Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 14:06)

Další troll a ještě napodobuje Libora, no ty vole.

Libor (Ne, 6. 6. 2021 - 14:06)

Takže bych rád uvedl věci na pravou míru a již opravdu naposledy,protože někteří na to stále účelově nechtějí slyšet. 1. Klára psala od strany 22 původně a tato nová osoba co sem přišla před několika dny je jiná a nemá s osobou původní Kláry nic společné a ani žádný příběh zde nikdy za nínepsala a nepíše. 2.po troll ataku před několika týdny moje Klára navázala apokračovala dál, nikdo jiný a jiná osoba ji nenahradila.
3. Doufám že je to již jednoznačně objasněno.

He,ty Libore (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

no to se máš čím chlubit, že tady tvoje stará popisuje vaše šukačky z minulosti nebo současnosti. Vy jste teda Family.

:)))) (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Neuvěřitelný. Tak ty máš doma Kláru, která sem taky píše od strany 22, tak to už je třetí. Já mám taky holku Kláru a ta sem naštěstí žádný honírny nepíše. Aspoň teda doufám.

No, (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Jo,díky. Ale to my ,co čteme a sdílíme vás příběh, víme. Kdo to neví a záměrně tě bude zpochybňovat a označovat za fejk a jdou ti,co tady sami fejkaří. Pozdrav Vám všem na chalupu a v úterý úspěch!

Navstěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 15:06)

Díky.moc. To zde chybělo. Teď je konečně jasno,kde je kdo.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 12:06)

Tady je přesně vidět,jak vlezprdelé Kláry reagují,když sem začne psát jiná,se divím,že ji už zase nevolali

Názor (Ne, 6. 6. 2021 - 13:06)

Taky si myslím že původní Kláře nová Klára nevadí. Ale tak jako zde Martin neúmyslně psal pod Martinem jiným, tak se po upozornění odlišil na Martin 1. Takže ta nová Klára by to mohla udělat taky. A jestli někomu vadí, tak možná těm co původní Kláru zbožnují a vytečou u ní. Ty musí mít teď tedy absťák....

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 10:06)

Co se to tady včera dělo? Vy se snažíte vyštvat obě Kláry? Každý tábor jednu?

G. (Ne, 6. 6. 2021 - 10:06)

Ano ,snaží. Původní Klára se na to vykašlala do maturity sem nebude psát. Druhá je jen berlička k vyštvání původní Kláry a nejen,že vystupuje pod jejím jménem,ale je součástí skupiny spamů co zde cíleně trolí proti Kláře Janouškové a jejím příznivcům.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 11:06)

To je věc názoru kdo tady trolí. A také je věc názoru, kdo chce koho vyštvat. To, že ty fandíš té Kláře co píše piss neznamená, že to tak mají všichni. Organizovaná skupina? Velký smích.

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 13:06)

Hezky napsáno. Skutečně je to věc názoru a ta Klára, co se tu objevila teď a údajně to celé začala má podle příspěvků několik zastánců včetně mě, už jsem to tu psal, ale podle mého jedná férověji a přirozeněji, takže mně je sympatičtější. To, že nepíše o pissu je sice na zdejším fóru poněkud handicap, ale o co je to jiné než všechno to, co sem píše aktivní Klára mimo tu trošku čůrání? O nic, tahle zatím píše trochu k aktuálnímu tématu, aktivní zase svá nesouvisející témata o Čápech, doktorech, zahradách, maturitě a dalšímu. Pokud vám to nevadí u ní je velmi nefér to řešíš u téhle nebo proč by na každou z nich měl platit jiný metr?

Pavkol (Ne, 6. 6. 2021 - 08:06)

díky kristýno to jsem rád že se to objevil někdo další komu nevadí psát i o kakání

Kristýna (Ne, 6. 6. 2021 - 09:06)

Ahoj tebe ještě neznám. Píšu si s Klárkou,ale ta teď má maturitu a tak bude tady až po ní, a píšu si s Ivanem a Tomem. Jsem z Plzně. A ty?

Pavkol (Ne, 6. 6. 2021 - 11:06)

Kristýno jsem z Prahy a myslel jsem to tak že když ty budeš chtít, že se budu těšit na další podobné zprávy jako si napsala posledně jsem rád že píšeš i o čůrání i o tom druhém

Pavkol (Ne, 6. 6. 2021 - 10:06)

já jsem z prahy v lednu jsem sem taky občas psal ale pak jsem byl dlouho v nemocnici a tamšlo sice zprávy číst ale nefungovalo odesílání proto jsem tady až teď ještě jednou ti děkuju o tom že tu píšeš i o tom druhém a nejen o čůrání. myslím že když je to lidský že by se o tom neměli lidi stydět psát

Návštěvník (Ne, 6. 6. 2021 - 08:06)

Tak na tebe se k tomu zimáku přijdu podívat. Ještě bys mohla napsat jaký kalhotky budeš mít a jestli si vezmeš k sukni silonky a je to jasný.

Kristýna (Ne, 6. 6. 2021 - 08:06)

Ivane a Tome a Kkarko,já přesto musím napsat. Ivane ,na tebe se těším. Čůrala jsem na záchodě a dost rychle a asi velkou louži, protože jsem čůrala dlouho. Mám teď na sobě jen kalhotky s kytičkama a ještě jsem v posteli. Včera jsme čůrala s kámoškou venku tady kousek za Bolevcem. A mě se chtělo a tak jsem si stáhla šortky a kalhotky a na bobku jsem měla hned proud pipiny . Kámoška měla čůrání až později a i kadění. Ona řekla ale ,že chce jen čůrat a jak čůrala, pak najednou se zalekla ,že jde i to druhý, ale už s tím nestihla nic dělat protože jí to ze zadečku šlo rychle ven jako fakt dost velký a řidší a ještě u toho čůrala než bylo obojí hotový. Ale byly jsme tam samy,tak se nic nestalo. Ale trochu jí to asi bylo blbý. Ale já už s ní taky nedávno byla a kakala jsem a ona jen čůrala .

Tom (Ne, 6. 6. 2021 - 12:06)

Ahoj Kristýno, to se hold stane. Dívala jsi se jak jí to jde nebo prohlédla jsi si potom její produkt? Teď si nevybavuji, že by jsi tu psala o tvém kakání před ní, tak by jsi to mohla napravit. PS stále platí i můj předchozí dotaz. Měj se

Klára (So, 5. 6. 2021 - 23:06)

Vy sem mi snad zdáte, fakt.

Reklama

Přidat komentář