Reklama

Co je podle Vas, ta opravdova laska?

Klára (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Návštěvníku děkuju za povzbuzení a Style taky za podporu. Pozdravuju z chaloupky. Byla tady velká bouřka ale už je hezky. Já se ozvu později. Teď kdybych psala o tom.,co jsem chtěla zase bych se rozhodila. Čůráme ale hlavně venku a byly jsme odpoledne po té bouřce na houbách a tam jsme počůraly hodně jehličí. Ty komentáře jak škodim,ty nebudu komentovat. Kdo mě zná, ten ví že je to přesně opačně a třeba ségru se snažím těchto aktivit zcela držet stranou. Když jsem se jednou svěřila ,že se mě na něco ptsla a poskytla jsem radu hned jsem byla zetko. Někomu se prostě hodí věci vytrhnout že souvislostí ale já to ignorují. Děkuji moc za podporu a já na tx otázky odpovím,slibuji.

Roayal (Čt, 10. 6. 2021 - 19:06)

Jsi skvělá. Neboj se . Hezký večer i ode mne. Jedu na wellnes pobyt do F.Lázní ,tak si na tvé lázně v Německu taky vzpomenu. Ty škodlivé hlášky ignoruj. Třeba to opravdu nebylo.myšleno zle, ale stejně tak tě tady mohli podpořit v 99 % toho pozitivního,ale oni vytáhnou kontroverzi,která je snad jediná za dobu co tě znám. A vim,že nebyla myšlena tak jak se zde tazatel snažil nadnést.

Pepan (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Klárko,pozdrav od pivka. Jak ti čůrá pipinka?

Radim (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Ser na ty troly. Piš a čůrej a vypovidej se že všeho. Pa.

Ivan L. (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Ok hezky čůrej a napiš !

Klára (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Návštěvníku děkuju za povzbuzení a Style taky za podporu. Pozdravuju z chaloupky. Byla tady velká bouřka ale už je hezky. Já se ozvu později. Teď kdybych psala o tom.,co jsem chtěla zase bych se rozhodila. Čůráme ale hlavně venku a byly jsme odpoledne po té bouřce na houbách a tam jsme počůraly hodně jehličí. Ty komentáře jak škodim,ty nebudu komentovat. Kdo mě zná, ten ví že je to přesně opačně a třeba ségru se snažím těchto aktivit zcela držet stranou. Když jsem se jednou svěřila ,že se mě na něco ptsla a poskytla jsem radu hned jsem byla zetko. Někomu se prostě hodí věci vytrhnout že souvislostí ale já to ignorují. Děkuji moc za podporu a já na tx otázky odpovím,slibuji.

Jjtka (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Klárko hezký večer. Dnes jsem taky počůrala trávu na procházce. Navedla mně moje už dospělá dcera a tak jsme se obě...

Pavkol (So, 12. 6. 2021 - 09:06)

krásný jitko

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Tady se objeví úplně normální dotaz na někoho, kdo tu píše o nějakých lžích o jaké se má konkrétně jednat a hned je to sekta a útok na Klára? Vy fakt asi nejste normální. Čert vem Kláru, ale jak můžete někomu kdo se zeptá o jaké jde lži a zdá se je i na straně Kláry napsat, že se jí snaží očernit a nevím co ještě...ten člověk nepsal ani Kláře, ani ji nezmiňoval jen se zeptal předchozího, jak myslel svůj příspěvek a Vy ho hned kamenujete. Kláro to máš tedy super přátele...

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Děkuji za doplněni,ano přesně tak jsem to myslel jako dotaz a taky jsem to tak napsal,noko jsem nenapadal ani neosočoval,ale jak vidím,tak se asi co se týče Kláry na nic nikdo jinej nesmí zeptat,ta je zřejmě věcí nebo předmětem určitého okruhu vyvolených,v tom případě si můžu začít myslet,že ta překopírovaná zpráva bude asi v něčem pravdivá?

Trilobit (Čt, 10. 6. 2021 - 18:06)

Omlouvám se,ale mě to tedy nepřišlo jako nevinný dotaz. A to Kláru znám dva dny.

Návštěvník A (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Nemám v úmyslu reagovat na účelově zkreslené informace nenávistných komentářů na Kláru. Ale vám děkuji. Lépe bych to nevystihla. Budou ji nahánět a pomlouvat kdekoliv. Je to osobní a já se podle toho zařídím.

Styl (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Ano. Je to opravdu divné. Může se mstít její otec? Nebo nějaký kluk,kterého nechtěla? Ale na to je to příliš propracované. Jakoby to psal někdo, kdo poslouchá pokyny jiných. Proto sektářský styl. Ano je to osobní pronásledování.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Jako to bude v příběhu? Ty už víš jak se bude dál vyvíjet nebo je to jen tip?

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 13:06)

Jen chci upozornit,na lživé komentáře na Kláru jako ten dnes v 11:15 hodin. Kláru sleduji z odborného hlediska téměř dva roky a máme spolu korektní dialog. Prosím ignorujete podobné útoky. Kvůli nim byla vyštvána z diskusního vlákna o močení. Díky. Alena.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 14:06)

Dobrý den p. Odbornice, jen se chci zeptat,co je tam lživého,ať to čtu,jak to čtu,tak tam vidím jen popis,co a jak kdo dělá a také,jak to dotyčné,ať jedna nebo druhá popisovaly,děkuji za odpověď

Styl (Čt, 10. 6. 2021 - 16:06)

Vy máte s dotyčnou Klárou osobní problém? Proč nám zde vkládáte tyto komentáře ve snaze ji znevážiit a očernit? Připadá mi to sektařské a jako akt osobniho pronásledování . Nemohu dokázat,že to tak nebylo co sdělujete,ale to ani vy. Ta pohnutka poukázat na ní jako na špatnou je zavádějící a nedůvěryhodná, protože je to váš osobní zájem škodit.Tak to působí. I v kontextu s Návštěvníkem, co vede s Klárou dialog nebo terapii.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Pokud vím,tak jà žádné komentáře proti Kláře nepîšu,jen jsem se zeptal,co je v tom příspěvku,co někdo překopíroval špatně,vypadá to,že jste vůči jiným lidem dost agresivní a nevím z jakeho důvodu

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 14:06)

Takže autor tedy Libor je v tvé psychiatrické péči nebo jak to myslíš?

G. (Čt, 10. 6. 2021 - 13:06)

Je dobře Klárko,že píšeš tady.Pozdrav asi už na chalupu? Hezký pobyt a piss.

Reklama

Přidat komentář