Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

No ale to byl chlap kterej jí podvedl a nechal? To nechci srovnávat se sebou.

haha (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ne, to byl ten chlapek, kteryho ona podvedla se Sergejem :D

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Samozřejmě že šla. Až je vyrazej, máš je doma. Bude dělat, že je sestřenice a Sergej bratránek. Hlavně šetři, budeš to potřebovat. Tipni si kde teď je.

No (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

ty vole. Ty jsi jí dal adresu a jméno?? Ty jsi fakt magor. To nevíš co dělala těm před tebou? Ty nevíš, že je psychicky nemocná?

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Co dělala? Já to tu dřív tolik nečetl. A psychicky nemocná mi nepřijde. Spíš je jen občas nervozní typ?

No (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

urcite byla pro nic zanic x krat v blazinci, ze jo.

tak (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

je masirovani a masirovani a dotyky a dotyky. I tomu se rika sex. ;)

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Tak jsme v tom případě měli sex bez zásunu. Ale já jí celou nahou neviděl ani jsem jí tam nesáhl. Vše bylo o líbání hlazení jen z lehka a ne na intimnim místě. Nechci na ní tlačit, nechávám vše na ní a respektuju její sexuální problémy které jí Sergej vyvolal. Jen do teď nevim jestli ze mě byla mokrá nebo ne. Jestli já jí vzrušuju? Nechtěl jsem se jí ptát ale mám to v hlavě. Ale nechci nic pokazit, vše je na ní.

Bože (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

to je komediantka :D Zenska po 8 dětech se začne chovat jako nepolíbená panna.:D To mě podrž. Ta si tě dobře vodí.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

To je výborný. Ona má 5 dětí, jedno zemřelo, dvě potratila a Lubošovi nechce dát :-). Z něj dělá vola. Lubíku, kde si asi myslíš, že teď ta tvoje krasava je. Hádej.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ale vždyť to psala i tady že má problém že je suchá a nešel jí Sergej zasunout tady opravdu psala. Tak proč by ze mě dělala vola? To nevim kde teď je. Já bych jí nejradši zavolal, abych jí aspoň slyšel ale žena se pryč nehne. Když odejdu s košem tak zas bude koukat proč se nevracim když budu telefonovat. Je to vopruz tady.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Proč by z tebe dělala vola? Protože přesně ví co říká. Asi jí fakt nepřitahuješ, i ti už věřím, že jste spolu nespali. To jak ti píše, že jsi odvážný a že u ní rosteš, to tě jen u sebe přidržuje, vábí tě, aby sis myslel, že sex bude. Ale až se milostpaní bude chtít. Zatím cvakej. Samozřejmě, že suchá není a kdyby, tak lubrikant snad dokáže Sergej koupit. I ty. Dělá z tebe vola, dokud se nevrátí rus nebo se neobjeví prachatý/tá. A nevěř tomu, že teď sedí cudně doma.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ale vždyť psala že jim to nešlo ani přes gel. Psala že to bylo trapný a že to prozradilo její nechuť na sex se Sergejem. Kdyby to se mnou nemyslela vážně tak jako já s ní ,tak mě to sebere. Protože já jsem rád že jí mám a nerad bych aby to z její strany bylo jinak. Taky jak se říká ve víně je pravda a včera tady napsala že ke mě něco cítí a napsala to když měla asi upito.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Eeee....už si to někdy zkoušel přes gel a nešlo ti to??? Jo ve víně je pravda, před týdnem tu balila Martinu. Ve víně je pravda, stýskalo se jí po Alici. Zkrátka dokud budeš dávat peníze, tak bude ve víně pravda. Zkus ji odstřihnout od peněz a uvidíš tu "Lásku". Děláš ze sebe jen vola.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Haha, ty jsi blbec. Ale určitě jestli chceš, tak tě pochčije, to má ráda.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Ale jak si mě vodí? Vždyť jsem to tady taky četl že psala že má sexuální problém? Proč by to jinak psala? Ten ukrajinskej trouba s ní něco udělal.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

je vynikající manipulátorka, to tady ví každý. Co tím sleduje, nevím, ale spíš ona udělala něco s ním, pokud si dobře pamatuji.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Též mu zlomila penis tak pozor na něj.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Kurva je. Jen se vrátí rus, za dvětisícovky si s ní může dělat co chce. Ani nebudeš vědět, Lubošku.

Copak (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

by asi Milunce začalo za chvíli na Luboškovi vadit?
Málo sexu, špatný sex, vždyt prý spolu ani nespali. :D Nebo moc sexu, málo love, pokračování si jistě domyslíme. A když nic jiného , tak špatné počasí.

Reklama

Přidat komentář