Reklama

ROMOVÉ - žijí tu s námi

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 17:06)

Je to ono jak tam má naposledy koukanou na nějakou ženskou s černýma brýlema?

-Aleš- (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Naposledy jsem byl s ženskou před dvěma týdny, klátil jsem ve křoví zezadu těhotnou, což má výhodu, že se do ní můžu vystříkat. Ale nějak mě to nebavilo, bylo to nudný asi jako když jdu na záchod. Já pořád vzpomínám na tu zavřenou feťačku, která mi za pár stovek dělala pomyšlení a pořád ji srovnávám s jinýma. Ona nasadila vysokou laťku a tyhle ženský se jí nevyrovnají. Mně nejde ani tak o sex, ale o tu atmosféru kolem a tu uměla vytvořit právě jenom ona. Možností mít sex mám dost, ale teď to nevyužívám.

sledující (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Tak teda to je něco že to bylo jako když jdeš na záchod. Jak nějaká nasadí laťku vysoko tak člověk pak srovnává.Trochu to tak taky mám se ženskýma.Ale kdy se ti feťačka vrátí? Asi pořád nevíš.

-Aleš- (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Jedna ženská mi říkala, že se bavila s bráchou feťačky a prý jí říkal, že dostala 8 let. Vzhledem k tomu že to bylo za loupež a zároveň je recidivistka, tak bych tomu i věřil. Takže pokud je to pravda a odsedí si celý trest, tak až vyleze, tak mi bude bezmála 60. Co ti mám povídat, moje vyhlídky nejsou nic moc. Kdyby se aspoň vrátila jedna, které jsem to dělal do zadku, nebo jiná, která si nechala líbit úplně všechno, to bych považoval za určitou satisfakci.

sledující (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Tak to je pech teda když už ti pak bude bezmála 60. Aby už to nešlo jen s viagrou.A ty ostatní jsou taky zavřený? Koukám že právě tobě a Miluně dost lidí pozavírali. Že jste na tom podobně.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

To jsi ty Oto inkognito?

sledující (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Nejsem Ota. Jsem sledující.

povídkáři (Pá, 11. 6. 2021 - 13:06)

Vážení přátelé i nepřátelé. Po předvčerejším fiasku s reportáží z jednoho z revolučních dnů spolku Svolný blok , jsme se rozhodli podrobnoé shrnutí reportáže Bojovníků za slobodu Jituny a Lubosche, dále nezveřejnit. Jen stručně, ten bordel co ta partička na Malostranském vytvořila, byl druhého dne Jitunou i Luboschem pečlivě uklizen, neboť byli na videu identifikováni jako málo pro stranu aktivní a strana je tak vylosovala k vyčištění náměstí od všech použitých respirátorů, zaprasených roušek, potrhaných vlajek, zakrvácených papírových kapesníků (Jituna si v mezičase když ji to nebavilo začala tetovat na paži jméno svého nového vyvoleného stejně jako tomu bylo kdysi před lety při poslední návštěvě syna Milana a Steva, tehdy se ovšem jednalo o vyvolenou Pucinu), aby byli straně aspoň k něčemu dobří. Na základě vašich emailů zveřejní dnes v odpoledních hodinách naše redakce opakovací, rok stranou povídku, která tehdy popsala Jitunin den lásky s Kotíkem, kterého tímto zdravíme. Mimochodem zdravíme i kolemjdoucího Džejára, zdar chlapi. STAY TUNED!!!!!

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Tak kde je to Povídko??? Čekáme.

Asi takhle (Pá, 11. 6. 2021 - 16:06)

Aleš je tady včera asi nasral, tak nikdo dnes stejně nedorazí. A nikdo se ještě nevyjádřil, jen my dva, takže se na to vykašlou i Povídkáři.

Jirka (Pá, 11. 6. 2021 - 12:06)

Taky si tu sracku nechci nechat pichnout. Mluvil jsem o tom s doktorkou a je tam i riziko ze se casem zblazni imunitni system a pujde sam proti sobe a vznikne autoimunitni onemocneni a to je dost nebezpecny. Melo by se o tom vic na verejnosti mluvit a ne lidi oblbovat a jeste nabizet podplaceni aby si to nechali pichnout. Uz tohle neni v poradku.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 13:06)

Co děti, kluci a Anetka?

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 10:06)

Náhodou. Lala byla včera skvělá. Ta její trpělivost s Lubošem třeba. Ale stejně nanic.

Luboš (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

Čim byla Lalla skvělá? Že mě napsala že jsem ve fanatismu:)) ..ahaaa.

No. (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

to je přesně odpověď, která potvrzuje jaký jsi primitivní buran. A vůbec nejde o pandemii. A souhlas, Aleš s tím co napsal Mia bratrovi pomalu klesá na tvoji úroveň. Ale ty už neklesáš, ty padáš ke dnu, lůzo.

Návštěvník (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

On tady na ten koment Lally Lubošovi psal, že je to na Luboše moc složitý, takže to on stejně nepochopí. A je to tady. Házení perel sviním. Haha.

Luboš (Pá, 11. 6. 2021 - 12:06)

Já nechápu Lallu názorově a nerozuměl bych si s ní v reálu, takže je to jedno.

No, (Pá, 11. 6. 2021 - 12:06)

haha, v reálu? No tak to ti nehrozí.

Luboš (Pá, 11. 6. 2021 - 12:06)

No haha ještě aby hrozilo.

Luboš (Pá, 11. 6. 2021 - 11:06)

A ty si pěkná kráva jestli si ženská. Jak psal Aleš, vy můžete urážet zesměšňovat ale jak se vás neobdivuje a dokonce se s váma nesouhlasí tak jsou všichni primitivové a lůzi a co tam ještě máš?

Reklama

Přidat komentář