Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

MAM KUNDU SEM M (So, 14. 12. 2013 - 22:12)

ALE JAK SI UTRIT PRDEL BY MNE TAKY ZAJMALO NEMUZU NIC LIZU JINEJM LIDEM ANALY ALE NEDAVAM TO MOC POTREBUJU VIC HOVEN TAK CHODIM DO STOK A VALIM SE V NICH A KOUPU JE TO SUPER MAM TO RAD DIKI VSEM ZA PODPORU.

Adam Szalay (So, 14. 12. 2013 - 22:12)

NO ja si tu prdel neumejvam to je nejlepsi reseni a az mi ty hovna zaschnou tak je vydloubam prsty

jan (Čt, 2. 4. 2015 - 11:04)

na utření prdele je nejlepší hrubej šmirglpapír.

Jirka (Čt, 2. 4. 2015 - 09:04)

Mě osobně stačí si utřít zadek jedním útržkem. Bohužel víc mi rodiče nedovolí :-(

adolfus (Po, 23. 2. 2015 - 21:02)

Já chodím konat velkou potřebu ke hrobu Venci Lahvinky a utírám si řitní otvor uschlými věnci, fábory a fanglemi. Šetřím za vodu.

tak (Po, 23. 2. 2015 - 20:02)

Pekne trapny,probirat tady...proč sem lezeš??????????????????

Honza (Po, 23. 2. 2015 - 20:02)

Pekne trapny,probirat tady...A co že je trapný?

To, že někdo, pravděpodobně dospělej člověk nebo mnimálně pubert'ák, založil takovýdle vlákno, nebo to, že na to někdo reaguje a radí mu?

Nebo voboje?

martina (Po, 23. 2. 2015 - 20:02)

Pekne trapny,probirat tady vytirani prdele.

Kocicák (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

Někomu to možná přijde...Zkuste si strčit při sraní brčko do prdele a srát přes to a pak si to toho brčka strčte přívod vody z kohoutku a máte čistou prdel

kulisek (Pá, 2. 1. 2015 - 20:01)

Někomu to možná přijde...No tak to né :D

Honza (Pá, 17. 10. 2014 - 22:10)

Mám doma namontovaný...To je zbytečný se potom votírat toalet'ákem.

Alenka (Pá, 17. 10. 2014 - 13:10)

Mám doma namontovaný bidet,to jsou trysky které ti teplou vodou umejou prdel a i pipnku.Ten oplach je dobrý i po sexu,jen otřít toaleťákem a jde se do práce,je to fajn nemusíš se pořád sprchovat.

kikula (Út, 11. 3. 2014 - 17:03)

Mam podobný problém. Když...Vlhčené ubrousky se nemají házet do záchodu, protože se nerozpustí a ucpávají v čistírnách čerpadla. Spoustu vlhčených ubrousků je zdravotně nevyhovujících.

To je náhodou v (Pá, 7. 2. 2014 - 04:02)

Tak nejlepší si je ho...Já se tomu vůbec nesměji, beru to jako vážné téma k zamyšlení.

Alda (Pá, 7. 2. 2014 - 02:02)

No vy jste se Majdo ale...MaDi jsi totální vocas. Jak jsi na tuhle diskuzi narazil? Zadal jsi si to do vyhledávače co? To znamená že jsi ty ten člověk který má na trenýrkách hnědej šlic jako prase :)

MaDi (Po, 27. 1. 2014 - 14:01)

Hele ty vyfetlej mentále ty...No vy jste se Majdo ale spravedlivě rozhorlila. Jen jste mi nějak začala tykat. A jak víte že jsem vyfetlej?Máte zajímavé schopnosti.
Jinak nezlobte se, ale jen mentál v dospělém věku vymyslí téma, kde zcela vážně se svými stejně starými kolegy rozebírá téma, že vlastně neví, jak se utírá zadek, jestli je to lepší levou nebo pravou rukou a že spotřebuje celou roli papíru někdo zase jenom dva čtverečky. Jiní mentálové se nechávají od manželek a kamarádek kastrovat, někdo zase hledá ženu, kterou silně vzrušuje stříhání vlasů, někdo zase nemůže umřít a jinej zase touží žrát hovna, atd. atd. WTF??? Připadám, si jak v jiném světě. Tak si z toho dělám legraci. A pokud jste se při čtení mého výtvoru ani jednou lehce nepousmála, tak jste zaměřená vůči mně nebo s Vámi není něco zcela v pořádku...

Majda2 (Po, 27. 1. 2014 - 12:01)

Jmenovkyne to chce brat vse s...Ahoj Majdi,
já budu tedy Majda2.Já sem moc nepíšu a když tak pod přesdívkou a tohleto individum mi tak vytočilo, že jsem se podepsala svým jménem.K tématu nic psát nebudu, neboť u mne žádný problém neshledávám.

Majda (Po, 27. 1. 2014 - 11:01)

Jmenovkyne to chce brat vse s nadhledem.:-)

Majda (Po, 27. 1. 2014 - 10:01)

Tak nejlepší si je ho...Hele ty vyfetlej mentále ty potřebuješ od manželky maximálně prdel nakopat.Pozoruji delší dobu, že na všech vláknech jsi úplně mimo.Pro společnost je lepší, když se zase vrátíš do Bohnic, kde tě budou sypat léky trychtýřem.

Honza (Po, 27. 1. 2014 - 10:01)

Ptá se jeden kluk druhýho: "Kerou rukou si utíráš zadek"?
A ten druhej řiká: "Pravou".
A ten první: "Vážně? Tak to já používám hajzlpapír".

Reklama

Přidat komentář