Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Zase chyby....vyzvednou ve škole..

Robin (Čt, 27. 5. 2021 - 15:05)

Krásný čůrání. Koho tady provokují silonky? Na jaře je holky normálně nosí.

Ondotron (Čt, 27. 5. 2021 - 17:05)

Souhlasím. Podívejte se a každá druhá holka, pokud má šaty nebo sukni má pod tím silonky, punčocháče nejčastěji tělové barvy. Proč? Protože je ještě chladno. Nechápu tedy ,co je to za kompulsivní poruchu nosit silonky. Jo, kdybych je nosil já, tak to beru, ale takhle je to normální. Klárko ,jaký bylo dnes čůrání přes den? A přijede ta čůrající Martina opět a Miška?

Mirek (Čt, 27. 5. 2021 - 14:05)

To bych chtěl vidět jak ti to šlo rychle. Krásný!

Klára (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Jsem na chaloupce a je mi trochu smutno,ale už jedou a výzvědnou Niki včera škole. Už tady tolik sluníčka není, ale zatopila jsem trochu v krbovkách. Dojela jsem bez čůrání až k chaloupce, ale už jsem to fakt hodně držela, že jsem to hned pustila rychlým pramínkem a hned silnějším u auta jak jsem zastavila a čůrala jsem dlouho až to bylo všechno. Měla jsem sukni silonky a mikinu. Jinak čůrám jen na záchodě. Návštěvníci to,že jsem v osobním kontaktu s řadou lidí z diskuze neznamená, že si spolu píšeme denně, ale nárazově. A jsem za to ráda.

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Ten to těma čápama zazdil úplně

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Goooooooooool

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 13:05)

Tak ten teď na ty dva příběhy zareagoval:):):)

georg (Čt, 27. 5. 2021 - 11:05)

Pro ty co mají rádi čápi.
https://www.youtube.com/watch?v=EEl2p9fHjNI

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 09:05)

Jsou jen dve možnosti. Buďto je Klára blbka, nebo to není žádná Klára ale nějaký uboleny sociopat, ktery si libuje opět a opět psát a číst si po sobě jeho vzkazy, nic jiného mě nenapadá. Já jsem s Vysočiny a často chodím a jezdím na jedno odlehlé, autem a kolem dosažitelné jezírko, kam vecer často i přes den zajíždějí milenecké páry. Jakmile je slunečno tak se většina interakcí odvíjí mimo auto, a cyklisté na trávě. Čůrání je snad nezbytnou součástí všech takových blbnutí, což pro mne jako voayera je bašta. Většina se neostýchá pokračovat, když mě v povzdálí zahlédnou. Nikdy nejsem dotěrný ani rušící pro ně element.

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 09:05)

Uz jste slyšeli o tom, když se něco okouká? Tak přesně tohle platí i pro zdejší vlákno. Uz je to nudné. Ja osobně když na to tady kliknu, tak je to s nadějí y že někdo přispěje něčím jiným, jako například ja jsem v pondělí dopoledne byl na kole a zahlédl jsem na Vlkove u jezera procházející se pár, kde si jeho partnerka klekla a vyčůrala se a jeji partner si otevřel poklopec a nechal se to.... Pak se zvedli šli k vodě a milovali se a vůbec jim nevadilo ze se na ně dívám a na konci se opäť vycurala. Nevím jestli je moje zkušenost něčím vic zajímavá než Kláry a nevim koho ještě tady, ale moje zkušenost je opravdová a z tohoto důvodu sem klikam jestli si nepřečtu i jiný příběh a zážitek nekoho jiného. Jakmile ale tady někdo přispěje novým prožitkem, jako magickým prutem, začnou zdejší starousedlíci psát, aby z nepochopitelného důvodu přepsali co nejvíce btakovy nový zážitek, bez jakékoli reakce na nový příběh a trapně a nudně opakují nesmyslné příspěvky, jen aby se nový příběh vzdálil z viditelné poslední strany. To smo o sobě vzbuzuje otázky a pochybnosti i o samotné Kláře, která neni ničím dojatá a inšpirovaná více než sama sebou. SMUTNÉ!!!

Ivan .L (Čt, 27. 5. 2021 - 07:05)

I tobě dobré ráno. A pohodu na chalupě....

Klára (Čt, 27. 5. 2021 - 06:05)

Dobré ráno. Už jsme vyčůraný a posnídáme a je sluníčko a tak pojedeme na chaloupku a já tam budu jako první, jen vyložím ségru u školy. Čůraly jsme ráno hodně jako většinou po ránu a už máme bříška vypuštěný. Ozvu se.

Mirek (Čt, 27. 5. 2021 - 08:05)

Dobré ráno a hezký den s kouzelným čůráním....

Ondra (Čt, 27. 5. 2021 - 05:05)

Tak asi jsem i já tedy fikce,když jsem se s Klárou viděl a sešel na pumpě v Příšovicich a na chalupě. Jste opravdu neznalí skutečnosti. Díky tomu sem už nepíšu a jsem.jeden ze sťastnych lidí, co s ní mohou být ve spojení přes jiné kontakty.

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 08:05)

Jeden ze šťastných? Jsem rád,že odepíšu na sms mojim známým a ještě odpovídat vám všem šťastným,nepiš takový blbosti,to by se musela Klára rozkrájet a ještě psát sem,ale přemýšlím nad tím,že možná nic jinýho nedělá a nemá co napráci,tak jenom píše

Fííííhaa šťas… (Čt, 27. 5. 2021 - 08:05)

a má ji fakt pořád tak chlupatou? Jako když ji psal Libor?

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 05:05)

Je to všechno fikce jako všechno na Doktorce. Vysvětloval to člověk Libor, který Kláru a další osoby psal a po nějakém vyhrožování, že je to pedofilní to předal tady nějaké ženské, která to píše teď. Takže už to není pedofilní ale paní se tom nějak ztrácí.

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 07:05)

Už tady pár lidí psalo,že tam byli a nikdo dotyčnou nezná

Návštěvník (Čt, 27. 5. 2021 - 00:05)

Přemýšlím jestli se v historii někdy stalo, že by se zde objevil příspěvek odporující pravidlu, že pravidelně sem píšící všichni potvrzují existenci a pravost míst Kláry a naopak náhodní cizáci se všichni shodují na tom, že ji nikdo na uvedených místech nedohledal a neznají ji tam. Napsal sem už nějaký cizák, že ji našel?

Reklama

Přidat komentář