Reklama

Opravdu malý penis :-(

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 23:09)

To říkají ti , co mají malé . Zrovna tak to známé pořekadlo o malém kašpárkovi s kterým se dá zahrát velké divadlo . Fakt je ten , že spousta ženských má v oblibě ližbu a penis ve vagině k dosažení orgasmu nepotřebuje .

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 09:09)

Tak si ho nech a jdi jinam. Tady je to o malých.

Návštěvník (So, 4. 9. 2021 - 08:09)

Velikost penisu není tak důležitá, jako to, že vás chlap umí pobavit, potěšit a uspokojit jakýmkoli způsobem, a těch je..... Jen je umět.

Libor (Út, 31. 8. 2021 - 09:08)

Taky nemám nic moc v klidu 5cm. v erekci 12x 5 .Ale moje žena si ho dovede užívat plnými doušky. Když je v klidu tak si ho pokouří pohoní a nasedne na koníka to jí se zasune nejvíce do kundičky , pak ho vytáhne prsty si ho přidrží a žaludem jezdí po poštěváčku a už je dostatečně vzrušená tak šup s ním do pochvičky a oba se najednou uděláme . Tak že i z malým kašpárkem se dá zahrát i velké divadlo.

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

Ženské většinou preferují průměr před délkou , mě by takový vyhovoval . Je lepší když je tam těsně .

Návštěvník (Út, 31. 8. 2021 - 17:08)

To máš pravdu. Jenom tady mámy vyšilují s exrrém ními délkami. Nechápu proč, když pochva má G bud na začátku. Ta moje je univerzální. Nádherně svírá. Někdy mám obavy, že mi ho uštípne. Dobře jsem si vybral, a to je po pěti dětech.

Návštěvník (St, 28. 7. 2021 - 21:07)

Bacha hoši. někteří ho mají v klidu velkého, ale pak už se moc nezvětší. Jiným se zvětšuje 7x, takže ze 3 cm může být 21 cm. Jednou mne dva manželské páry vyzvaly na noční koupačku "bez". No, napadlo to hlavně manželky. Protože když se pánové svlékli tak jednomu nebyl vidět vůbec a druhý měl jen takovou hadičku. Dopadlo to tak, že mne ženy pronásledovaly po jezírku jako dvě kosatky lachtana a chtěly si alespoň sáhnout.

Radek (Po, 5. 7. 2021 - 04:07)

Taky ho mám hodně malého, ale nevadí mi to. Krásně se vejde do dámských kalhotek. V klidu cca 7 cm a při erekci 12/4.

zvedavy (St, 30. 6. 2021 - 22:06)

když nestojí má.5 cm stojící 11 cm

Návštěvník (Čt, 1. 7. 2021 - 19:07)

ano přesně tak když nestojí tak je 5 cm , taky jsi na tom podobně ?

zvedavy (Pá, 2. 7. 2021 - 18:07)

ano a moc nestojí v sauně apod občas budí pozornost jedna holka se smála že má větší klitoris než já penis

Bob (St, 7. 7. 2021 - 13:07)

To ho máš ještě dost velkého. Já mám jen 2cm v klidu, a 5cm když stojí. Stydím se chodit na plovárnu, zvláště se převlékat. Smějí se mi i malí kluci. Minula jsem potkal dva cikánky, tak 10let,a ti ho měli 2x takového v klidu, jako mně když stojí. Jen prskali smíchy, a ječeli to přes celý bazén

Návštěvník (Pá, 23. 7. 2021 - 23:07)

Hrozné když se někdo neumí chovat. Pamatuji že jsem byl s kamarádem co ho má asi jako ty v bazénu a takhle se mu začal smát malý kluk než jsem vedle přišel do sprchy já se svými 12 cm v klidu. Pak už se nesmál. Já bych se kamarádovi nesmál nikdy, každý jsme nějaký.

Patrik (Út, 29. 6. 2021 - 23:06)

Jen za sebe , můj malej má při erekci 11 cm a 2.5 cm průměr ano je maličký jako dětský i moje postava 160 cm není vysoká a váha 65 kg také hovoří za vše , věk ? 24 - ale dámy znám docela dost dívek které si velice dády právě s takovým pinďou hrají a mám vyzkoušeno že i s tím mojim prckem se dá dělat ledascos jen holka si s ním musí umět poradit a ta moje to teda umí hodně dobře , myslím že je to spíš o tom co která žena - holka preferuje .

Honza (Út, 29. 6. 2021 - 09:06)

Mám taky penis při erekci 12x4 ale manželka si na to už zvykla a máme takové polohy že se i skvěle udělá. Ale když je hodně ještě nadržená tak ji dodělám jazykem a vibrátorem 25x 4,5 ale zásun jen 18cm. I když ho mám jen 12 cm. tak mám docela daleký výstřik první tři střiky tak metr daleko pak už jen takové decimetrové plivance.

Martina. (Čt, 24. 6. 2021 - 16:06)

Ahojte holky. I já mám přítele s malým šulínkem, skoro dětským. Má při erekci tak 9x2,5. Chodíme spolu už od střední školy a dobře si rozumíme. To je asi důležitější. Můj kluk o tom nedostatku ví. Nabízel mi, že použije vibrátor nebo připínací penis. Tím to opravdu jednou za čas (měsíc) děláme, abych se hezky protáhla. Baví mě to s ním a nikdy bych ho za žádného "tupého samce" nevyměnila.

Návštěvník (Čt, 10. 6. 2021 - 17:06)

Kluci řeší penis,holky poprsí.Tobě to důležité nepřipadá,ale ženám ano.Důležité je zacházení s penisem,některý ho může mít velkého a přitom v posteli nic,moc.I takového jsem zažila.

Lada (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Kluci.jestli ho máte menšího nebo většího tak vždy záleží na partnerce,Pokud má ráda kdyš jí tam
hezky klouže a pěkně jí to tam nastříkáte tak přeci není co řešit, A kdo nemá holku tak je to uplně
jedno, AHOJ

Lada (Út, 8. 6. 2021 - 23:06)

Kluci.jestli ho máte menšího nebo většího tak vždy záleží na partnerce,Pokud má ráda kdyš jí tam
hezky klouže a pěkně jí to tam nastříkáte tak přeci není co řešit, A kdo nemá holku tak je to uplně
jedno, AHOJ

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 15:06)

mě je 17 a mám ho 11 cm a 2 cm průměr , a popravdě mě to nevadí že ho mám maličkýho měřím 165 cm a jsem docela hubený , 64 kg takže mám malí všechno .Ale jsem v klidu protože masturbování mi žádný problém nedělá.

Reklama

Přidat komentář