Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (So, 5. 6. 2021 - 20:06)

Neeee!

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 20:06)

Zase pěkný.

Klára (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Jsem štíhlá 178 delší blond vlasy. Jsem z Prahy.

Klára (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Skoro jsi se trefila:)

Sedmnáctý (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Tak si dej p6ar facek a piš pod svou značkou ,děvko zasraná!

A (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Drž hubu, prase, takhle se chová k ženský ať je to kdokoliv? Dobytku.

Martina (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Ty nejsi původní Klára, co sem píše . Ano, kradeš její nick a nabouráváš její psaní. Jestli zde chceš diskutovat tak bys k ostatním měla být slušná a nevydávat se za někoho ,kdo nejsi,ale psát pod vlastní značkou.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

DTTO

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Není ti trapný používat stejný nick jako Klara puvodní a ještě se za ní vydávat? O co ti jde? Co tím sleduješ? Krást cizí nicky a vydávat se za někoho kým nejsi je hnusné a sprosté.

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 19:06)

Sklapni. Ta holka píše o covidu. Nikomu nenadává, nikoho nenapodobuje. O co ti jde? Nejsi náhodou volič Volnýho?

Návštěvník (So, 5. 6. 2021 - 18:06)

Jsi chytrá holka. A nenech se znechutit atmosférou tady.

Návštěvník (Pá, 4. 6. 2021 - 22:06)

Není to blbý, ale pravda, s romantikou bys tady asi neuspěla i kdybys chtěla. Jsi fajn holka, zase napiš. A nenech se naštvat.

A (Pá, 4. 6. 2021 - 22:06)

o co jde? Ta holka přece nepíše, že je ta Klára současná ať už ji píše kdokoli. No a že by měla psát jméno svého otce, to ti připadá normální požadavek? Proč by to dělala? Ona té nové přece nechce konkurovat, i když jste o ní nemuseli napsat, že je těžce nemocná.

A (Pá, 4. 6. 2021 - 22:06)

o co jde? Ta holka přece nepíše, že je ta Klára současná ať už ji píše kdokoli. No a že by měla psát jméno svého otce, to ti připadá normální požadavek? Proč by to dělala? Ona té nové přece nechce konkurovat, i když jste o ní nemuseli napsat, že je těžce nemocná.

69 (Pá, 4. 6. 2021 - 22:06)

Ok,je to přesné. Poslední příspěvek Kláry ,té,co sem pravidelně píše svůj příběh je dnes v 17:50 hod. Ta rádoby Klara6 nebyla schopná odpovědět ani na otázku jak se jmenuje její otec s kde teď bydlí. S tím to sdělit pravá Klára, Klára Janoušková žádný problém neměla.

Pavkol (Pá, 4. 6. 2021 - 20:06)

zdravím všechny příznivce čůrání i ty který občas napíšou i o tom druhém tak jsem konečně z té chochlouškárny na praze 8 doma

Klára (Pá, 4. 6. 2021 - 17:06)

Jsme na chaloupce, zítra půjdeme na houby a zajedeme do Schandau, už je otevřeno. Po večeři jdeme posedět do hospůdky i s Martinou. Zase si dělá nepravá Klára ze mě srandu. Každý ví, že máme s Nikolou nožky čisté a hezké a v létě chodíme naboso a tak jsou jen možná zaprášené a večer si celé tělo hezky opláchneme. Nika přijela v pohodě a čůrala hned cestou, já jsem nechtěla, tak jsem jí zastavila a ona se hned vyčůrala u dveří jako já dopoledne taky hodně a rychle a pak jsme jely dál. Jinak čůráme jen tak normálně doma. Ozvu se zítra. Hezký večer.

Albatros (Pá, 4. 6. 2021 - 19:06)

Po čase se ti Klárko ozývám také. Čtu tě ale pravidelně skoro denně a jsi stále svá a originální. Velmi motivační. Příjemný víkend a zítra pozor na bouřky, ať se nelekneš jako na Ještědu!

Robin (Pá, 4. 6. 2021 - 19:06)

Pozdravuji ze zahrádky pod hradem. Pivečko a tataráček a těším se na nové čůrání. Dnes jsi mě krásně udělala na dálku. Já to chci !

pepan (Pá, 4. 6. 2021 - 18:06)

jo, super Klárko ! Potkal jsem močíci holku v parku tak okolo dvacítky. Nebylo jí to moc příjemný, ale jen jsem se mrknul a na vteřinku jsem viděl jak jí to z píčky silně proudí pod ní. Jdu na pivo taky .

Reklama

Přidat komentář