Reklama

Podvazky a punčochy

karolina (So, 8. 5. 2021 - 12:05)

Proto těch velvet mám na podvazkovém pasu 12 a mám jistotu, že mě punčochy nezradí.

Aramis (So, 8. 5. 2021 - 16:05)

Já jsem se teď díval na podvazkový pas Kudreshov od Klingela, který tady před časem dámy propagovaly,ten má sice jenom 4 plastové velvety,ale vypadají velmi bytelně. Má tady někdo s nákupem přes e-shop Klingelu praktickou zkušenost?

lalla1 (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Lidi neblázněte, ať si každý nosí co chce, pokud mu v tom nebrání zaměstnavatel anebo třeba předepsaný look , nevím do Národního divadla asi nepůjdeme v trenkách:) ale jinak proč ne? Já tedy moc kreativní v oblékání nejsem, mám ráda spíš styl ale jiní, proč ne.

žena (So, 1. 5. 2021 - 17:05)

Můžu se zeptat, proč nosíte pod kalhoty punčochy? Je vám zima? Já si to nedovedu představit.

Aramis (So, 1. 5. 2021 - 17:05)

Kdybyste si občas přečetla naše předchozí příspěvky tak byste zjistila,že to jsou převážně zdravotní důvody. Ale proč vás to zajímá? Já se také neptám proč nosíte kalhoty a ne sukni.

žena (So, 1. 5. 2021 - 18:05)

Zajímá mě na tom jenom to, že někdo a je mi jedno kdo, nosí pod kalhoty punčocháče. Chápu v mrazu nebo ze zdravotních důvodů, ale nechápu je nosit běžně. Je v tom vedro a z toho vyplývající hygienické problémy. A taky nechápu,proč na mě startuješ když píšu k věci. Nechápu co to má společného s tím, jestli někdo nosí kalhoty nebo sukni.

Aramis (So, 1. 5. 2021 - 23:05)

Logika mizí,ale výsledky plynou dál,že? Když se vydáváte za ženu tak byste měla nosit sukni,ne?
Tak jak můžete vědět ,zda je v punčochách pod kalhoty teplo či nikoliv. A pokud se týká tématu,tak melete páté přes deváté, téma je podvazky a punčochy a nikoliv punčocháče. A mimochodem, o tom jak teplo v podvazkových punčochách pod kalhotama a jak to řešit jsme už také v dřívějších příspěvcích diskutovali,tak se na ně nejdřív podívejte a pak diskutujte k věci.

karolina (Ne, 2. 5. 2021 - 09:05)

Ted jsem se vrátila z kostela měla jsem samozřejmě to oblečení o něm jsem psala, punčochy 70 DEN a bylo příjemně. Všechny mé kamarádky též byly obečeny vespod jako já. A tak to má být.

Aramis (Ne, 2. 5. 2021 - 10:05)

Teda Karolíno,už dávno jsem se tě chtěl zeptat,zda také někdy nosíš i sexy punčochy,tj.např. FF,vzorované či alespoň černé abychom se také my muži mohli alespoň pohledem pokochat.
Když už si dáváš tu práci s pěkným vypnutím punčoch na 12 velvet. A jinak doufám,že jsi dodržela tradici májového polibku pod rozkvetlou třešní.

karolina (Ne, 2. 5. 2021 - 11:05)

FF nemám, nosím pouze 15 DEN a více v tělové a černé barvě. Je mě 65 let tak nějaké vzory pro mne nejsou. Mě se líbily ty komunistické Elite. Je škoda, že už je nevyrábí.

Aramis (Ne, 2. 5. 2021 - 15:05)

K mému dotazu mě inspiroval pocit jestli se zbytečně trochu nepodceňuješ, vždyť 65 let dneska není ještě žádný stařecký věk. Podívej se například na současnou 1.dámu USA Bidenovou,která si vyšlápla v 69 letech ve vzorovaných punčochách a sklidila docela slušný kladný ohlas. A máš-li pěkné nohy a figuru,tak pořád máš co nám mužům ukázat.
A Elitku Varnsdorf znám velice dobře, sám jsem pro ní za minulého režimu pracoval.

karolina (Po, 3. 5. 2021 - 05:05)

Nejsem první paní nebydlím v Bílem domě bydlím jen v okresním městě. Tak se také oblékám. Nevím jestli by mě to tady prošlo. Já jsem sama pro klasiku se vím všudy, nějaké novoty mě nikdy neoslovily. Já jsem třeba nikdy nenosila mini a pod, navíc s podvazkovým pasem to ani nešlo.

Aramis (Po, 3. 5. 2021 - 09:05)

To chápu,moje manželka také pochází z malého města, tak vím, co to znamená dostat se do "řečí".
A mně se líbí i ta klasika, hlavně že jsi spokojená sama se sebou. A promiň mi mojí přílišnou zvědavost.

karolina (Po, 3. 5. 2021 - 21:05)

To se neomlouvej, jak říkáš každý si bude nosit to uzná za vhodné. Mě jen mrzí, že dnešní mladé ženy preferují kalhoty před šaty nebo sukněmi, at mají pod nimi cokoliv.

Aramis (Út, 4. 5. 2021 - 08:05)

Souhlasím s tebou, z mého pohledu by se mi také více líbilo,kdyby se ženy oblékaly více "žensky",tj. nosily více sukně a k tomu hezké punčochy. Ale nijak se s tím netrápím,každá doba má své klady a zápory. A k těm kladům určitě patří velká rozmanitost v oblékání a k tomu obrovský výběr různých materiálů. A je také asi přirozené,že starší generace kritizuje tu mladší. Ale ruku na srdce,jak se asi tvářili naši rodiče,když v 60-tých letech se začala prosazovat móda minisukní? Zpětným pohledem to byla od těch mladých dívek docela odvaha vylézt na veřejnost v minisukni,zvláště,když na každém rohu šmíroval nějakej rohatej "Návštěvník". Takže já jsem raději příznivcem hesla "Žít a nechat žít".

Karolina (Út, 4. 5. 2021 - 12:05)

Tak sedím po očkování a připadám si jako růže mezi trním jediná žena v šatech. Jinak samé kalhoty, hrůza ???

Pepa (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Teď s příchodem teplejšího počasí se to mírně lepší, už jsou vidět mini, ... i maxi. Ovšem kalhoty vedou. Asi bude muset Brusel zavést povinné kvóty (•‿•)!

Aramis (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Nebo budeme muset my muži začít nosit sukně,třeba se ženy chytnou za nos . . .

Pepa (Út, 4. 5. 2021 - 15:05)

Aby to nebylo smíchy za břicho. Já jsem pro, když rovnoprávnost tak ve všem!

Aramis (Út, 4. 5. 2021 - 16:05)

Když jsi u toho smíchu za břicho,občas mám takový pocit,když vidím nějakou mladou baculku v riflích bokovkách ve kterých je jí vidět skoro polovina pozadí :). Jako by mně tím chtěla říci - vyliž mi p.......l . A jinak já osobně bych se na sobě sukně nebál,rozhodně tedy nesplňuju ženami často rozšiřované dogma,že všichni muži mají chlupaté křivé nohy. Akorát bych si musel na svůj podvazkový pás přidat nějaké další velvety abych měl svoje punčochy na nohách pěkně napnuté.

Reklama

Přidat komentář