Reklama

Mela jsi sex s 2 klukam po sobe?

Návštěvník (Pá, 12. 2. 2021 - 16:02)

Ty musiš bejt strasne vtipnej,zase se můžu smíchy potrhat

ytong (Pá, 12. 2. 2021 - 15:02)

No jéje,měl,ale s holkama! Ráno jsem sjížděl jednu v Praze na Vinohradech a odpoledne-druhou na Odolené Vodě !! Já byl odrbanej,jak kmen stromu po nájezdu dřevorubců !!

Petr (Pá, 12. 2. 2021 - 16:02)

Úplně nejlepší pro mě je mít holku a k ní její kamarádku, nebo, když ji holka snese, tak vlastní kamarádku. Já mám holku už dva roky a tenkrát, když ke mě přišla domů, tak jsem tam měl svoji kamarádku, která si občas taky ráda zasexuje. Koukala na to dost divně a nedůvěřivě a několik dní si stejně asi myslela, že mám dvě a začala s ní soupeřit. Kupodivu nepráskla dveřmi a neodešla, ale zůstala i přes noc. Holky se poznávaly a když kamarádka odešla proběhl i sex, ale jinak se stále snažila ukázat, jak je skvělá a nejlepší, až jsem se neudržel a začal ji krotit, ať se uklidní a chová se normálně, občas mě to už nebavilo. Po více než týdnu byl už naštěstí klid, kamarádka ji dotlačila k sexu jich dvou spolu, já se přidal a nastala pohoda, prohlásila, že netušila, jak je skvělé šukat s holkou a nebo ve třech. A tak už spolu vycházíme všichni v pohodě a je jim jedno s kterou to právě dělám. S každou tohle ale dělat nejde, většina by se naštvala a práskla dveřmi. Byla to ale tenkrát fuška, asi míň náročné je dělat to s každou tajně a doufat, že se nic neprovalí i když zase je stres, aby se nějak nepotkaly.

Eva 19 (Pá, 12. 2. 2021 - 12:02)

Každá holka by si měla uvědomit, že nikdo nikoho nevlastní a že kluci rádi odzkouší jinou holku, jako my holky jiného kluka. To je naprosto normální a nikdy bych to nikomu nevyčítala. Láska a soužití není o zásunu a šukání. Já mám ráda a za nejlepší sex považuji mít ho alespoň se dvěma kluky a nebo s ještě jednou holkou a klukem. Můžete se tady všichni vztekat, jak je tohle nemorální, ale to vzrušení a pocity při tom stojí za to a nevidím důvod, proč si je neprožít. Nejlepší je na tohle léto a bazén. V létě jsem se seznámila s klukem, ten minulý neunesl ten můj přístup k životu a pozvala ho k nám domů. Tam už nás bylo víc, 3 kamarádi a 5 kamarádek. Všichni nazí. Když přišel, tak se dost zalekl, ale kamarádky se k němu hned přihnaly, a zatáhly ho dál. Chudákovy z těch nahých kamarádek pěkně stál. Svlékly ho a jedna z nich mu ho vykouřila s výstřikem do pusy a podělila se s ostatními holkami. Pěkně se párty začala rozjíždět, sex kdo s kým chtěl. Aby se už konečně probral z šoku, tak jsem ho musela trochu pošťouchnout, aby mi to udělal na lehátku a přidala se k nám jedna z kamarádek, která si ho po mě převzala a pěkně postupně zasunul do všech kamarádek. Koukal na mě, jak to dělám s jinými, ale nic nekomentoval. Když vyrážel druhý den domů, po společné noci se mnou a kamarádkou, tak prohlásil, že by ho tohle ani ve snu nenapadlo a jak to bylo skvělé. Stále jsme spolu a půjčují si ho i kamarádky, jako já si ráda zašukám s kamarádama. On pochopil, že jsem takhle šťastná a uspokojená, když jsou na mě alespoň dva a on tomu přišel na chuť a je také spokojen, prý mít šest holek je bomba, nic lepšího ho snad nemohlo potkat. Už aby bylo zase léto, ale lepší, než to loňské deštivé, ale i sex v dešti má svůj rajc. A pro dementy, co budou kritizovat, tak jsem určitě honč a probudil jsem se s rukou v hrnku s vodou, tohle nikdy nepochopí, protože nikdy sex neměli a budou jen kritizovat.

mudr. Pudr (Pá, 12. 2. 2021 - 17:02)

Evo 19 - on tě tady někdo kritizuje? Nevšiml jsem se, tvůj sex jak popisuješ je docela prima a schvaluji ho. My taky v práci jsme nahatý, je nás tam 20 žen a14 mužů, všichni přibližně staří, prcáme od rána do večera, pak úpkračuji doma s manželkou a její ségrou. Prcáme každý s každým, ženský si zalesbičí, díváme se kdo má velké koule ajak s nimi plácá do stehen, nebo která má roztlemené pysky. Když příjde podniková kontrola přidá se k nám a prcají také. Někdy prcáme i v autobusu cestou domů, jsme tak rozprcaný že prcáme i v obchodě, za basami piva. Jo nejlepší práce co znám, a nikdo nás nekritizuje, všichni co se koukají se usmívají. To je píčovina, co? Asi jako ten tvůj elaborát, číst ho dá fušku, vydržel jsem to, ale vůbec to nebylo zajímavé, protože ten náš sex v práci je zajímavější. Napsat lze cokoliv a jak se říká papír unese cokoliv, že?

Eva 19 (Pá, 12. 2. 2021 - 18:02)

A potom, že se nějaký blb, který bude rejpat nenajde. Byl by to div, kdyby ne.

Jana (Po, 8. 2. 2021 - 21:02)

Mám rád sex a nejlépe ten skupinový. Střídání holek při sexu je uplně nej.

Honza (Ne, 7. 2. 2021 - 15:02)

A kolik roků už to děláš? Vypadáš, že máš ráda sex

Jana (Ne, 7. 2. 2021 - 18:02)

A ty ho nemáš rád?

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 19:02)

Jana: A kolikrát se do tebe udělali, když vás bylo 23 na silvestra? Jak jsi psala dřív? To tě vystříkali všichni kluci? Pokud každý pětkrát, tak to mohlo být celkem velké číslo :)

Jana (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

To nemyslíš vážně, že ne? Píšu tam snad, že jsem tam byla jediná holka v tom celkovém počtu? A kde tam píšu že 5x?

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Pochopitelně , taky si nedělám evidenci který a kolikrát to do mě pustil .

Jana (Ne, 7. 2. 2021 - 11:02)

Jde přece o to, aby jsme si ten sex všichni užili a abych byla uspokojená. Je mi jedno, kolik si můj kluk vezme na pomoc kamarádů a kolikrát se do mě kdo udělá. Nehlídám to, jen vím, když se o tom potom kluci baví, jaké byly výkony. Někdo má radši anál, jiný hlavně do pipiny, někteří si ho ještě nechají pokouřit po výstřiku, jiní ho zase nechají pokouřit jiné holce, aby se jim postavil a strčí ho do ní. Nikdy je nijak neřídíme, kdo kam a kolikrát a výstřik bereme jako samozřejmost. Když kluci třeba zrovna nejsou k dispozici, tak si s holkama vystačíme.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 21:02)

Pětkrát každý asi těžko , ono čtyřikrát při jedné aktivitě je výjimečné .

Jana (So, 6. 2. 2021 - 22:02)

Když si to pořádně znova přečteš, tak tam nepíšu, že všichni 5x. A logicky nejeli jako králíci. A když se mu zase postavil, tak už nic nestříkali. Však to tam píšu, nevím, proč se namáhám tady něco vůbec psát.

Návštěvník (So, 6. 2. 2021 - 18:02)

Jana: Když jsou hezké holky a chuť tak se 13krát podaří. A kolikrát se kluci do vás udělají?

Jana (So, 6. 2. 2021 - 19:02)

Tak 3x celkem dobré dávky, někdo i 4x, někteří i 5x ale to už je jen takové cmrndání. Potom sice zasouvají dál, ale už nemají co stříkat. Když se sejdeme, tak nejsem jediná, kterou pěkně naplní.

Honza (So, 6. 2. 2021 - 17:02)

Miluju skupinový sex a i to, že se můžu přitom do holek udělat. Nejlepší je si holky střídat a udělat se do každé, a semeno se promísí. Pak to fakt super klouže, a je to hrozně rajcovní. Pak se hned za sebou uděláš 3. i 4. Jednou se mi povedlo mi udělat 13tkrát za sebou.

Lubomir (Pá, 12. 2. 2021 - 20:02)

Jo, leda tak ve fantazii.

Michal (Po, 15. 2. 2021 - 17:02)

A myslíš, že jsou všichni jen ve dvou? Asi bys koukal, kolik jich provozuje skupinový se a nebo to táhnou ve třech a více.

Reklama

Přidat komentář