Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Z (So, 5. 6. 2021 - 17:06)

Z

Z (So, 5. 6. 2021 - 17:06)

Z

Jitka (So, 5. 6. 2021 - 14:06)

Klárko, dobře děláš. Na mě je mail. [email protected]

Haha (So, 5. 6. 2021 - 14:06)

to je prdel. Zase během pár minut několik připrcávajících nicků a příspěvků. Ten se nadře. Na tebe to Tome neplatí.

Klára (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Našli jsme jen pár hub ,čtyři kováře a žampióny na louce u koní ,vyčůraly jsme jednou normálně hodně u stromu jako po kafi větší loužičky a teď pojedeme do Schandau. Tak se na to moc těším. Můj názor na Covid? Je to šmejd,ale kdo žije zdravě a má normální imunitu,ten se moc bát nemusí, ale očkovat se dáme. Vidím jak se tady zase hádate a nepravá Klára na sebe dala kontakt. To není na mě. Rozhodla jsem se do maturity do úterý sem nechodit a nepsat. Ozvu se až potom,takže jestli bude tady psát nějaká Klára o mě jak čůrám s Liborem,tak to je fejkovina. Ozvu se až ve středu. Robine,Martine a další ,když mi dáte na sebe kontakt,budu psát vám přímo. Hezký zbytek víkendu vám.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 17:06)

Promiň, ale tebe jsem se neptal, bylo to na původní Kláru.

Tom (So, 5. 6. 2021 - 14:06)

Ahoj Kláro, před pár dny jsem ti a taky Kristýně tady na sebe nechával kontakt, konkrétně mail jelikož už mě opravdu nebaví ty tuny spamu každý den, abychom si tedy také psali přímo. Žádný mail mi od tebe ani Kristýny doteď nepřišel, můžeš mi prosím říct v čem je problém? Díky a měj se, držím palce k úterní zkoušce, hlavně nebuď ve stresu.

Ondotron (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Ok, beru. Vyser se na ty debily. A o tu knížku mám zájem až vyjde. Zde: nec.tomeska@ seznam.cz Díky za info.

Majka (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Ok,dobrý počin. Pokud se neozveš ve středu,nechám ti zde na sebe kontakt. Taky přeji úspěch u maturity a věřím, že dáš vědět.

Albatros (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Tak to ti schvaluji. Myslím,že je pod tvou úroveň se zde dohadovat s omezenci, a ti ostatní to pochopí. Hodně štěstí u maturity a ve středu se ozvi...

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Promiň, ale tebe jsem se neptal, bylo to na původní Kláru.

Albatros (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Toto psala původní Klára.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 14:06)

Reagoval jsem na někoho jiného, prověř si to. Ne na tu, která odpovídala.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 13:06)

Ten dotaz je jasně označen na co a koho reaguji, na tebe ne.

reks (So, 5. 6. 2021 - 12:06)

maže to admin, jinak to nejde

Laura (So, 5. 6. 2021 - 11:06)

Jak se to maže? PROSÍM NAPIŠ MI TO. Potřebuji tady pár příspěvků vymazat, dík.

pro69 (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

Hele, lidi fakt nešukají svoje děti, neosahávají své sourozence, nemočí do nočníku a denně na zahradě, nedostavají nočníky, i když na internetu o tom píšou. Takže klid hoši. Ten člověk se uď dobře baví jak tady už někdo odhalil, že o téhle diskuzi psal na nějaké Seznamce nebo trpí obsendantní poruchou a musí prostě takhle psát.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

Ze by to byl sociální experiment se psychopatem autorem? Asi ne, jelikož si odpovídá on sám. Smutné je jak smutně osamocen ten člověk je.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 09:06)

Jestli to píše jeden člověk , tak měl dnes ráno zase napilno, aby napsal během hodiny v sobotu ráno příspěvek Kláry a několik dementních análních komentářů, haha. A všichni zase zmizeli. Dnes očekávejme živé setkání, místo, čas uvedeno to je prdel.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 10:06)

PŘESNĚ TAK!!! Píše to jedna a tatáž osoba. Psychotik, samotář, kompulsivne svou posedlosti vedený muž. Neexistuje, aby se jakákoliv žena, dívka, snažila o to, dělit se tady a kdekoliv s jejími kvázi pribehy o čurkání. Nechce to excelentní logiku, aby přesně to jsi zde napsal, aby se někdo souhlasně současně nacházel na tomto webu bez možnosti upozornění na nové příspěvky. Je to chorý, slabý, posedlý člověk, který neni schopen napsat nic nového, nedokáže se brodit svou myslí a slastiplně obohatit jeho čitatele. Nic nic nic, jedná velká nula a to, ze se ním zabýváme, je jen důkaz toho, jak nás to štve, že se neumožňuje toto v podstatě silně intimní téma rozvíjet skrze všechny jeho kouzla a rozmanitost vzrušení. No alespoň se pořádně uděláme tim, že budeme hájit zdravý rozum :-)))))

Reklama

Přidat komentář