Reklama

přistihl jsem manželku se psem

Rút (Pá, 11. 3. 2005 - 12:03)

hele, nebo za trest, ať manželka vylíže Bročkovi:)))))

Rút (Pá, 11. 3. 2005 - 12:03)

No tak, chlapy si ho nenechávaj lízat psem, protože tam hrozí asi větší nebezpečí úrazu, ...oni to vymysleli jinak. V teplé koupeli si jej jemně vzruší, tak aby vykukoval mírně nad hladinu, ubohé mouše oddělí křidýlka a nechají ji dezorientovaně pobíhat po.....kdybych takhle přistihla muže, nevim, nevim. Asi bych mu dala nůž do ruky a ukázala místo, kde se muže bodnout.Jestli nekecáš, tak jdi manželku obětovat Satanovi..

Hana (Pá, 11. 3. 2005 - 11:03)

Ja bych ji taky nechala utratit, nebo by se mela jit lecit, a vsechny zenske, co si tady nechavaji lizat. Najdete si radeji chlapa, lidi se nemaji krizit se zviratami. Je to humus!

Bubla (Pá, 11. 3. 2005 - 10:03)

Žes neměla strach, že ti ukousne poštěváka!!

Michael (Čt, 10. 3. 2005 - 18:03)

Ja jsem taky pro,utratit,ale ne psa ale manzelku.

Táňa (Čt, 10. 3. 2005 - 15:03)

Hele co z toho děláš takovou vědu???????A vy ostatní taky?Proč jako utrácet psa nebo vyhazovat ženu. Co je na tom tak děsnýho. Chtěla to jen ze zdvědavosti vyzkoušet. Taky jsem to jednou zkusila...Jednou a naposled no?Mám se zbláznit. Nebo co?

ShabbaTot-Jahoda (Ne, 2. 7. 2023 - 09:07)

co ta ženská...ale pes to chtěl. I když je manžel v loži dobrý,takového psa nenahradí . Pes je jako zvíře s bohatým citovým a emotivním duchovním životem i sexuální stvoření a protože má paničku rád,vyhoví ji a udělá to rád a jediné co zato chce je pohlazení a kamarádství. A u ženské ,kterou bere jako fenu vyhoví a pokud ta panička chce ,prostě líže. Tohle ale udělá jenom pes a nejlpší jsou prý vlčáci. Ale on takový pes vylíže i chlapa,obvzláště na nohách. Nesmějí být ale umyté,musí být "unavené". Pach těchto nohou psům samcům připomíná pach hárající feny ,tak proto. Pes je prostě všestranný kamarád a myslí to vždy dobře.

Bitch (So, 15. 4. 2023 - 03:04)

No neasi tvl

Táňa (Čt, 10. 3. 2005 - 15:03)

Hele co z toho děláš takovou vědu???????A vy ostatní taky?Proč jako utrácet psa nebo vyhazovat ženu. Co je na tom tak děsnýho. Chtěla to jen ze zdvědavosti vyzkoušet. Taky jsem to jednou zkusila...Jednou a naposled no?Mám se zbláznit. Nebo co?

Maras (Ne, 19. 9. 2021 - 02:09)

Tohle je fakt maras mi se to stalo taky zkurveny kundolizek

Návštěvník (So, 25. 9. 2021 - 00:09)

Nedělej z toho vědu , nic to není .Hlavně se neposrat !

Návštěvník (Ne, 19. 9. 2021 - 17:09)

No a co jako ?

Návštěvník (Út, 14. 12. 2021 - 02:12)

Správný přístup . Se psem to vlastně nevěra v pravém slova smyslu není . Je to jen uspokojení fyzické potřeby a kdo netrpí předsudky nemá s tím problém .

Nemravní hlídka (Čt, 10. 3. 2005 - 13:03)

Je to možné, dokonce dost rozšířené. Primitivové typu "JP" ať si jdou hrát na pískoviště. Už to tu někdo řekl. Psa utratit a s manželkou dát dlouhý rozhovor, který napoví co a jak dál.

JP (Čt, 10. 3. 2005 - 09:03)

Je toto možné, je toto možné ????? Další úchylák na obzoru!!!

JP (Čt, 10. 3. 2005 - 09:03)

Je toto možné, je toto možné ????? Další úchylák na obzoru!!!

Lada N. (Čt, 10. 3. 2005 - 03:03)

Proč to sem píšeš? Měl by ses stydět dvakrát, jednou za zveřejnění a podruhé za svoji pohlavní nedostatečnost.

mario (St, 9. 3. 2005 - 20:03)

tohle je ale vtipny vtip, ze josef?

jolana (St, 9. 3. 2005 - 17:03)

Slyšela jsem že Marie Terezie to dělala i s hřebcem.A pes je nejlepším přítelem člověka.Snaž se aby nemusel zaskakovat broček.Měl si nechat Bročka lízat a sám se napíchnout.Vůbec bych se nad tím nepozastavovala.Myslím že by bylo horší kdybys ji přistihl jak jí to líže druhý chlap.Nemám pravdu?

Default User Image
Markýz (Út, 31. 10. 2023 - 10:10)

Jolano, má slova. Každý moralizuje, ale především by si měl zamést před vlastním prahem. Stejně by mě zajímalo, kde na tohle téma přišli, když jsou tak vzorní? :-)

 

Pokud chceš rád s tebou pokecám - zdá se, že jsi normální žena. Napiš mi: [email protected]

 

M.

Reklama

Přidat komentář