Reklama

Kluci a nahota doma

Kamila (So, 7. 5. 2011 - 10:05)

Kamila, to chceš povedať,...Na koupalištích má jednodílné plavky, když jsme někde u rybníka nebo u moře, tak je nahatá. Samozřejmě nejsme někde uprostřed pláže ale spíš na klidnějším místě bokem.

lado (So, 7. 5. 2011 - 00:05)

Ne to vůbec, je plochá jak...Kamila, to chceš povedať, že sa tvoja dcéra kúpe nahá aj na verejných kúpaliskách, alebo jazerách na normálnych plážach? Lebo u nás si to neviem predstaviť, a už svoje deti vôbec nie, do 12 rokov boli synovia s nami nahí na našej pláži, kde sme boli sami, alebo v FKK v Chorvátsku. Ale inde by to nešlo.

Kamila (Pá, 6. 5. 2011 - 08:05)

Kamilo, pokud nemá ještě...Ne to vůbec, je plochá jak nahoře tak dole. Samozřejmě že kdyby už měla ženskou a ne dětskou postavu tak by měla mít plavky, zatím se ale na ní dospívání projevuje jen tím, že je samá ruka samá noha :-)

Pavel (Pá, 6. 5. 2011 - 07:05)

Tak nevím, syna nemám ale...Kamilo, pokud nemá ještě vyvinutá prsa nebo takový ten už ženský zadek a ještě je dole holá, tak nevidím důvod, proč by nemohla být nahatá. Takovou holku bych ani nemohl vnímat sexuálně, ale jen jako nahaté děcko co si užívá vody.

Kamila (Pá, 6. 5. 2011 - 07:05)

Tak nevím, syna nemám ale možná v tom pozdějším věku už ta nahota může působit trochu nepatřičně nebo vulgárně. My máme dceru,v srpnu jí bude 13 a kromě krytých bazénů se koupe normálně nahatá. Doteď jsem nad tím ani moc nepřemýšlela, nepřišlo mi na tom nic nenormálního, nenormální mi přijde když šestiletá holčička nosí bikiny a převléká se pod ručníkem, ale po pročtení této diskuze si přestávám být jistá.

Niki (Ne, 10. 4. 2011 - 09:04)

Já myslím, že je v tom kus exhibicionismu. Některé kluky to baví se ukazovat. Mně je 16 a nedovedu si představit chodit před někým doma náhá. Třeba brácha se taky stydí a někdy od 12 jsem ho nahatého neviděla. Zato bráchanec, který je o rok starší než já, tak se s oblibou producíruje nahý.
Třeba zrovna včera. Byli jsme u nich na návštěvě. Když jsme přišli, tak se zrovna koupal, já jsem s tetou seděla v obýváku. On vylezl úplně nahý s koupelny a v klidu si před náma sušil ručníkem přirození a kulky. Pro mne to nebyl nepříjemný pohled, podívala jsem se ráda, ale přišlo mi to dost divný. Teta ho napomenula, ale on jenom odpověděl-mami, ty mne znáš a na Nikče je vidět, že jí to nevadí. Začervenala jsem se, protože to byla pravda, řekla že celkem ne a dál jsme to už neřešili. Za chvíli odešel a vrátil se už v džínách.

Niki (So, 9. 4. 2011 - 11:04)

Můj brácha se taky jako malý nějak moc nestyděl. Mamka vždycky nadávala, aby si po koupání oblík p?žamo a nelítal "jen tak". Když mu bylo asi 12, tak k nám přišla návštěva s asi tak stejně starým klukem, takže si spolu hráli v pokoji a my byli v obýváku. Jenže oni tam potom břiběhli za náma. Ten kluk měl pistoli a brácha byl úplně svlečený a začali tam všude pobíhat, lozit kolem stolu a skákat po gauči na kterém jsme seděli:D No prostě trapas. Mamka je musela několikrát okřikovat aby se vůbec zklidnili. A když se pak bráchy ptala, proč tady lítá před náštěvou nahej a jestli by se nechtěl oblíknout, tak jí řekl, že si hrajou na indiány :D

Pavlína (Po, 4. 4. 2011 - 20:04)

Cože? Františkovi z ulice...Já sem tomu taky nemohla uvěřit a schválně sem si to vyhledala. Tomu klukovi co hraje Františka v Ulici je teď skutečně 14let! To je síla, sem si celou dobu myslela že je mu bude tak 11/12. Pak bych taky nějak extra neřešila jestli doma proběhne nahej nebo jestli je na zahradě nebo možná i někde u rubníka bez plavek. Ale jinak síla, nějakýmu klukovi je 14 a vypadá na 11-12 a třeba nějaky holce je 14 a vypadá na 17-18.

Verča (Po, 14. 3. 2011 - 07:03)

Já asi nejsem kluk ale doma chodím jedině nahatá. Máte vidět ty pohledy návštěv když jdu otevřít. Samozřejmě nahá. A zvlášť když mám krámy a nohy od krve. Ale jinak pořád nahá i před návštěvou. Jsem doma a nemám se za co stydět a nehledě nehledě na to, že si doma můžu dělat co chci.

maroš (Ne, 13. 3. 2011 - 20:03)

Myslím si, že sa to dajako zvrtlo, tema:KLUCI A NAHOTA DOMA, A NIE KLUCI A NAHOTA U VODY, inak je každý názor správný s pohľadu písateľa.

maroš (Ne, 13. 3. 2011 - 19:03)

Ja miľujem nahotu od malíčka, a myslím si, že nahý som začal chodiť odkedy mi mamka nedávala už plienky a takto to išlo až do mojej svadby, po obrade slipy dole a bolo mi jedno, či niekto je u nás na návšteve, či som doma sám či s kamarátmi a tak je to doteraz, poštárka a susedia sú zvyknutí, priatelia tiež to berú celkom prirodzene a nemáme čo riešiť, či už chlapci doma chodia nahí, či sú pri vode nahí, čo je na tom divné, nakoniec, prišiel niekto na svet vo fraku, ani ježiš, tak čo?

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 18:03)

No a přesně o tom je řeč :-)

Kačena (Ne, 13. 3. 2011 - 18:03)

Já tomu klidně věřím....Cože? Františkovi z ulice že je 14? To bych teda opravdu neřekla

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

dělam si registraci

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

http://xchat.centrum.cz/~$12372469~98288bd5dd43b267a728b31f24a0ed66/modchat/room/monika7

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

Mělo by se jen stačit registrovat na tom xchatu, ale je to rychlá záležitost. Tady je pak ta místnost, bude fajn pokecat, rád na to vzpomínám a dneska odpoledne nemám moc co na práci.

http://xchat.centrum.cz/~$12372469~98288bd5dd43b267a728b31f24a0ed66/modchat/room/monika7

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

ok. musim na centrumu taky profil?

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

www.xchat.centrum.cz znáš? Mám profil klukk.25, založím tam místnost Monika, ok?

Monika (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

A na kterém chatu? Chci abys mi o tom řek víc...

Pavel (Ne, 13. 3. 2011 - 14:03)

Moniko, nedáme si radši chat? Takhle to budem probírat několik dní a tolik času nemám :-) A rád pokecám online.
Jinak jo, krémem na opalování protože tahle místa jsou nejvíc citlivá na spálení sluníčkem.
Holky před tetou neříkaly nic, ale šlo to vidět z jejich gestikulace, jak si špitaly mezi sebou a pořád koukaly na mě no a jak se jim změnil pohled když jsem byl nahatej. Líp to popsat asi neumím. Potom mi třeba říkali prcku, nebo když mluvili o mě tak říkali "malej je ještě na zahradě" atd, ale nebylo to myšleno jako narážka na velikost penisu (i když tehdy to rozhodně žádná sláva nebyla) ale spíš malej jako malej kluk.
Jinak prvně u toho bazénku mi teta se svlíknutím taky musela pomoct a k tomu ještě říkala že se diví že chci plavky, že jsem kluk a stydět se nemusím a že na mě přece nikdo zvědavý není - a přitom tam holky už docela napjatě čekaly jestli mě nakonec svlíkne nebo ne a snažily se tvářit že je to nezajímá :-)

Reklama

Přidat komentář