Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Simona (Út, 1. 6. 2021 - 22:06)

Klárko po čase se ti připomínám a posílám ozdrav a povzbuzení celé tvé rodině. Čtu tě denně, ale nepíšu pokaždé, protože i myšlenka je stejně účinná. Jsem ráda, že máš půlku maturit zdárně hotovou a v úterý to úspěšně dokonči. Dobrou noc !

Usb. (Út, 1. 6. 2021 - 21:06)

Dej tam 2 artyčoky a 4 margaríny.

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 21:06)

Každej si může vymyslet věk jakej chce,Sluníčko sem psalo taky od 14 a někteří jí nabízeli všechno možné,tak věř týdle,že jí je 15

Šišmiš (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Od pivečká, bylo Klárko krásný čůráníčko.

Klára (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Půjdeme se projít, je hezky. Já už jsem tady Kláře psala, ať je opatrná, tak uvidíme jestli si to vezme k srdci. Ty jetoo, holka má v pipince malou dírku na čůrání, Majka má pravdu a když já čůrám a pipinku mám sevřenou, tak bys to taky neviděl odkud to proudí. Jestli máš třeba ségru tak se můžete prozkoumat, ale spíš si to najdi na netu a až budeš mít svou holku, tak tu si prohlídnout můžeš. Nevím kolik máš roků, ale jestli málo, tak sem nechoď. Já mám ségru ještě taky malou a nesmí sem vůbec to číst ani psát. Půjdeme ven, čůráme zatím doma, teď si nechám pipinku až na ven na čůrání pro Libora, i když bych už jinak šla na záchod čůrat, ale to ještě chvíli vydržím a pak to pustím s ním někde kde budeme sami. Hezký večer. Zítra se ozvu, když ráno tak nebo přes den.. Ono dojíždět tak daleko do školy je náročný. Ještě, že to bude už jen chvilka a já už nemusím a proto jsem línější vstávat, ale vstanu. On se i Libor nabízel, že ji tam může hodit a pak to vezme přes Liberec a zastaví se u otce, a že bych pro ní přijela až na konec učení. Tak uvidíme.

Zuzka (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Krásný procházení! Zdravím z posezení venku v hospůdce !

Jitka (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Díky za tu informaci o mamince. Jsem opravdu ráda, že to překonává zdárně. Zajímalo by mne co očkování na Covid? Budete? Pa.

Martin1 (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Toužím, s kamarádkou něco podnikneme až na víkend. Ať se to Liborovi a tobě dnes líbí. Máte se fakticky moc rádi. Trochu jsi převzala trvalejší způsob života na svůj věk, ale to tak v páru bývá.

ach jo, (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

už si pleteš i jména postav.

Ivan L. (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Myslela jdi Kristýně,ne Kláře, ok,myšlenkový sled. Hele na rovinu. Nejsem ten Ivan ,co tu někdy vyhrožoval. To by byla shoda nicků. Ale když Týna řekne, že ne,budu to brát. Ale opravdu o nic nejde. Klárko hezky si užij romantiku večera....

pepan (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Já bych šel s tebou taky na procházku. Ach jo závist...

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 18:06)

Experti se shodují, že většina z mužů, kteří loví děti nebo nezletilé na internetu, nepatří mezi psychopaty ani pedofily. Vybírají si je proto, že jde o snadnou kořist, která je lehce zmanipulovatelná. Na druhé straně, vyzývavost dívek, neúcta k sobě samé a ochota se bavit o nejintimnějších záležitostech, to je to, co jim nahrává ne-li je omlouvá. Divíme se po přečtení zdejší diskuze, že existuje spousta případů Feri nebo Síť, kdy dívky skoro žebrají, aby byly zneužity? Dobře je to tady fiktivní erotická diskuze ale proč se tak moc a rádi hrabeme v sexualitě dětí a mladých dívek z pohledu dospělých mužů? Hloupost? Provokace? Hledání další oběti? Cynismus?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 20:06)

Experti se shodují, že většina z mužů, kteří loví děti nebo nezletilé na internetu, nepatří mezi psychopaty ani pedofily. Vybírají si je proto, že jde o snadnou kořist, která je lehce zmanipulovatelná. Na druhé straně, vyzývavost dívek, neúcta k sobě samé a ochota se bavit o nejintimnějších záležitostech, to je to, co jim nahrává ne-li je omlouvá. Divíme se po přečtení zdejší diskuze, že existuje spousta případů Feri nebo Síť, kdy dívky skoro žebrají, aby byly zneužity? Dobře je to tady fiktivní erotická diskuze ale proč se tak moc a rádi hrabeme v sexualitě dětí a mladých dívek z pohledu dospělých mužů? Hloupost? Provokace? Hledání další oběti? Cynismus?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

To jsi vystihl dobře, jenže je to na místní osazenstvo složité. Navíc oni se pohybují v mezích zákona, takže je šance jen někoho z nich opravdu z něčeho obvinit.. Vypadalo to, že ta Krystýna je reálná dítě nebo mladistvá a že si opravdu Ivan L. naběhne, jenže teď je jasné, že je součástí příběhu. Takže uvidíme, kdy udělá Příběh chybu.

Ivan .L (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

Nejsem žádnou součástí příběhu. Bože !

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 20:06)

Ne ty opravdu ne, špatně jsi to pochopil. Tvůj problém je skutečný.

Ondotron (Út, 1. 6. 2021 - 20:06)

Ivane,tady někteří jedou styl že všichni jsou Libor nebo všechno je příběh. Tos ještě nepochopil že to některým jedincům nevysvětlíš,že je to logicky jinak ?

Návštěvník (Út, 1. 6. 2021 - 21:06)

Tak to má Ivan dobré. Kdyby se zapletl s nezletilou a měl z toho oplétačky, tak řekne že je jen součástí příběhu. On za nic nemůže. :-)

A (Út, 1. 6. 2021 - 19:06)

co ta ženská, jak psala, že by tohle všechno své patnáctileté dceři schvalovala?

Tom (Út, 1. 6. 2021 - 14:06)

Ahoj Kristýno ty už se semnou nebavíš? Docela by mě zajímalo proč, protože nevím o tom, že bych ti něco udělal a zatímco pár dní zpátky jsi mi sama psala teď ani nezareaguješ, když ti napíšu já.

Reklama

Přidat komentář