Reklama

Syn a masturbace

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 17:06)

Syn masturboval po ránu do slipů, tak jsem mu koupila 10nových aby to nedělal pořád do těch jednych, dvou co má , boxerky na masturbaci nepoužívá nevím proč těch má dost.

Lucie (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

Onanie u kluků je normální,ale je potřeba ho hlavně poučit,že není jen inanie. Na všechny otázky odpoví a poradí v: [email protected]

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

Myslel jsem že úchyláci jsou hlavně mezi chlapama!Že by už i ženský?

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

muži mají rodidla?

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 15:06)

Masturbace vlastních synů a incest jsou dvě rozdílné kategorie. Dámy. Očividně jste si spletly rubriku. Nechte syny masturbovat, klidně se na tom podílejte, ale žádné pronikání do rodidel.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

Já nepsala o incestu , jen mu to udĕlám rukou , aby si to nedĕlal pak sám v posteli a nešpinil povlečení.

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 15:06)

Syn masturboval po ránu do slipů, tak jsem mu koupila 10nových aby to nedělal pořád do těch jednych, dvou co má , boxerky na masturbaci nepoužívá nevím proč těch má dost.

Lucie (St, 9. 6. 2021 - 15:06)

Onanie u kluků je normální,ale je potřeba ho hlavně poučit,že není jen inanie. Na všechny otázky odpoví a poradí v: [email protected]

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 15:06)

Já to řeším tak , že jdu za ním když se koupe a když mu myju záda , tak mu jako kontroluji předkožku a on se udělá , no a poluci už nemá , nebo alespoň ne tak silnou , nemusím tak často měnit povlečení.

návštěvnice (St, 9. 6. 2021 - 16:06)

Já tomu nechám normální průběh. Dokud má poluce tak ať je má. Mám to vychytaný a většinou vím, kdy to na něj nad ránem přichází. Nedávno se mi podařilo vsunout pod něj ruku a asi po půl hodině to na něj přišlo. Měl víc než deset stahů, což je už slušný. Myslím ale, že brzo už začne s onanií.

Věra (St, 9. 6. 2021 - 15:06)

No a náš mladej taky během vyuky se producíroval po pokoji v sestry bílejch punčocháčích . Kdyby si pitomec nechal svoje bavlněný co nosí po doma tak bych to nerešila ,ale takhle mu bylo uplně všechno vidět. Tak za trest po vyuce musel byt v těch bílejch uplně průhladnejch punčochach až do večera před celou rodinou . Nicméně mam dojem že mu to asi moc nevadilo .

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 14:06)

Vůl zůstane volem

Návštěvník (St, 9. 6. 2021 - 13:06)

Tony nečti!!!!

Steve (St, 9. 6. 2021 - 02:06)

Víš kde je Aš? :-D Ale o té jistě nepíšeš ... budeš asi dost jednoduchej člověk, ani psát kloudně neumíš. Za takovou matku bych se styděl ... Řekni mi, co ty můžeš své děti naučit? Radši tě měli sterilizovat ... Fakt, děs.

Jana (St, 9. 6. 2021 - 00:06)

Kluci a holky od mala onanujou, Aš jsou dospělejší mají partery,Co je na tom divnýho,
Ja jsem máma od rodinny a taky jsem v pubertě masturbovala,

Jana (St, 9. 6. 2021 - 00:06)

Kluci a holky od mala onanujou, Aš jsou dospělejší mají partery,Co je na tom divnýho,
Ja jsem máma od rodinny a taky jsem v pubertě masturbovala,

Jana (St, 9. 6. 2021 - 00:06)

K

Naty (Út, 8. 6. 2021 - 08:06)

Náš mladej to objevil poměrně brzy. Neměl ani 10 a už ležel na břiše a pohyboval sebou. Teď ani nemluvě. Týdně si to dělá určitě tak patnáctkrát. A to je jenom můj odhad podle skvrn na prádle kam se utírá. Taky dostat ho z postele o víkendech je umění. Ještě že už je teď ta škola.

Marcela (Po, 7. 6. 2021 - 22:06)

Dnes jsem přišla dřív z práce domů a slyšela zvuky od syna z pokoje. Synovi je čtrnáct. Tak jsem nakoukla a viděla, jak leží na břiše a používá moje dildo. Tak jsem zase rychle odešla a nevím co si o tom mám myslet. Má někdo nějakou podobnou zkušenost?

Valča (Út, 8. 6. 2021 - 05:06)

Mám masážní vibrátor a loni jsem s ním přistihla syna. Věděla jsem, že mi jej bere, ale poprvé jsem ho takto načapala. Onanoval, nebo spíš si s ocasem hrál a hlavici vybrouše měl přiloženou v rozkroku pod kulema a projížděl si to tam. Hned jsem z pokoje vycouvala aby mě neviděl. Udivilo mě, že ještě mu není tolik a už na sobě nachází erotogenní místa. Od mala už se sobě tak věnuje a zkoumá.

Reklama

Přidat komentář