Reklama

Syn a masturbace

Naty (Út, 8. 6. 2021 - 08:06)

Náš mladej to objevil poměrně brzy. Neměl ani 10 a už ležel na břiše a pohyboval sebou. Teď ani nemluvě. Týdně si to dělá určitě tak patnáctkrát. A to je jenom můj odhad podle skvrn na prádle kam se utírá. Taky dostat ho z postele o víkendech je umění. Ještě že už je teď ta škola.

Marcela (Po, 7. 6. 2021 - 22:06)

Dnes jsem přišla dřív z práce domů a slyšela zvuky od syna z pokoje. Synovi je čtrnáct. Tak jsem nakoukla a viděla, jak leží na břiše a používá moje dildo. Tak jsem zase rychle odešla a nevím co si o tom mám myslet. Má někdo nějakou podobnou zkušenost?

Valča (Út, 8. 6. 2021 - 05:06)

Mám masážní vibrátor a loni jsem s ním přistihla syna. Věděla jsem, že mi jej bere, ale poprvé jsem ho takto načapala. Onanoval, nebo spíš si s ocasem hrál a hlavici vybrouše měl přiloženou v rozkroku pod kulema a projížděl si to tam. Hned jsem z pokoje vycouvala aby mě neviděl. Udivilo mě, že ještě mu není tolik a už na sobě nachází erotogenní místa. Od mala už se sobě tak věnuje a zkoumá.

Sylva (St, 9. 6. 2021 - 05:06)

Jak už jsem psala, někdy mám na chatce možnost vidět kluka při honění. Taky slyším jak se poplácává v rozkroku. Tady ti puberťáci prostě přijdou na všechno co jim dělá dobře a to už i brzy. Třeba i v těch 12 cti a tak.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 08:06)

Vzrušuje Tě synova masturbace, když se na něj díváš? Máš přitom ruku v kalhotkách?

Sylva (St, 9. 6. 2021 - 11:06)

Většinou vím, kdy s tím začne a tak se připravím. Pootočím se tak, abych na něj viděla a prsty už dám mezi nohy. Jak začne, tak se pomalinku dráždím, ale dokončím to až když zas usne.

návštěva (Po, 7. 6. 2021 - 23:06)

Kluci v tom věku prostě zkoušejí, experimentují. Kolem těch 14cti, 15cti jsou úplnými mistři v sebeuspokojování. Co vím, tak ten můj používá jen prstíky. Hlavně ráno v posteli se sobě věnuje celou věčnost.

Jaruna (Čt, 3. 6. 2021 - 13:06)

Syn začal tak od 11. Často jsem ho přistihla jak si ho pod peřinou honí a někdy jsem ho zahlédla i přímo jak si ho mastí a jak vystříkne. Vždy dělám jako by nic a beruto jako bežnou věc že skrátka musí. Žiju se synem sama a opčas přezpává u mě v postely. Ale poslední dobou jsem ho zahlédla jak si ho vedle mě honi. Jak volně, tak pod peřinou. Dokonce když siho honil pod peřinou byl tak blísko mě, že jsem najednou na sobě ucítila jak mi vystříkl na záda. Dělala jsem že spím. Když to asi zjistil tak to jemně setřel svìm pižamem. Ráno dělal jako by nic ale nemohla jsem to tak nechat a řekla mu svoje.

Sylva (So, 5. 6. 2021 - 05:06)

Taky to znám. Už po dva roky, když jsme na takové miniaturní chatce o prázdninách či v průběhu roku. Syn jak vidět už to ráno nemůže vydržet a začne si to dělat. Většinou už tak po páté hodině a hrozně si dává pozor, ale slyším šustění a pak i jak si udělal dobře. Dokáže to člověka rozparádit.

Karin (St, 2. 6. 2021 - 15:06)

Minulý léto jsem mladýho přímo viděla jak si dělal dobře. Bylo to ve firemním obytném přívěsu na Orlíku. Věděla jsem, že už má spermie, ale přičítala jsem to jeho polucím, neboť zdálo se mi, že ještě nemá věk na honění. Bylo to brzy ráno, já už nespala a syn se také probudil. Koukal do mobilu, pak se obrátil na záda a už začal. Sice pod dekou a určitě si dával pozor, ale nemohl to utajit. Trvalo to asi čtyři minuty a docela mě to vzrušilo. Bylo to prakticky poprvé, kdy jsem něco takového mohla pozorovat.

návštěva (Čt, 3. 6. 2021 - 10:06)

Kolik klukovi bylo? Poluce u některých začínají ještě před desátým rokem. Tak to měl taky můj syn a pak jsem zjistila, že onanuje a to měl něco po narozkách. O tom co je teď tak ani nemluvím. Honí pořád.

Karin (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

Bylo mu 10 a půl, takže od té doby se vysemeňuje. Poluce mu začly asi o pár měsíců dřív. Kolik má ten tvůj teď?

návštěva (Po, 7. 6. 2021 - 03:06)

Syn bude mít 14 a vysemeňuje se neustále. Vím úplně na jistotu, že každý ráno u něj v posteli najdu takový dvě dávky semene.

Slávka (St, 2. 6. 2021 - 06:06)

U syna jsem poprvé objevila v posteli semeno a to neměl ještě ani 11. Teď v pubertě onanuje snad pořád. Řekla bych, že až tak 400 krát za rok. Jednou jsem to tak podle skvrn počítala za měsíc. Prostě je to jeho, když si ho může třít.

Nelka (St, 2. 6. 2021 - 14:06)

Zdá se to hrozně moc těch 400krat za rok, ale je to tak. Jednou jsem to taky tak sečetla a vychází mi to úplně stejně. Syn si udělá dobře dvakrát až třikrát za den. Vím to jistě, taky jsem to poznala podle dávek semene. No a vyjde to i víc než 400krat za rok. To už je nějakého semene, co mu vyteče při ejakulacích. Taky sem tam vyzkouším ty klučičí spermie.

Z (St, 2. 6. 2021 - 14:06)

Z

Ste blbí (Po, 31. 5. 2021 - 10:05)

teda tohle je fakt blbý

Pavel (Po, 31. 5. 2021 - 08:05)

Já u hraní s pinďou měl dozor...

Veruna (Po, 31. 5. 2021 - 08:05)

Já syna pod dozorem mám. Ne teda přímo při jeho honění, ale přesně vím kdy si to dělá, jaký má orgasmus, kam dává semeno. Nic mi z jeho intimních hrátek neunikne. Přitom tak se to honění snaží skrývat a kdyby věděl, co všechno o něm vím.

J. (Po, 31. 5. 2021 - 09:05)

Vzrušuje tě jeho masturbace?

Reklama

Přidat komentář