Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

Též mu zlomila penis tak pozor na něj.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Kurva je. Jen se vrátí rus, za dvětisícovky si s ní může dělat co chce. Ani nebudeš vědět, Lubošku.

Copak (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

by asi Milunce začalo za chvíli na Luboškovi vadit?
Málo sexu, špatný sex, vždyt prý spolu ani nespali. :D Nebo moc sexu, málo love, pokračování si jistě domyslíme. A když nic jiného , tak špatné počasí.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 18:06)

a taky přece musí mít soukromí a být sama a ne furt s někým...

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 17:06)

Chtělo by to spolu zkusit někde bydlet. Ale nemáme jak. Došly výmluvy kde bych mohl říct že sem. A ani prachy navíc nejsou. Se sexem měla problém kvůli Sergejovi. Tak jí do ničeho nenutim a nevim jak na tom je.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Povídkáři díky. Nevím proč se mi vybavila slova :
Já se vznáším, já si létám. Jenže, zase to bude tvrdý pád. Nejen pro Milunu.

povídkáři (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Vzhledem k událostem posledních dvou dnů je nutno, abychom věci uvedli na pravou míru. Ale začněme zeširoka jak říká bratr mého otce z dědečkovy strany když vypráví o své neslavné profesní karieře.

Federální úřad pro výzkum změn vědomí za použití psychotropních látek při Nassa, vydal dnes v noci prohlášení. Během posledních dvou tří nocí (viz časová pásma) byl proveden další krůček výzkumu, který je dlouhodobě prováděn ve spolupráci s hlavní hrdinkou naší povídky Jitunou z Písku, dříve ze Žatce. Výsledkem výzkumu bude vyhodnocení vlivu LSD na vědomí populace, kterou reprezentuje právě naše hrdinka. Nassa již před zhruba osmnácti lety uzavřela s Jitunou poměrně pro Jitunu nevýhodnou smlouvu, dle které byl do všech příbytků jinak po všech směrech čistotné a pořádkumilovné Jituně implementovány živé larvy blech, pavouků, molů, muněk, svrabu a létajících krtků. Výzkum sleduje, který z druh hmyzu nejlépe s lidským vědomím koresponduje. Miluně byla podána dávka LSD a všichni jsme mohli průběh akce sledovat v přímém přenossu tak jak bylo ve smlouvě mezi NASA a Jitunou. Během několikahodinové intoxikace byla zjištěna schopnost Jituny létat za pomocí jistých rukou, které byly později vyhodnoceny jako končetiny molů, kteří se Jituně tak odvděčili za její dlouhodobou péči zážitkem vcelku očekávaným. Jituna vyzvala svého přítele Kotíka aby létal s ní, ten nejprve požil uvolňovadlo dle vlastního výběru a posléze si pustil syntetickou verzi jednoho z hitů od Depeche mode. Kotík s pilnosti a skromností sobě vlastní za uklidňovadlo zvolil pět piv neboť důchod jeho rodičů na víc nedosáhl......V následujících hodinách začala Jituna pomalu střízlivět do reality a během které si uvědomila, že dvě z jejích dětí u ní budou zřejmě trávit více čas než dva dny z měsíce jak tomu bylo dosud a rozhodla se naplánovat si další události svého života. Po prvotním rozhodnutí tady a teď se rozhodla další živý přenos, přesunout na stejný den za čtyři roky. Proč? Protože NASA . Vlastně Jituna.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 16:06)

Skoro jak přes kopírák. To plánovala tu sebevraždu za čtyři roky, ne?

Martina (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Tak se vrátím z dovči, mrknu co nového a Povídkáři. :-) Zlatíčka moje. Zítra se podívám na ten zbytek diskuse, to asi tak hezký nebude. Pozdravuju Kačí a Andrejku na dovolené. :-) Holky, užijte si to. Ostatní holky zdravím, Mio jsi dobrá. Pěkný víkend přeju.

povídkáři (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Takže následuje, za dobrou práci a pro radost slíbená archivní povídka z léta 2020. A pro potěchu naší milé Miy, ehhh

Luboš (So, 12. 6. 2021 - 15:06)

Tak to nemáš dobrý dárek k narozeninám pusinko moje když děti máš nachcípaný. Jak si se ptala tak je to tak, chtěla po mě vidět nečekaně zprávy z sms,messengera a emailu.A když jsem zaváhal tak hned řekla že pokuď jí to neukážu hned na místě tak tím se prozradim že něco skrývam. Ještě že jsme si tam nepsali! Ona je potom roce Covidím magor.Byla až moc zvyklá že za ten podělanej rok sedim jen doma a teď když jsem se rozvolnil tak jí to vlezlo do palice.To už i vymýšlela že chce mluvit s kamarádem u kterýho jsem jako byl a jak nám půjčil tu chalupu,jenže mám s nim aliby tak to by jí nepomohlo.Jen jsem se bál aby ho nepřekvapila nějakou blbou otázkou ale pak s nim nakonec mluvit nechtěla.Ještě že jsem to s nim řesil jen hovorem a nenašla žádný blbý zprávy jemu. Tomu anonymovi tady nevěřim jak Aleš psal že je tady provařenej už, tak to bude on. Byli jsme na nákupech a dělala mi tam scény. Je to hrozný jak to dopadlo. Já už k ní nic necítim, cítim už jen k tobě ale je pozdě když jsem si s ní založil rodinu. Nevim co teď s tim. Kdyby aspoň platili víc abych měl na druhej nájem kde bysme měli svuj byt. To jsi si přála a bylo by to pro nás řešení. Tak uvidíme co bude dál. Ale zjistil jsem že ty si taková jakou potřebuju vedle sebe. Ani se nezaleknu toho co Ota že tě viděl párkrát na nervy a ve třesu. No a co? Kdo by nebyl po roce jaký si měla? Máme za sebou krásných pár dní a to nám nikdo nevezme.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 13:06)

Tak to je po sto letech, buď ráda,že to není mor,obrna, neštovice aj. AIDS je taky celosvětovej a kašleš na to a jsi v klidu.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 14:06)

Proč na to neni vakcína na Aids? To je taky divný za takovou dobu.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 14:06)

To je jakoby ses ptala, proč není vakcína na rakovinu. Přemýšlíš ty někdy vůbec?

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 14:06)

Přemýšlim a přijde mi to celý divný.Hiv je vir,Covid je vir tak jaký rozdíl??? Rakovina neni vir,takže srovnáváš nesrovnatelný.

Návštěvník (So, 12. 6. 2021 - 14:06)

Srovnávám velmi srovnatelní.. Takže proč není vakcína na vzteklinu, ebolu atd,

Na vzteklinu (So, 12. 6. 2021 - 14:06)

vakcina davno je.

Pils (So, 12. 6. 2021 - 12:06)

Milu, Aleš je už dost starej, aby se kontroloval, a když se to nepovede, aby se omluvil. Mia k němu byla vždy vstřícná. A co se týká té kovidové doby, tak ne že bych si ji oblíbila, ale byly doby mnohem, mnohem horší. Sice jsem naštěstí zažila jen velmi málo z nich, ale to, co žijeme dnes, určitě není to nejhorší. Mluví z tebe jen mládí a malá informovanost.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 13:06)

No jo jenže aby něco zdravotního omezovalo celosvětově tak to tady nebylo sto let.Jinak je to fakt že byly různě hnusný doby.

Miluna (So, 12. 6. 2021 - 11:06)

Muj pohled za 1) napsaný to bylo od Aleška rázněji, tak to taky cítim jenže vim že on to špatně nemyslel že má takový názor a píše narovinu,je přímý.Měl pravdu v tom že neměl radši chodit do garáže vzhledem k jeho věku ale na druhou stranu se dovedu vcítit i do toho bratra že si třeba řekl že už by nemohl jít nikdy nikam.Protože tahle doba je fakt hnusná a tak to asi berou i moji rodiče.Prostě lidi riskujou jako když sedaji do auta.Takže u Mii bratra mam oboustraný pochopení že tam šel i kdyby tam radši nešel.Je to 50 na 50.

Reklama

Přidat komentář