Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mißka (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Poslední dnešní příspěvek pravé Kláry je v 19,53 hodin.

Klára (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

Já prostě jenom nechci, abyste si tady mysleli, že ta to sem píše je ta co kdysi psala s Vilíkem a tak. Je mi to líto, škodit jí nechci, nevím ale o co tady jde.

69 (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Táhni do Hajzlu lháři !

Klára (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

No teda, jsi normální?

Klassic (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Kontrolní otázka " Kláro" , jak se jmenuje křestním jménem tvůj otec a kde nyní bydlí?

Klára (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Co to je za otázku? Co si to dovolujete? A nechcete ještě vědět kde bydlím já? A jak se jmenuju?

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Tak to všichni víme, Klára a to kde bydlíš taky, co to je za reakci?

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

A do které stránky si to teda psala ty? 22 jsi začala, ale od té doby to pokračovalo pravidelně. Tak kdy jsi skončila ty a od kdy navazuje ta, podle tebe nepravá?

Klára (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Já to teprve čtu, ale jsou tam nějaké story o nějakém Jakubovi a Laguně, nějaké hrůzostrašné a před tím se některé příspěvky překrývají s těmi mými, ale to ještě mohlo znamenat, že prostě jen někdo náhodou použil můj nick. Já nepsala nějak často a pak se mi změnil život takže už nic. Jenže tohle už náhoda není, když se tady uvádí od strany 22.

Miška (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Před chvílí jsem si s pravou Klárou volala. Jen mohu potvrdit,že ona tyto věci od večerního příspěvku kdy se protiy tomu ohradila,tak nepíše ona,ale někdo ji zde chce znemožnit a vydává se za ní.

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Ty sem nepíšeš měsíce ne-li přes rok a teď se tu náhodou objevíš? Tipuji další podvodník.

Miška (Čt, 3. 6. 2021 - 21:06)

Nepíšu,protože jsem s Klárou v kontaktu,ale čtu to.

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

Začíná to tady stát za hovno...přesně jak tu bylo včera řečeno, tak celý dnešek bude zase jen o přesvědčování, jak je Klára živá a nejedná se o žádnou povídku z postavy, teď zase přijde druhá parta a bude tvrdit, že samozřejmě jsou to pouze sexuální fantazie a ta osoba není mezi živými obavately naší republiky a tak pořád dokola. Ať už je to jak chce, kdokoliv nový sem přijde je velmi brzy odrazen a je jedno jestli těmito dohady nebo přístupem, Kláry, která by nějakého neznámého nového člověka z druhého konce republiky mezi své ani nepustila a tak není divu, že se jí zastávají dokola stále stejné osoby, občas se najde nějaká nová, ale až podezřele brzy ví jak všechno je a není, zná Kláru osobně. Je to demotivující a ikdyž mě samotné Klářino psaní baví někdy už nevím čemu věřit a to je u čtenářů špatně ať se jedná o skutečnost nebo ne. Asi by bylo vhodné Kláro, kdyby jsi tady s tím něco udělala.

No, (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

Klára s tím udělala jedině to,že jí řada lidí z diskuze dala na sebe spojení a už sem nepíší.JInak tohle trolení má za cíl zničit diskuzi a znechutit pravou Kláru,aby sem psala. Ale to si pánové naběhnou. Ta překonala horší útoky a tohle je pro ní jen neškodná recese.

Klára (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

To snad není možný, to se mi jenom zdá.

Klára (Čt, 3. 6. 2021 - 19:06)

Díky telefonátu od Martiny,že zase se za mě tady někdo vydává a hrubě lže, jsem nahlédla a je to tak. Nějaký debil tady za mě napsal v 19,45 a19:46. Jsi opravdu na hlavu,ale to je tvůj problém . Já sem už dnes nenapíšu a tak jakékoliv Kláry jsou jen fejky .Hezký večer z procházky a pa zítra.

Simona (Čt, 3. 6. 2021 - 22:06)

Klárko já tě sleduji denně a tomu dnešnímu kolotoči se jen usmivám. Víš jaká je to pro tebe pocta, když tě jiní napodobují a imitují? Toho bych si vážila. Hezky si užijte chaloupku a houby,má být teplo. Zase se občas ozvu. Páčko.

Ivoš (Čt, 3. 6. 2021 - 22:06)

Souhlasím. Proto vím, že se nic neděje a Klára je v pohodě. Dobrou noc.

Filip (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

Já si taky snadno dokážu najít, co je od tebe pravé a co ne. Takže hezký večer i s tím vším, co tady rádi od tebe čteme. Ahoj.

Návštěvník (Čt, 3. 6. 2021 - 20:06)

A jak?

Reklama

Přidat komentář