Reklama

Podvazky a punčochy

karolina (Ne, 16. 5. 2021 - 17:05)

podvazkový pas je lepší, když potřebuješ, aby punčochy byly stále vypnuté. My ženy samozřejmě potřebujeme, aby byly napnuté třeba celý den, ale když to nosíš pod kalhoty, tak na tom tolik nezáleží.Pak také záleží,jak podvazkový pas drží v pase, když sjíždí sjíždí i silonky. Je to prostě alchymie.

Pepa (So, 15. 5. 2021 - 16:05)

Nosím kompresní punčochy od dvou výrobců. Jeden vyrábí výborné samodržící punčochy Dřina super, které se prakticky nepohnou, a druhý ještě vyrábí asi poslední kompresní punčochy na podvazky, které se dají koupit, Maxis Micro. Jinak drtivá většina kompresních punčoch se vyrábí pouze jako samodržící. Spíš dávám přednost těm na podvazky, mají lepší napnutí punčoch, tak 5 dní z týdne mám podvazkový pás. Samodržící nosím hlavně, když jdu k lékaři nebo na masáž ap.

karolina (So, 15. 5. 2021 - 17:05)

Pepo to jsi skoro jako já, nosím podvazkový pas a silonky denne. Už si to po těch 50 letech nošení
tohoto prádla ani nic jiného nedovedu představit. Pas a silonky samozřejmě nenosím v létě a stejně mě kolem pasu něco chybí, než si zvyknu a zase zpátky na podzim si zvykám na pas. Je to věčný koloběh.

Pepa (So, 15. 5. 2021 - 18:05)

To jsi lepší, já nosím punčochy jen 30 let. Nejdříve jen na podvazky - nic jiného nebylo, pak jsem přecházel na samodržící, podvazky v menšině. Teď pár let zpět se mi podařilo objevit punčochy na podvazky i objednat podvazkové pásy na míru, které výborně drží, tak podvazky opět vedou.

Edita (Pá, 14. 5. 2021 - 14:05)

Já si právě koupila samodržky nyní je testuji doma, zda se nebudou shrnovat,jsem doma sama tak si tu chodím jen v podprsence,kalhotkách a těch punčochách,uvidím jestli vydrží na místě,nebo je budu muset zapnout do podvazků.

Aramis (So, 15. 5. 2021 - 12:05)

Souhlasím s Pepou, myslím,že nošení samodržek je docela individuální záležitost, někomu třeba nevyhovují,protože má alergickou pokožku na silikonové proužky. Já je nosím jenom občas a vždy v kombinaci s podvazkovým pásem. Stačí mi přitom jenom jednoduchý úzký se 4 tahouny,protože lemy punčoch na nohou jsou díky samodržícím lemům hezky na noze rozprostřené a nevytahují se tolik jako u klasických podvazkových punčoch. A navíc v létě při vyšších venkovních teplotách je příjemnější nosit úzký podvazkový pás,který tolik nestahuje tělo v intimních partiích.

karolina (Po, 17. 5. 2021 - 05:05)

Mluvíš stále o podvazkových pasech, ale co nosíš na něm pánské nebo dámské prádlo. Mě učarovaly tanga a nosím je stále nemám žádné problémy.

Aramis (Po, 17. 5. 2021 - 07:05)

Mohu nosit oboje, dámské kalhotky či pánské slipy. Ale od té doby co jsem zkusil dámské kalhotky a zjistil jak vás dámy ti výrobci prádla rozmazlují, tak převážně kalhotky,protože tak krásně jemný bavlněný materiál u pánských slipů či boxerek nenajdu. Nejradši mám klasické vyšší bavlněné kalhotky, tanga nejsou "můj šálek kávy". A pochopitelně je nosím "přes".
A jinak už se těším jak vyrazím do přírody na túry. Včera jsem dostal krásný dárek - krásné outdoorové šortky. A když jsem si pod ně oblékl černé punčochy tak i moje manželka překvapeně konstatovala jak mi to v nich "sekne".

karolina (So, 15. 5. 2021 - 15:05)

To nemusím kupovat samodržky, já mám na sobě od rána podvazkový pas a silonky a dosud se nic nestalo stále drží stále drží, řekl by klasik. Nebo, kdo umí ten umí .

Pepa (So, 15. 5. 2021 - 09:05)

U samodržících punčoch závisí na více faktorech - kvalitě silikonu, tvaru stehen, síly napnutí punčoch, jestli je lem dost tuhý a neroluje se, ... Tvůj postup je ideální, vyzkoušet doma a pak teprve nosit ven.

Axel (Pá, 14. 5. 2021 - 20:05)

Mi pomáhá, když si pruh nohy, kde budou silikonové proužky promasíruji vodou a utřu ručníkem. To pak samodržky drží celý den. No nesmí se noha v tomto místě zapotit - když je vedro - to pak sjíždějí

Pepa (St, 12. 5. 2021 - 16:05)

Tak máme skoro 30°C a zastoupení sukní se zvyšuje. Sedím v autě a čekám na ženu. Sukně kratší i delší, ale spíš bez punčoch a kalhoty stejně vedou.

Axel (St, 12. 5. 2021 - 22:05)

No ono je teď na silonky příliš teplo, na silonky je jsou vhodná chladnější rána a odpoledne tak 17 až 23 °C a slunečné počasí.

karolina (Čt, 13. 5. 2021 - 05:05)

Právě ted, kdy jsou ledoví muži a včerejšek takový tedy u nás na západě byl, tak silonky jsou nutností a ted je 9 stupnů tak není co řešit. Podvazkový pas a silonky a vyrazit ven.

Pepa (Čt, 13. 5. 2021 - 22:05)

Východ zdraví západ, tak už to ochlazení dorazilo i sem. Už to není na letní sukénku bez punčoch. Ovšem to znamená spíš převahu kalhot, ale jsou vidět i punčochy. Jestli punčocháče nebo punčochy na podvazky jsem nezkoumal.

Aramis (Čt, 13. 5. 2021 - 15:05)

Tak tomu věřím Karolíno,že si u vás punčochy užiješ. Sloužil jsem na vojně v západních Čechách a tak si pamatuji,že tam léto s letními teplotami trvalo jen necelé 3 týdny. A když jsme vyrazili na cvičení nahoru na Doupov tak tam bývalo v létě třeba i 2°C.

tomáš (St, 12. 5. 2021 - 21:05)

To je ted setrvalý stav, mě je jen divné, že jim v těch kalhotách není horko. Já být ženou, tak bych raději nosil šaty nebo sukni at mě větrá no víme co.

karolina (Ne, 9. 5. 2021 - 05:05)

Ted jsem na internetu objevila podvazkový pas retro vintage 6 tahounů do V to zn.
12 velvet za 200 a něco tak si ho jdu hned objednat. A už se na něj těším. Už ted mám takový na sobě, ale šitý doma, tak jsem zvědavá na z výroby.

Aramis (Ne, 9. 5. 2021 - 13:05)

Tak se nám Karolíno pochlub se svými zkušenostmi až ho nakoupíš a vyzkoušíš.

Pepa (So, 8. 5. 2021 - 18:05)

Plastové velvety běžné punčochy udrží, ale při pouze dvou uchycení je horní okraj punčochy většinou hodně prověšený. Pochopitelně napnutí punčoch je pak menší.

Reklama

Přidat komentář