Reklama

Podvazky a punčochy

Aramis (Po, 24. 5. 2021 - 11:05)

Mě by na tom zajímalo od koho byly ty "pohledy",jestli od ženských či chlapů. Moje dosavadní zkušenost je taková,že chlap v sukni a punčochách více vadí chlapům než ženským. A to zejména takovým těm pivním mozoulům,kteří kdyby si sami oblékli sukni tak by v ní vypadali velice směšně.
Obecně si myslím,že mužský jsou v oblékání a módě daleko více konzervativnější než ženy. Tím vlastně nepřímo odpovídám na Pepovo rčení o jakési diskriminaci mužů pokud se týká pánských sukní. O žádném oficiálním zákazu,že by muži u nás nemohli nosit sukně, nevím, o tom,že i u nás
existují firmy,které pánské sukně vyrábí a prodávají ( kilty) jsem již dříve tady referoval. Takže to nošení pánských sukní je spíše o osobní motivaci každého jedince a tolerantnosti společnosti jako celku. Je pravda,že tolerantnost naší společnosti se díky politické representaci v posledních letech zhoršila,ale důležitější je ta osobní motivace,čímž se dostávám zpátky k tomu mužskému konzervatismu. Já třeba po nošení pánské sukně zatím netoužím, třeba se to časem změní. A také je to dané možná tím,že žiji na malém městě a musel bych řešit obdobné dilema o jakém zde před časem zmiňovala Karolína.

Kamil (Út, 25. 5. 2021 - 15:05)

No máš pravdu. Spíš chlapi mě pozorovali a i se za mnou pár otočilo. Já nejsem stydlivý a vůbec mi nevadí pohledy druhých na mě. Prostě si to užívám a spíš pozoruji, kolik lidí se na mě víc zahledí, když mám na sobě dlouhou nebo kratší sukni a v jaké barevné kombinaci. Co jsem vypozoroval, tak v černé dlouhé sukni jsem nejmíň nápadný a pozoruje mě nejméně lidi. Naopak v pruhované sukni ke kolenům a ještě k tomu v červených, nebo žlutých silonkách to je jako pěst na oko. Ale i na tyto pohledy jsem si již zvykl.
Kamil

Aramis (Út, 25. 5. 2021 - 17:05)

Ale Kamile držím ti palce,jdeš s dobou a módními trendy. Doba pandemie přinesla uvolnění dresscodu. Pánská sukně se stala novým překvapivým trendem,je to osvobozující,tvrdí návrháři.
Více najdeš v článku na www.zena.aktualne.cz anebo si zadej do vyhledávače heslo pánská sukně.

Aramis (Út, 25. 5. 2021 - 18:05)

A ještě doplňuji k předchozímu, diskutovat na téma pánské sukně můžeš na Doktorce.cz, téma Pánská sukně je vhodný oděv pro léto.

karolina (Čt, 27. 5. 2021 - 05:05)

Tak mi přišel ten černý podvazkový pas se 6 tahouny do písmene Y. Je výborný, včera jsem ho měla na sobě s těmi 70 DEN punčochami. Na něj černá krajková tanga, černou krajkovou podprsenku a bílé kombiné s krajkovým dekoltem a širokou krajkou dole. Oblékla šaty, kabátek lodičky a šla na procházku. Ten pas krásně sedí, nesjíždí a je příjemný na těle, objednám si ještě bílý.

Aramis (Čt, 27. 5. 2021 - 08:05)

A prozradíš nám, nám milovníkům podvazkových pásů, kde takový pás objednáváš?

karolina (Čt, 27. 5. 2021 - 17:05)

I dnes na stránce podvazkové pasy Vintage retro 6 tahounů do Y za 260 Kč.

Aramis (Čt, 27. 5. 2021 - 22:05)

Na Aukru?

Pepa (Čt, 27. 5. 2021 - 23:05)

Wish

karolina (Pá, 28. 5. 2021 - 05:05)

A už ten podvazkový pas mám na sobě a další prádlo k tomu patřící a půjdu do pekárny pro čerstvé pečivo na snídani.

Pepa (Pá, 28. 5. 2021 - 06:05)

Dobrou chuť!

karolina (Pá, 28. 5. 2021 - 05:05)

BINGO

Aramis (Pá, 28. 5. 2021 - 08:05)

I ty tajnůskářko ! Já sice momentálně používám 10 různých podvazkových pásů,ale pro mě perfektní inspirace do budoucna.

karolina (Pá, 28. 5. 2021 - 15:05)

Ale ty jsi mi psal, když jsem ten pas objednávala, že ho mám vyzkoušet a říci ti jaký je. Tak nevím o čem mluvíš.

Aramis (Pá, 28. 5. 2021 - 17:05)

Ale já se na tebe nijak nezlobím Karolíno, to byla jen taková pošťuchující nadsázka :))))

karolina (Čt, 27. 5. 2021 - 11:05)

Vždyt jsem už psala před 14 dny, že na internetu.

Pepa (Po, 24. 5. 2021 - 23:05)

Pochopitelně, že nošení pánských sukní není většinou zakázáno. Výjimkou jsou jen firmy nebo organizace, kde je dán dres kodex. Ovšem Muž v sukni bude asi ještě dlouho patřit minimálně do kategorie "je nějakej divný". Ale na toto téma existuje samostatná debata. V každém případě k punčochám patří sukně a je škoda, že se i u žen vytrácí. Muži můžou rozšířit počet sukní na ulici, ale nikdy nenahradí ladnost a eleganci dámy v sukni.

karolina (Po, 24. 5. 2021 - 21:05)

Já bych přála všem, co chtějí vypadat jako ti druzí, aby se to povedlo. Já jsem spokojená ve svém těle, i když začátky nošení podprsenky a posléze podvazkového pasu nebylo to ono, ale výsledek se mě líbil. A pak nastal ten zvyk a to je ta košile, která zůstala.

Pepa (Ne, 23. 5. 2021 - 15:05)

Punčochy, podvazkový pás, sukně nebo šaty k sobě patří, bohužel se postupně vytrácí. Jestli to muži v sukni zachrání, opravdu nevím. Já osobně jsem pro rovnoprávnost mužů a žen i v této oblasti. O pánských sukních se s přestávkami mluví už desítky let a výsledek je téměř nula.

Aramis (Ne, 23. 5. 2021 - 11:05)

A jinak,když teď máme to hokejové MS, jestlipak dámy víte,že podvazky jsou nedílnou součástí hokejové výstroje každého hráče?

Reklama

Přidat komentář