Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Zuzka (Pá, 28. 5. 2021 - 17:05)

Klárko, nebuď smutná, to je bohužel daň za lidskou činnost. Ale souhlasím, že se zase narodí další mláďátka.Moc na tebe myslím a měj hezký večer.

Jitka (Pá, 28. 5. 2021 - 13:05)

Čekala jsem jak a co napíšeš a jestli zareaguješ na toho Návštěvníka a musím říci,že palec nahoru. Podle mne nejsi ani z procenta to,co o tobě tvrdí. A toho čápa.., víš ,to je příroda a zase budou noví čápátka a pokračovat v rodu. Někdy je to kruté. Já jsem si ten odkaz otevřela také a neustála jsem to. Ale je to situace, kterou už nelze vzít zpátky, tak se kvůli tomu tolik netrap. Bude zase lépe.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 11:05)

Kláro sorry ale je to trapné, vše co píšeš. Ty jednoduše nedokážeš pochopit, ze tím vším čím tady přispíváš, je jedno a totéž a omezujes rozvíjení tématu v širším jeho pojetí. Tim pádem deklaruješ jak jsi arogantní a zalepená jen do sebe, což Tě vůbec nedělá ohleduplnou, ale frackovitě trvající si na svém. Škoda. Pro mě jsi jednoznačně omezená.

Kristýna (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Klárko, neber si to tak, to je příroda a je to smutné. Já sem už nepíšu, protože je to tady banda pitomců kromě tebe a Toma a tak mě to už nebaví, jen tě čtu a na tohle jsem musela zareagovat. Jestli chceš ,abych psala o čůrání tobě ,tak někdy ano, ale spíše zareaguji na nějaké vážné věci. Já jsem se na Barušku taky dívala a byla smutná z toho.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Ok, díky za odpověď Kláro. Myslím, že to vypovídá za vše včetně toho, jak odpovídáš všem pokud jsou dotazy slušné.

Robin (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Georgi, tys to myslel asi dobře s tím odkazem, ale jak znám Kláru, tak ta to jen tak nedá. Víš jak je na tyto věci křehká a citlivá. Ane nenapsala jestli čůrala nebo ne než se vrátila z Mimoně zpátky.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

No, ono je hlavně potřeba, aby než něco napíše tak si dala načas a pořádně si prohlédla na co reaguje jako u toho videa. Jinak je její postava za ještě větší blbku než pisatelka zamýšlí.

Robin (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Ale to tak není. Já taky na něco koukám jen povrchně a ne na obsah.

Klára (Pá, 28. 5. 2021 - 06:05)

Georgi,já se podívala a moc krásný a děkuji ti za typ. Tady na chaloupce asi taky mají už mladý, ale na netu to není, není tady kamera. Už jsme vzhůru a obě jsme čůraly na zápraží do trávy Já jsem potřebovala opravdu hodně a měla jsem to asi předržený, protože jsem si držela pipinku ,abych se nepočůrala jak moc se mi chtělo, ale čůrala jsem jen mírně a dlouho a musela jsem občas tlačit, aby pipinka mi čůrala víc. Niki ta přišla, rychle stáhla kalhotky na bobečku to hned z ní proudilo vydatně a prudce a byla vyčůraná rychleji a pipinku si nedržela před tím ,jen rychle přešlapovala než začala čůrat a tak taky se jí chtělo hodně. Už jsme vyčůraný a já ji dovezu do školy a odpoledne pro ní zajedu jen tady kousek do Rumburka k vlaku. Snad se jí nic nestane a zvládne to. Už se těším na houby a tak jen co se vrátím, tak tam zajdu a kdyby šel i Libor ,tak bych s ním chtěla čůrat. Líbí se mi to pro něj dělat ikdyž než jsem poznala,že to kluky vzrušuje tak jsem čůrání s klukem nedělala a styděla jsem se a čůrala jsem sama nebo s Nikou nebo maximálně s holkama.

georg (Pá, 28. 5. 2021 - 08:05)

Klárko četla jsi pod videem ten příběh ?

Klára (Pá, 28. 5. 2021 - 09:05)

Georgi, já jsem jen v rychlosti na to koukla večer a teď jsem to zkoukla a to je strašný. Já jsem to obulila a ani se mi nechce na houby, protože na to budu myslet. Na Barunku. Půjdu,ale už se mi chce zase plakat z toho. To ani Nikole nemůžu ukázat.

Majka (Pá, 28. 5. 2021 - 08:05)

Tak jdu taky na houby. Nahradila jsi mne. Zatím co kluci se tady zaměřují jak močíte s Nikolou,tak já zase na ty praktický věci. Ale to neznamená, že se v lese nevyčůrám,když budu potřebovat.

Mirek (Pá, 28. 5. 2021 - 07:05)

No čůrání nádhera! Maximální ranní počtení. Snad to malá zvládne, kdyby radši jela s někým. Ve vlaku jsou různý týpci, ale nemyslím, že by jí něco udělali, spíš by měli blbý kecy a narážky, jestli je hezká. Ale bude to ok. Tak ať najdeš hodně hub !

Robin (Pá, 28. 5. 2021 - 07:05)

Já si to u tebe taky udělal. Promiň, ale je to dost inspirující a já už jsem na tebe fixován. A nedivím se i jiným, že to prožívají.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Dotyčná ti to jistě promine, proto tady to vlákno je ale můžeš napsat co je na tom příspěvku tak inspirujícího?

Robin (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Všechno.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Mohl bys to rozvést svými slovy?

Robin (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

Nemohl. To je moje osobní mentální proces.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 10:05)

OK, děkuji.

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 08:05)

Co je na tom inspirujícího,vždyť je to každej den stejný,to nechápu

Reklama

Přidat komentář