Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Existuje střídavá péče. Ale to Miluna vezme kramle .

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

je schpna někoho na ulici zmlátit, když má pocit, že se na jejího miláčka někdo jen podívá, tak kam se hrabe tvoje žena :D

To (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

mezi tebou a tvoji ženou neni nic, co by se nedalo řešit, ale museli byste chtít oba, asi tam nějaké city byly, když s ní máš druhé dítě, tak hloupý snad nejsi, abys si ho udělal naprosto bez rozmyslu. Jasně, že je možná tvá žena nepříjemná, šestinedělí, 2 malinké děti, chlap, který pořad dřepí u telefonu nebo někde po nocích dělá bůhvíco, místo aby jí byl oporou. Tak se snaž to vidět jejíma očima, jestli to má lehké.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

To se mi ani psát nechce ale když jsem dceru dělal,bylo to minulý rok v srpnu tak už v té době jsem myslel u sexu na Milunu aby se mi vůbec postavil. Už se mi líbila v té době. Druhé dítě chtěla žena. Já jsem spíš jen souhlasil, myslel jsem že mi pak dá pokoj a ono nic nepomohlo. Tvoje slova jdou použít jedině u syna. Ale to už je pryč. Už k ní nic necítim. Spíš odpor.

Tak (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

to jsi s prominutim fakt blbec na druhou. Nic jiného se k tomu říct nedá. Jak jako že ti dá pokoj??????Ty nevíš, že děti jsou celoživotní závazek? Ty se k té Miluně fakt hodíš.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Myslel jsem to tak že jsem si říkal že bude mít jiný starosti než mi hlídat a že se nebude nudit ale nepomáhá to ničemu. Je zpruzelá i tak. Místo aby byla ráda že máme pár kluka,holku tak jen celý dny prudí.

Pils (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Luboši, uvědomuješ si, že ta tvoje má zápřah 24 hodin denně? A že cítí, jak ztrácí půdu pod nohama. Místo abys jí pomáhal a radoval se, že máte páreček, tak lítáš někde s Milčou. To se pak nediv, že žena prudí. Prudila by každá.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ale ona prudila celel rok i když jsem byl doma. Jak jsem byl teď s Milčou, tak ona myslí že s kamarádem a mezi tim jí pomáhala máma. Bylo to tak domluvený. Z Milči jsem udělal kamaráda. A tomu jak má chalupu jsem to vysvětlil kvůli alibum kdyby náhodou.

když (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

ti už tenkrát vadila, měls to řešit a ne jí dělat dalśi dítě. Jasně, že se tě snaží hlídat, chrání si rodinu.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

To máš pravdu a to si právě vyčítám. Teď ta bezmoc je hrozná. Žiju jen v myšlenkách že jsem si posral život a že jsem s člověkem s kterym už být nechci a zároveň nechci ztratit děti.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Když z tebe nebude nic mít, narazí si třeba ženskou. Už si je vyhlíží.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Jenže ze mě má. Snažil jsem se aby to bylo hezký.

Ale ale (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

takže opět Miluna kecala.No ne, že by se to tady nevědělo, to bylo jasný. Ale že je takový srab a nepřizná to, jen aby byla v očích ostatních lepší. :D
Jj. kdo chce kam, pomozme mu tam.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

V čem kecala? Jestli myslíš sex tak ten nebyl. Já myslel že jsem se snažil ale jinak aby to bylo hezký. Jako v jiných věcech. Máme za sebou jen masírování a dotyky bez sexu.

Realista (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Sex byl. Psala, že jsi jí pak dal peníze. Ale potřebuje víc, tak včera zase lovila. Matrace volá a pětikilo za kuřbu dobrý. Syna schovávej, ona je i pedofilní. A protože se s tebou courá, a nejen s tebou, musíš klopit peníze, protože Serjožovi kecá, že je na brigádě. Aspoň 3 litry za večer. Tvoje žena toho má nad hlavu a ty se trajdáš se sjetou děvkou. Ještě radu. Neříkej jí příjmení a kde bydlíte. Protože až je vyrazej, máš je oba doma. Oťas by mohl vyprávět.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Ale Milča už ví od zimy kde bydlim a příjmení zná taky. Tak snad by sem nešla kvůli ženě. Ota ten nikoho neměl. Sex jsem fakt s ní neměl, já jsem jí dal peníze jen proto abysme si mohli trohu užít po roce vězení. Trochu jsem teď rozhazoval ale po roce té pakárny už fakt nemůžu.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Bože ty to vidíš! Ota bydlel u rodičů a paninka tam nakráčela zfetovaná a ožralá. Otu pak rodiče vyhodili a bydlel pod stanem. A byl z ní pěkně na nervy. Že sebou cukala, kývala se, křičela. Ale kdo chce kam.

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Tohle vim ale Ota byl sám a asi jeho rodiče neřešila. Mojí ženu by snad řešila, jako já Sergeje. Určitě oba nechceme aby o nás věděli. Leda kdyby bylo nějaký ještě jiný řešení. Možná je zase v baru když nepíše ale já jí to přeju aby se odreagovala. Vždyť zítra má narozeniny. Jen se mi nelíbí kdyby chodila s jinýma chlapama ale to ona ví.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Nebude s nima chodit ale dávat jim bude, peníze docházejí.

jak jsi naivni (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Kdyz jeji láska doktůrek Denis si našel po ní Marušku a ona s ním čekala dítě, tak se jim nakýblovala do bytu a snažila se těhotné Marušce Denise odloudit.Málem se jít o povedlo.
A to útočila tvrdě a manipulovala seč mohla. Největší chudinku ze sebe dělala. No naštěstí to nebylo nic platné.

Reklama

Přidat komentář