Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

To máš pravdu a to si právě vyčítám. Teď ta bezmoc je hrozná. Žiju jen v myšlenkách že jsem si posral život a že jsem s člověkem s kterym už být nechci a zároveň nechci ztratit děti.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Když z tebe nebude nic mít, narazí si třeba ženskou. Už si je vyhlíží.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Jenže ze mě má. Snažil jsem se aby to bylo hezký.

Ale ale (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

takže opět Miluna kecala.No ne, že by se to tady nevědělo, to bylo jasný. Ale že je takový srab a nepřizná to, jen aby byla v očích ostatních lepší. :D
Jj. kdo chce kam, pomozme mu tam.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

V čem kecala? Jestli myslíš sex tak ten nebyl. Já myslel že jsem se snažil ale jinak aby to bylo hezký. Jako v jiných věcech. Máme za sebou jen masírování a dotyky bez sexu.

Realista (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Sex byl. Psala, že jsi jí pak dal peníze. Ale potřebuje víc, tak včera zase lovila. Matrace volá a pětikilo za kuřbu dobrý. Syna schovávej, ona je i pedofilní. A protože se s tebou courá, a nejen s tebou, musíš klopit peníze, protože Serjožovi kecá, že je na brigádě. Aspoň 3 litry za večer. Tvoje žena toho má nad hlavu a ty se trajdáš se sjetou děvkou. Ještě radu. Neříkej jí příjmení a kde bydlíte. Protože až je vyrazej, máš je oba doma. Oťas by mohl vyprávět.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ale Milča už ví od zimy kde bydlim a příjmení zná taky. Tak snad by sem nešla kvůli ženě. Ota ten nikoho neměl. Sex jsem fakt s ní neměl, já jsem jí dal peníze jen proto abysme si mohli trohu užít po roce vězení. Trochu jsem teď rozhazoval ale po roce té pakárny už fakt nemůžu.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Bože ty to vidíš! Ota bydlel u rodičů a paninka tam nakráčela zfetovaná a ožralá. Otu pak rodiče vyhodili a bydlel pod stanem. A byl z ní pěkně na nervy. Že sebou cukala, kývala se, křičela. Ale kdo chce kam.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Tohle vim ale Ota byl sám a asi jeho rodiče neřešila. Mojí ženu by snad řešila, jako já Sergeje. Určitě oba nechceme aby o nás věděli. Leda kdyby bylo nějaký ještě jiný řešení. Možná je zase v baru když nepíše ale já jí to přeju aby se odreagovala. Vždyť zítra má narozeniny. Jen se mi nelíbí kdyby chodila s jinýma chlapama ale to ona ví.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Nebude s nima chodit ale dávat jim bude, peníze docházejí.

jak jsi naivni (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Kdyz jeji láska doktůrek Denis si našel po ní Marušku a ona s ním čekala dítě, tak se jim nakýblovala do bytu a snažila se těhotné Marušce Denise odloudit.Málem se jít o povedlo.
A to útočila tvrdě a manipulovala seč mohla. Největší chudinku ze sebe dělala. No naštěstí to nebylo nic platné.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

No ale to byl chlap kterej jí podvedl a nechal? To nechci srovnávat se sebou.

haha (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ne, to byl ten chlapek, kteryho ona podvedla se Sergejem :D

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Samozřejmě že šla. Až je vyrazej, máš je doma. Bude dělat, že je sestřenice a Sergej bratránek. Hlavně šetři, budeš to potřebovat. Tipni si kde teď je.

No (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

ty vole. Ty jsi jí dal adresu a jméno?? Ty jsi fakt magor. To nevíš co dělala těm před tebou? Ty nevíš, že je psychicky nemocná?

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Co dělala? Já to tu dřív tolik nečetl. A psychicky nemocná mi nepřijde. Spíš je jen občas nervozní typ?

No (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

urcite byla pro nic zanic x krat v blazinci, ze jo.

tak (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

je masirovani a masirovani a dotyky a dotyky. I tomu se rika sex. ;)

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Tak jsme v tom případě měli sex bez zásunu. Ale já jí celou nahou neviděl ani jsem jí tam nesáhl. Vše bylo o líbání hlazení jen z lehka a ne na intimnim místě. Nechci na ní tlačit, nechávám vše na ní a respektuju její sexuální problémy které jí Sergej vyvolal. Jen do teď nevim jestli ze mě byla mokrá nebo ne. Jestli já jí vzrušuju? Nechtěl jsem se jí ptát ale mám to v hlavě. Ale nechci nic pokazit, vše je na ní.

Bože (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

to je komediantka :D Zenska po 8 dětech se začne chovat jako nepolíbená panna.:D To mě podrž. Ta si tě dobře vodí.

Reklama

Přidat komentář