůram do kalhotek mám na sobě mini sukni ve který jsou vydet skoro celý kalhotky a už asi minutu čůrání a nejde to zastaví a všichni na mně čumí

Miki (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

A kdyz vis o svem pocuravani, tak proc si nenasadis plinu? Jo kdyz se ti to stane vyjimecne -jednou, tak to se da pochopit, ale ty pises o nekolika pocuranich, co se ti staly na verejnosti a bude to holka jenom castejsi a horsi a horsi. Tak si davej nejake pliny mezi nohy, at nemas ostudu!

Sophka (Ne, 20. 6. 2021 - 18:06)

To. Jsi už dva roky co se mi to stalo a jak sem to psala tak sem se stoho...

Návštěvník (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

Jaká ostuda? Vypadá to pěkně, to jen hlupáci si myslí. že je to ostuda.

Klára Hamáková (Ne, 20. 6. 2021 - 15:06)

co vypadá pěkně? počůrané kalhoty? mokrý flek v rozkroku?

Hergot (Ne, 20. 6. 2021 - 06:06)

To jsi me Martino docela rozesmala.A to vas potom nestudilo?Kdyz se pije pivko to je pak problem,jedine mit cevku. Ale asi mas dost dobry kamosky a jste fajn tlupa.

Markétka (Ne, 20. 6. 2021 - 00:06)

Jednou v Albertu ale neměli záchody samozřejmě sem se tak nechtěla pochcat tak sem to vydržela ale dlouho to netrvalo vyšla sem z obchodu a přitom sem čurala bylo mi hodně trapně ale dělala sem že o tom nevim

Markétka (Ne, 20. 6. 2021 - 00:06)

Jednou v Albertu ale neměli záchody samozřejmě sem se tak nechtěla pochcat tak sem to vydržela ale dlouho to netrvalo vyšla sem z obchodu a přitom sem čurala bylo mi hodně trapně ale dělala sem že o tom nevim

Markétka (Ne, 20. 6. 2021 - 00:06)

Jednou v Albertu ale neměli záchody samozřejmě sem se tak nechtěla pochcat tak sem to vydržela ale dlouho to netrvalo vyšla sem z obchodu a přitom sem čurala bylo mi hodně trapně ale dělala sem že o tom nevim

Martin (Pá, 18. 6. 2021 - 00:06)

Dneska jsem potkal partu mladých holek jedná kouřila cígo všechny měli šaty když jsem si všiml jak ta jedna co kouřila šeptá té druhé že se asi počůrá a ta jí říká tak ať to pustí do trávy tak si dala cígo do pusy ,vytáhla si šaty pod nimiž byli vidět světle modré kalhoty klasického střihu a najednou se ozvalo syčení a vytryskl velice silný proud ostatní holky na ní koukali a hlídali aby někdo nešel čurala dlouho a když dočůrala tak si šaty spustila zpět a holky šli dál ještě několikrát si potahla z cíga a pak zmizeli v parku a já je následoval osloví jsem je a tu slečnu jsem pozval na kávu a pak ji pomiloval miluji počurané slečny ,nechala mi tu své kalhotky a já ji dal své slipy místo kalhotek ,ty kalhotky jsou ještě vlhké a dost smrdí moči a já se do nich několikrát udělal ještě se jednou udělám a vezmu si je na sebe zítra do města ,přeji hezký den

Klára Hamáková (Pá, 18. 6. 2021 - 13:06)

nechceš jít trošku na jinou platformu? tohle sem nepatří

Martin (Ne, 13. 6. 2021 - 23:06)

Třeba ne

Reklama

Přidat komentář