Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 13:05)

Já jsem ne močení Štírku neměl, ale jednu Beranku a jednou Vodnářku. Obě super,Beranka často prudký, rychlý ,Vodnářka zase mívala dlouhý a větší chcaní ,prostě vodnářka - vychcala hodně vody ze sebe.

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 08:05)

A večer jí budou blahopřát znovu,ale Klára a její “pohunkové”,tě stějně odsoudí,že jsi bezmozek,to chápat ani nemůžeš,protože máš vědět,že ona to vždy udělá a neexistuje,aby něco neudělala

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Vsichni jí už gratulovali a teď znova,moc to nechápu

Martina (Po, 31. 5. 2021 - 06:05)

Tak díky tomu,že mám možnost se s Klárou v Mikulášivicich potkávat, tak vím,že je to milá a skromná holka a žádná seriálová nebo fiktivní postava.

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 06:05)

Kláro jdi se léčit!!! Psát dennodenně Ty Tvoje slabomyslné příspěvky, promiň, ale uvedomujes si, ze Tvoje neustále psaní vystavuje Tvoji rodinu i Tvou samotnou osobnost. Je to choré co děláš. Nijaká dívka ve tvem věku neprožívá a nesmí prožívat nic z toho co píšeš. Je mi tě líto tak moc líto.

Mirek (Po, 31. 5. 2021 - 05:05)

Klárko, dobré ráno. Ozvi se mi na homeronn99@,volny.cz......rád bych taky s tebou mimo diskuzi. Díky a hezký den.

Klára (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Mirku,ok. Jsme vyčůraný a nasnídaný a jedeme do školy. My máme dnes jen oficiální seznámení s výsledky a pak až ústní. Neřeším to,protože jsem měla písemný za jedničky a dvojku a tak v pohodě to už dotáhnu. Ozvu se ,pohodový den i vám.

Kristýna (Po, 31. 5. 2021 - 08:05)

Taky ti blahopřeji. To je super. A co budeš pak dělat? Uděláš si bakalářku nebo jinou vyšší?

Ivan L. (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Blahopřeji a přeji hezký den také. Já ti konzakt zatím nedám, ale myslíš, že by to šlo se sejít tam v hospudce u vás třeba teď v létě jak Jsme si už tady slíbili ? Já bych vzal tu sestřenici a neboj,nic si k tobě nebudu dovolovat,jen tě chci poznat. Hezky se vyčůrej dnes a napiš jak ti to šlo ..

Kristýna (Po, 31. 5. 2021 - 08:05)

Ivanem,já se nenaštvala. Napsal jsi to upřímně a já bych te6 chtěla poznat. Kdybys přijel za mnou než za Klárkou,tak já jsem volná a jestli myslíš, že ještě nemůžu, tak můžu ,já jsem 2004 ,devátého listopadu. Já bych te ráda poznala,tvoje zájmy a co děláš a vyčůrám se. Ukážu ti jak čůrám a hodně se napiju a třeba i dvakrát . Musel bys ale k nám do Plzně a přes den. Mě by s tebou nepustili jinam a doma bych to neřekla, že se s tebou vyčůrám, to jsem neřekla ani teď jak to bylo s tim klukem. To ví jen kámoška.

Ivan L. (Po, 31. 5. 2021 - 10:05)

Tak to je super nabídka!!! Klidně přijedu. Kde se tedy sejdeme? V Plzni to moc neznám a čůrat budeme někde schovaní venku....víš kde to tam je bezpečné? Kdy mám tedy přijet? Ale Klàrku chci taky poznat. Jako člověka,nic víc, když je zadána.

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 13:05)

Kolik že ti je let,psal si,že k 50?

Návštěvník (Po, 31. 5. 2021 - 08:05)

Jestli s ním někam půjdeš,tak určitě jen ve městě,nedoporučoval bych ti někam na odlehlá místa,neříkám,že je to zrovna nějaký úchyl,ale si ještě hodně mladá a on od tebe starší a je vidět,že ho zajímají mladé holky!

Martina (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Tak to ti blahopřeji k úspěchu. Já jsem o tom nepochyboval. Tak si užij všechno k radosti a pohodě. Pa.

Mirek (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Díky za mail Klárko ,budu tě číst,ale psát ti už budu osobně. Hezký čůrejte a další už jen tobě. Vlastně jsem ti to mohl už napsat rovnou.

Jitka (Po, 31. 5. 2021 - 07:05)

Klárko blahopřeji a úspěšný den.

Ivoš (Ne, 30. 5. 2021 - 22:05)

Každé dívce sluší čůrání, ale Klárko,tobě velmi. Dobrou noc a úspěšný týden.

Šišmiš (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Jojo,Klárko, moc pěkný. Super!

Klára (Ne, 30. 5. 2021 - 19:05)

Máme ohýnek a opékáme buřty,pojedeme zitra odtud do školy a mamča domů s Liborem. Ozvu se zítra.

Mirek (Ne, 30. 5. 2021 - 20:05)

Klárko hezký večer. Líbilo se mi to. Moc hezké čůrání.

Reklama

Přidat komentář