Reklama

přistihl jsem manželku se psem

t (Čt, 14. 4. 2005 - 13:04)

Me by se to nahodou libilo, kdybych takhle pristihl manzelku, urcite bych Brocka zapojil do predehry...

kvak (Po, 21. 3. 2005 - 13:03)

Vy všechny nadržený baby si to rozdejte s vašimi psy a vy chlapi buzeranti úchylní si to rozdejte s kočkama domácíma, nebo křečkama a nevotravujte s takovýma stupiditama!!!Kreténi!!!!

Jan (Ne, 20. 3. 2005 - 22:03)

Žando respektuji tvé choutky ale to vysvětlení je velmi zvláštní,přirivnat to k masturbaci nebo dokonce to považovat za výhodu,je to lepší než ji přistihnout s chlapem?????Jak říkám respektuji tě,každý na něco ulítává ale můj názor je že je to hnus a ty hnusná. Neber to osobně.Je to jen jeden názor.

Žanda (Ne, 20. 3. 2005 - 13:03)

Proč se hned na ní vykašlat? je to samá jak kdyby sis ty dělal dobře rukou ne? horší by snad bylo kdyby tam místo toho psa byl jiný chlap ne? Prostě ji asi chybí uspokojování jazykem.Já to zkusila a je to paráda :)

Vera (Pá, 11. 3. 2005 - 15:03)

Kazdopadne je ta zenska poradne na hlavu. A taky ti chlapi, co si to delaji s muskama.

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 2. 7. 2023 - 09:07)

no kdyby ten její za něco stál a neodfáknul manželské povinnosti,asi by nehledala u psa náhradu..nemyslíš?

Rút (Pá, 11. 3. 2005 - 12:03)

hele, nebo za trest, ať manželka vylíže Bročkovi:)))))

Rút (Pá, 11. 3. 2005 - 12:03)

No tak, chlapy si ho nenechávaj lízat psem, protože tam hrozí asi větší nebezpečí úrazu, ...oni to vymysleli jinak. V teplé koupeli si jej jemně vzruší, tak aby vykukoval mírně nad hladinu, ubohé mouše oddělí křidýlka a nechají ji dezorientovaně pobíhat po.....kdybych takhle přistihla muže, nevim, nevim. Asi bych mu dala nůž do ruky a ukázala místo, kde se muže bodnout.Jestli nekecáš, tak jdi manželku obětovat Satanovi..

Hana (Pá, 11. 3. 2005 - 11:03)

Ja bych ji taky nechala utratit, nebo by se mela jit lecit, a vsechny zenske, co si tady nechavaji lizat. Najdete si radeji chlapa, lidi se nemaji krizit se zviratami. Je to humus!

Bubla (Pá, 11. 3. 2005 - 10:03)

Žes neměla strach, že ti ukousne poštěváka!!

Michael (Čt, 10. 3. 2005 - 18:03)

Ja jsem taky pro,utratit,ale ne psa ale manzelku.

Táňa (Čt, 10. 3. 2005 - 15:03)

Hele co z toho děláš takovou vědu???????A vy ostatní taky?Proč jako utrácet psa nebo vyhazovat ženu. Co je na tom tak děsnýho. Chtěla to jen ze zdvědavosti vyzkoušet. Taky jsem to jednou zkusila...Jednou a naposled no?Mám se zbláznit. Nebo co?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 2. 7. 2023 - 09:07)

co ta ženská...ale pes to chtěl. I když je manžel v loži dobrý,takového psa nenahradí . Pes je jako zvíře s bohatým citovým a emotivním duchovním životem i sexuální stvoření a protože má paničku rád,vyhoví ji a udělá to rád a jediné co zato chce je pohlazení a kamarádství. A u ženské ,kterou bere jako fenu vyhoví a pokud ta panička chce ,prostě líže. Tohle ale udělá jenom pes a nejlpší jsou prý vlčáci. Ale on takový pes vylíže i chlapa,obvzláště na nohách. Nesmějí být ale umyté,musí být "unavené". Pach těchto nohou psům samcům připomíná pach hárající feny ,tak proto. Pes je prostě všestranný kamarád a myslí to vždy dobře.

Bitch (So, 15. 4. 2023 - 03:04)

No neasi tvl

Táňa (Čt, 10. 3. 2005 - 15:03)

Hele co z toho děláš takovou vědu???????A vy ostatní taky?Proč jako utrácet psa nebo vyhazovat ženu. Co je na tom tak děsnýho. Chtěla to jen ze zdvědavosti vyzkoušet. Taky jsem to jednou zkusila...Jednou a naposled no?Mám se zbláznit. Nebo co?

Maras (Ne, 19. 9. 2021 - 02:09)

Tohle je fakt maras mi se to stalo taky zkurveny kundolizek

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 00:09)

Nedělej z toho vědu , nic to není .Hlavně se neposrat !

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

No a co jako ?

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 02:12)

Správný přístup . Se psem to vlastně nevěra v pravém slova smyslu není . Je to jen uspokojení fyzické potřeby a kdo netrpí předsudky nemá s tím problém .

Nemravní hlídka (Čt, 10. 3. 2005 - 13:03)

Je to možné, dokonce dost rozšířené. Primitivové typu "JP" ať si jdou hrát na pískoviště. Už to tu někdo řekl. Psa utratit a s manželkou dát dlouhý rozhovor, který napoví co a jak dál.

Reklama

Přidat komentář