Reklama

Velikost synova penisu

Autor diskuse
Tad

Ahoj, nedávno jsem šel se synem (18 let) na bazén a při převlékání se mě jen tak zeptal na velikost penisu. Mám ho asi 19 cm, což jsem vždy považoval za velký penis. On mi však řekl, že ho má 21 cm, to jsem mu taky věřil, protože když jsem ho zahlédl, tak ho měl v klidu fakt trošku většího. Problém je, že se tím teď strašně chlubí na veřejnosti, s moji ženou si z toho dělají srandu a i před kamarádama mi říká, že mám oproti němu malého. Je mi to opravdu nepříjemné, že to takhle zmiňuje, ale podle něho je to vtipné a sranda. Mají vaši synové taky větší péra než vy?

Fila (Ne, 9. 5. 2021 - 19:05)

Mu sinek ma penys 32 ccm a gdyš nu stojy taky ho ma36 m . Několikrat dones s telocviku posnamu žeTymprovokuje holki a mam nu rači pcat vomluvenki. Nevym jak mam učytelovy vysvětlyt ze to tak má od přyrody a že mu to vubec nestoly. Tak nevym.

Návštěvník (Ne, 9. 5. 2021 - 19:05)

Jo a von je dyskolektyk tak se sam neumy omluvyt

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

v Jihoafrické republice dokonce provádějí kontrolu panenství u dívek. Dělají to "starší" ženy, tj. takové, co jim je přes 50 nebo podobně. Vypadá trošku barbarsky, na druhou stranu nevidím žádné štěstí, aby dívka v 15, 16 nebo i ve 14 měla sexuální styk. Z kterého často i otěhotní. V Africe se ta sexualita probouzí dříve, takže otěhotně může i dvanáctiletá. Omezovat to je jistě v pořádku. Pokud tam shledají, že dívka není panna, musí přiznat, s kým měla styk, jinak to z ní dostane prutem nebo bičem.

ono (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

by bylo vhodné i kontrolovat dceru, i pokud vyrůstá jen s otcem. Na holce není navíc skoro nic vidět. Dva důvody, dnes je běžné tetování, vč. intimních partií. Holka by měla vědět, že i když si to nechá udělat takto skrytě, tak jí to neprojde. Prakticky vzato, takové tetování jí může hodně vadit pak celý život, zvl. co se týče hledání partnera. Ne každému toto nevadí. Druhá věc je piercing, ono je to možná moderní si dát propíchnout klitoris, kapucku, pysky. Ale když holku neodradí bolest a strach, měla by tu být ta rodičovská kontrola. Nakonec každý otec dceru zná od mala, tak v tom nevidím problém.

Jana (So, 8. 5. 2021 - 13:05)

Synovi je 37 a v erekci ho má 6 cm.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 18:05)

To je bída !

Bludicka (Pá, 7. 5. 2021 - 05:05)

Opcas vydavam syna v koupelne, kdyz mu meju zada ve stoje. Co se tice studu tak to nema. Casto jsem vydela jeho pero jak mu stoji. A pedle meho oka ma tak 18 cm. A teprve jemu 12 let. Zaluda ma zakrytiho. Zeptala jsem seho, zda si stahuje kuzicku kdyz si ho meje, nebo kdyz si ho honi. Odpovedel ze ano a predemnou siji stahl. Ale jak ho uz drzel v ruce, zacal si ho premnou honit. Rekla jsem mu ze mu verim a ze si ho nemusi honit abych to vydela. Ale jemu to nevadilo a pokracoval v honeni. Priznam se ze jsem zustala a divala se na nej. Zachvilky vnem zaclo skubat a vydela jsem jeho vystrik semene. Ten pohled byl uchvatni. Rekla jsem mu, ze se mi to moc libilo. Od te doby kdyz mu meju zada, on si ho honi a ja ho pritom sleduju. Jsem jen ve spodnim pradle a stalo se, ze vystrik a jeho semeno mi dopadlo na moje bricho. Poprve se omluvil ale me to navadilo spise naopak. Otrela se a sla do obyvaku. Jak ho vydim byvam casto dole mokra.

Lenka (Pá, 7. 5. 2021 - 07:05)

Ahoj to má pěkného ty jsi mu ho ještě nemerila? Můj má ve 13 letech 27cm, má ho velkého po otci

Radek (So, 8. 5. 2021 - 05:05)

Můj syn má ve 12 letech 36cm, má ho velkého po dědovi.

Bětka (So, 8. 5. 2021 - 05:05)

Tak neváhej a požádat o zapsání do Guinessovy knihy rekordů. To je unikát. Tady vidím, jak ten můj syn je troškař. Nedávno měl 13 na a má ho jenom těch 12 cm.

Pavel1 (So, 8. 5. 2021 - 10:05)

Tobě tleskám,to je reál,konečně někdo,kdo nelže,ostatní ze sebe dělaji blbce

Bětka (So, 8. 5. 2021 - 11:05)

Sem tam syna zahlédnu při koupání, teď už si ale dává pozor. Tak před rokem ještě. Párkrát jsem ho načapala a nedávno dokonce při onanii. Neviděl mě ale. Už ve dvanácti ho měl slušnýho a teď teda asi těch 12 nebo o malinko víc. Prostě tak jak každej takovej puboš.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

to je normální dospělá velikost. Takové dolní pásmo normy v naší zemi, i těch 11 cm lze ještě považovat za normál. Dost dospělých mužů má velikost 12, 13 cm. U antických Řeků se malý penis považoval za ctnost, za něco lepšího, projev vzdělanosti. Vůbec neměli myšlení, že čím méně sexu tím lépe, takovýto muž si mohl dopřávat sexu dle libosti, nezapovídala se ani homosexualita a pederastie. Velké údy měli spojené s barbary.

Bětka (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

Jak jsem psala, syn měl 13 a jak jsem měla možnost spatřit, má už normální dospělou velikost. Sleduji i další věci a vím, že i spermií má již úplně jako dospělák. V těch jeho třinácti je honění jeho hlavním zájmem.

Steve (St, 12. 5. 2021 - 17:05)

Ve 13 ještě teda nevypadá jako u dospěláka ... To teda ještě né. Ještě bude stále dobíhat final stav - ten se zastaví tak někdy před 40 kou.

určité sledování (So, 8. 5. 2021 - 17:05)

je prostě nutnost. Stejně jako si rodiče (mnohdy matka samoživitelka), mají všímat, jestli dítě bere droby, jestli se o ně nezajímá nějaký deviant, tj. s kým komunikuje přes internet nebo mobil atd. Tady asi jde jen o to, aby se syn před matkou zbytečně nezakrýval. Prostě dvakrát ho přinut, aby se ukázal, pak mu to bude fuk. Puberta může působit stud, který vůči matce není na místě. Ono i když je otec, pokud je věčně v práci (v horším případě v hospodě), tak takové věci musí řešit matka. Jistě lze syna pozorovat i když to neví, ale takový mírný odpor, to chce zlomit. Žádné trauma to není, kluci s tím problém nemívají.

Bětka (So, 8. 5. 2021 - 19:05)

Nejsem si jistá jestli bych syna přemluvila aby mi ho ukázal ke kontrole. On se dost stydí a určitě by se ani ve vaně ke mně neotočil. Taktak se teď postaví zády abych jej utřela. Nevím, ale asi ho nepřiměju k tomu. Nebude chtít.

tak (Ne, 9. 5. 2021 - 12:05)

syna nesmíte přemlouvat, to pak většinou nefunguje, musíte na něj rázně. Vůbec s ním nediskutovat, říct, že vám musí ukázat penis, protože musíte zkontrolovat předkožku, že jde stahovat a je vše v pořádku. A když vyrůstá s vámi, že ho musí ukázat vám, protože otec tu není. Chodíval jsem před lety plavat, bylo to na jednom učilišti. Já už odcházel, pak přišla jiná skupina. Šatnářka, paní jistě přes 60 se dívala, jestli všichni jdou do sprch bez plavek. On se taky styděl, tak tam vešla do té převlékací šatny, kluk musel před ní plavky sundat, jemu bylo tak 17. Vysvětlila mu, že na něj není zvědavá. Já měl taky scénu, tehdy bylo šatnářce jestli hodně, tak 25, byla tam s malým dítětem, batole 2-3 r. Věkově blízko, bylo mi blbé před ní. Tak tam vlítla pak i do sprch a za tělocvikářkou, ta nám domlouvala, že jinak bude muset chodit do sprchy nás kontrolovat, že se do bazénu sprchujeme nazí. Vůči vlastní matce to není tak zlé, zná kluka od mala. Tam to byla nějaká cizí starší paní, nebo nějaká naopak dost mladá paní, ve věku dost podobném těm, co před ní museli do naha. Ono jí nemuselo být ani 25, ale třeba 21, to se těžko hádá.

sledovatelka (Ne, 9. 5. 2021 - 19:05)

Přesně tak. Žádné přemlouvání či diskutování se synem. Co si takový puberťáček o sobě myslí? Že si ho bude honit a zase honit? Prostě stáhnout mu slipy nebo co nosí a provést kontrolu. A žádné odmlouvání nestrpět.

Návštěvník (So, 8. 5. 2021 - 21:05)

Jeho stud je nemístný , před matkou by se syn stydět opravdu neměl .

Reklama

Přidat komentář