522 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarmila (anonym)
Bohužel jsem na Ketileptu 2 tbl., sice to není bůhvíjaké štěstí, ale rozhodně s ním nezažívám to, co s Tritticem. Benzodiazepiny nemůžu, brala jsem roky Hypnogen a nemohla se ho zbavit...působí na stejné receptory jako Neurol nebo Rivotril. Takže žádná sláva....
25. Květen 2021 - 18:18
Eva (anonym)
Taky jsem chvilku brala trittico, první dva týdny to zabralo a konečně jsem spala celou noc, ovšem pak začalo doslova peklo, nespavost několik nocí za sebou, nevolnosti a tichý hlásek v hlavě ať to už všechno ukončím a budu mít klid, naštěstí mě manžel dovlekl k doktorce a ta nasadila mirtazapin, ten zabral, ale za půl roku 9 kilo nahoře. Teď už jsem ho před dvěma týdny postupně vysadila a prožívám slušný abstak.
26. Květen 2021 - 5:30
Jana (anonym)
jarmilo, kolik kg jsi přibrala po tom Ketileptu? Kamarádka ho bere na BAP a přibrala za 3/4 roku 10 kilo. Je po něm zpomalená i přes den.
26. Květen 2021 - 12:21
Jarmila (anonym)
Na bipolární afektivní poruchu se užívá kvetiapin ve velkých dávkách...třeba 800mg...já běru 2x25mg... to nemá vliv na váhu...
26. Květen 2021 - 21:32
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Jak to, že není? Mojí známé
Ne, není ... Ale pokud zabírá a stačí, tak OK ... není třeba řešit dále. Tritico patří do skupiny AD a na spaní se používají AntiPsychotika (AP) Ketilept, Neurol apod.
27. Květen 2021 - 0:20
Vlasta (anonym)
Taky jsem chvilku brala Trittico... Trittico patří ki nejšetrnějším antidepresivům. Mirtazapin se dává na nespavost, spojenou s anorexií a podváhou. Na bipolární afektivní poruchu se užívá kvetiapin ve vysokých dávkách... Jedná se o antipsychotikum, které je vyhrazeno pro léčbu závažných duševních chorob. I malé dávky můžou výrazné vedlejší účinky - poruchy paměti, metabolický syndrom. Psychiatr mi říkal, že i po malých dávkách se přibírá. Není žádnou výjimkou 5 - 6 kg navíc, i po nízkých dávkách Quetiapinu. Po těchto lécích přibere prý většina pacientů. Po vyšších dávkách antipsychotik přeberou psychiatričtí pacienti i přes 20 kilo.
4. Červen 2021 - 9:37
Jana (anonym)
Neurol je na spaní dobrý. Jenže lékaři dávají na spaní slabá, tlumivá antidepresiva. Po Mirtazapinu se hodně přibírá, proto lékaři píšou nejčastěji právě Trittico. Po Neurolu se spí dobře, ale lékaři jej nechtějí dávat, že prý je návykový. Jak dlouho jste, Steve, bral Trittico na nespavost, a v jaké večerní dávce? Někomu nepomůže jenom třetinka, ale až celá tableta 150 mg. Bere se dlouhodobě, tím myslím 1 - 2 roky.
11. Červen 2021 - 15:19
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Neurol je na spaní dobrý.
To se omlouvám, to si už vážně vůbec nepamatuju.
12. Červen 2021 - 1:37
Milada (anonym)
Odpověď na Ne, není ... Ale pokud zabírá
Tenhle mamrd strčí rypák do každý diskuze aniž by měl co k tématu.Slušnej psychouš tenhle Štěpán...jen šmíruje po každé diskusi.
12. Červen 2021 - 6:42
Návštěvník (anonym)
Steve, uvař si meduňku s mučenkou a kozlík a chmel! A uvidíš, jak ti bude fajn! Zkus to!
12. Červen 2021 - 6:45
Návštěvník (anonym)
Steve, uvař si meduňku s mučenkou a kozlík a chmel! A uvidíš, jak ti bude fajn! Zkus to!
12. Červen 2021 - 6:45

Stránky

Přidat komentář