Reklama

Jak si správně utřít zadek po stolici ?

Pavkol (Čt, 17. 6. 2021 - 10:06)

také se utírám pravou rukou ale v té mám samozřejmě ten toaletní papír :)

MaDi (Po, 27. 1. 2014 - 06:01)

Tak nejlepší si je ho nechat vylízat do čista od manželky! 1. je to hygienické (sliny jsou dezinfekční a je použita tekutina, neutírá se na sucho. 2. Manželka má další užitečnou funkci kromě kuchařky, pradleny, uklízečky, rodičky synů, au pair k fakanům, nákupčí, matračky do ložnice. 3. Prohlubuje se sociální sblížení manželů. 4. Je to příjemné (jemně to lechtá). 5. Máte čas si v klidu dočíst noviny. 6. a v neposlední řadě to vhodně a dobrovolně potvrzuje a utvrzuje v mužově přirozené a přírodou dané nadřazenosti a ženiny podřízenosti ...

David (Ne, 26. 1. 2014 - 22:01)

:D

Já kdysi řešil podobný problém... Prostě jsem "zapomněl" jak se správně vytírá... :D Zkoušel jsem různé techniky, nakonec se mi osvědčilo, že tělo ví nejlépe, jak se, lidově řečeno, vysrat. Základní problém tkví v tom, že svěrač stáhneme dřív, než hovno tzv. odpadne. Někdy to dá námahu, vytlačit ho celý, ale člověk to musí vydržet a snažit se, co to jde. Pak odpadne celý a prdel v drtivé většině případů není tak špinavá, je-li vůbec. Zkoušel jsem tohle pravidlo porušit a vždy, zdůrazňuju VŽDY, jsem pak na hajzliku strávil podstatně delší dobu. Snad vám to trochu pomůže. :-)

v. (Pá, 3. 12. 2010 - 17:12)

Tady je potřeba vymyslet...nikdo nená nápad?

!!! (So, 27. 11. 2010 - 19:11)

Skoč si na dráhu a šoupej se prdelí po kolejnici!

v. (Pá, 26. 11. 2010 - 23:11)

Absolutní super, jen tak...Tady je potřeba vymyslet nejlepší způsob a ten si odhlasovat

Tony (Pá, 26. 11. 2010 - 22:11)

A co si ho vůbec neutírat? Chodit naostro a jen občas vyprat džíny, tak jednou za týden.

Helča (Pá, 26. 11. 2010 - 22:11)

Dano, nedělej to !!!!!!Absolutní super, jen tak dál !

kol (Pá, 26. 11. 2010 - 22:11)

blbci fakt super

v. (Pá, 26. 11. 2010 - 22:11)

Ahoj, tahle diskuze je bomba,...Dano, nedělej to !!!!!!

Dobry recept (Pá, 26. 11. 2010 - 22:11)

...vezme se toaletni papir a ukazovackem se
prorazi tak ,aby ukazovacek vykukoval s toaletniho papiru,potom se utre zadek ukazovackem .Potom vse co je na ukazovcku stahnem toaletnim papirem ,ktery hodime do zachodove misi a je po ritualu -nezapomenout umyt si dukladne ukazovacek-tohle je vse mysleno ve srande-prosim nepouzivat v praxi.

Dana (Pá, 26. 11. 2010 - 21:11)

Teda lidi:-)))))To jsem se...Ahoj, tahle diskuze je bomba, líbí se mi. Jinak já, kdybych to měla zkusit levou rukou, tak to dopadne hrozně :-)

Lenka - oko.blo (Pá, 26. 11. 2010 - 18:11)

možná ám to příde...Já se jinak než levou rukou neutřu.

Silva (Po, 1. 11. 2010 - 12:11)

Teda lidi:-)))))To jsem se už dlouho tak nezasmála:-)))
Nahlédla jsem ze zajímavosti, co může být za kumšt vytřít si prdel a pak už jen četla:-))
Tak abych taky přispěla vodou do mlýna.Toaletní papír měkký a né jak v práci ten erární šmírglpapír, co nám dávají na záchod:-))
Pokud možno vyprázdnit se ráno doma, lehcce vytřít a pokud možno ještě sprcha, pak je úspěch zaručen:-))Pokud má někdo hemoroidy, tak je sprcha přímo nezbytná.

Konečně plodná diskuse, i když taky o hovně:-))

blažena (Po, 1. 11. 2010 - 12:11)

možná ám to příde...seš prase no.........já to umim i nohou

Pepa (Po, 1. 11. 2010 - 12:11)

možná ám to příde vtipné ale umím si utřít prdel levou rukou :D

Saša (So, 25. 9. 2010 - 16:09)

Saši, každý si jednou...To je pravda, ale stejně je to nepříjemné. Ono by vyšlo skoro nastejno, kdybych se po..... do těch kalhot rovnou.

Jitka (Pá, 24. 9. 2010 - 14:09)

No velmi vtipné, ale tehdy...Saši, každý si jednou něco podobného zažijeme. Nevěřila bys jak veselé historky často slyším.Ti lidé to také dávají k dobru pro pobavení. Nehledě na tituly a postavení. Je to lidské. Anglická královna taky prdí, jinak by praskla.

Jitka (Pá, 24. 9. 2010 - 14:09)

Prosím a jak to dělali...snad použili listy trávy,stromů nebo veverkou

krtek (Pá, 24. 9. 2010 - 13:09)

Prosím a jak to dělali lidé celá staletí a tisíciletí před tím, než byl vynalezenej papír????

Reklama

Přidat komentář