Reklama

Harašení na pracovišti

Martin (Pá, 2. 2. 2018 - 11:02)

Já jen nechápu, že si svět, resp. muži nechávají diktovat od pár pošahaných feministek.

sardanapal* (Pá, 2. 2. 2018 - 10:02)

Takhle po ránu Sarde, no fujTo já ne , to ty feministky ...

Ouuua (Pá, 2. 2. 2018 - 06:02)

A elektrošoky v oblasti...Takhle po ránu Sarde, no fuj

sardanapal* (Pá, 2. 2. 2018 - 06:02)

Možná ještě letos ujeté...A elektrošoky v oblasti genitálií ...

luci (Čt, 1. 2. 2018 - 22:02)

Taky jsem to čet.

Takže...Možná ještě letos ujeté feministky podporované zdegenerovanou demokracií udělají ze zeměkoule jeden klášter.Jen pomyšlení na sex bude tvrdě trestáno vězením na samotce.

Honza (Čt, 1. 2. 2018 - 16:02)

Dnes vyšel na netu článek,...Taky jsem to čet.

Takže třeba v Brně na výstavišti na autosalonu už teda asi taky nebudou hostesky.

Karel (Čt, 1. 2. 2018 - 15:02)

Dnes vyšel na netu článek, kde se píše, že Formule 1 zruší grid girls, které vždy pózovaly s vítězem závodu a celému prostředí dodávaly lidský rozměr. Zruší to proto, že je nová doba, že je to sexsismus apodobné kecy. Takže už nebude nic hezkého, na co by se dalo dívat. Padl i návrh, že by grid girls byly nahrazeny chlapci nebo dětmi. Někdo zřejmě předpokládá, že závodníci jsou buzeranti nebo pedofilové.

sardanapal* (Čt, 1. 2. 2018 - 13:02)

Ano , bionické roboděvky obého pohlaví...

Fiona (Čt, 1. 2. 2018 - 13:02)

No, tenhle seriál už by...No ale teď to budou sexualní scény mezi dvouma jedinci, kteří budou mít stejnou chuť se spolu v daný okamžik vyspat a oba z toho budou mít stejný zážitek, žádné svádění, přemlouvání.. Běda, že by se to jednomu třeba nelíbilo. Tuším, že nad sexualním uspokojením bude v budoucnu dohlížet umělá inteligence - vybere vhodného partnera a vhodný okamžik, aby se minimalizovaly možné nepřiíjemnosti... Pokud nebude existovat vhodný lidský protejšek, poslouží robot. Čeká nás dokonalá, bezpečná, ale zřejmě emočně nudná budoucnost :D

Karel (Čt, 1. 2. 2018 - 12:02)

Zlatý seriál Beverly Hills...No, tenhle seriál už by dneska taky nenatočili. Možná by naši měli Američanům prodat naše seriály Okres na severu a Muž na radnici. Tam spolehlivě žádné sexuální harašení neprobíhalo. To by mě fakt zajímalo, o čem bude budoucí filmová produkce. Vždyť přece v každém filmu je nějaká vztahová nebo sexuální zápletka.

Jitka (Čt, 1. 2. 2018 - 12:02)

Nedávno jsem se setkal s...Zlatý seriál Beverly Hills 90210, kde harašil na střední i na univerzitě ještě každý s každym.

Karel (Čt, 1. 2. 2018 - 11:02)

Nedávno jsem se setkal s jedním kamarádem. Vyprávěl mi, že kdysi studoval na nějaké universitě v USA. Mimo jiné byli studenti na této universitě důrazně upozorněny, aby nenavazovali žádný osobní vztah se studentkami, právě z důvodu sexuálního harašení. Tento můj kamarád se mi svěřil, že si v důsledku toho vypěstoval podvědomý blok a strach z žen. Z tohoto důvodu se s nikým neseznámil ani po návratu do ČR. A to už mu je 40 let. Tak tomu říkám pokrok.

Honza (St, 31. 1. 2018 - 21:01)

Minulej tejden u mě v práci sexuálně harašila jedna holka. Ptala se mě, jestli bych za dva a půl melounu vykouřil ptáka Milošovi Zemanovi.

luci (St, 31. 1. 2018 - 09:01)

Teprve teď si uvědomuji,...No a z těch harašila Naděžda Krupská.

David (St, 31. 1. 2018 - 07:01)

A co teprv film 9 a pul...Teprve teď si uvědomuji, jak nás sex a vše co s ním souvisí obklopuje doslova na každém kroku. Pokud by se z lidské historie vyřadila veškerá díla ( knihy, sochy, obrazy...), která mají nějakou souvislost se sexualitou, zůstaly by na světě asi jenom Leninovy spisy.

strhující remak (Út, 30. 1. 2018 - 23:01)

A co teprv film 9 a pul tydne.
Už je připravená korektní verze "9 a pul tydne v Bundestágu"(nebo v Brusselu).. samé "hvěždy" show-bussinesu ..
Z toho by se "nepostavil ani Paroubkovi/Topolánkovi/BongaBonga.." :-)

harašení ve věž (Út, 30. 1. 2018 - 23:01)

tak pokud v USA a EU zvítězí Neomarxismus, tak se bude přetáčet i ten úplně první "film" bratří Lumiérů ..

Jo a "protestui! Einstein byla žena.".

Lenka (Út, 30. 1. 2018 - 16:01)

Dnes jsem si četl zajímavý...A co teprv film 9 a pul tydne.....nebo smyslna orchidej

David (Út, 30. 1. 2018 - 12:01)

Dnes jsem si četl zajímavý článek o filmech, které byly natočeny v minulosti ( cca 1978 - 2004 ) a které by s ohledem na současné běsnění kolem sexuálního harašení již natočeny být nemohly. Jedná se např. o Pomádu, Láska přes internet atd. V této souvislosti mne napadá, že v budoucnu se budou točit pouze dokumentární pořady a nebo hrané filmy z pracovního prostředí typu Okres na Severu nebo Muž na radnici.

Michal (Čt, 18. 1. 2018 - 12:01)

No taky občas u někoho pozoruju, jak se stahuje do svého světa s technologiema. Já to mámn aopak. Pokud nějaký čas trávím na internetu, tak pak musím mezi lidi a to, co se kde dovím, probrat s lidmi v živé diskusi. Internetových diskusí se též občas účastním, ale nikdy to není jako na živo, kdy má člověk okamžitou zpětnou vazbu, vidí i emoce, gesta toho druhého a tak se nestane, že si třeba špatně vyloží ironii. Osobně si myslím, že v budoucnu se lidstvo rozdělí - jedni se budou snažit žít přirozeným životem, tak nějak po staru, v souladu s přírodou a ti druzí budou hledat spásu v technologiích, virtuálním světě... Já sám jsem takový přelétavec - Zbožňuji život v přírodě, ale rád využívám i některé technologie, které dnešní doba nabízí. Ale myslím, že jim nepropadám. No a v hospodě někdy pozoruji, že ti, co vůbec nejsou na internetu jsou třeba i ještě víc zádumčiví, než ti, co na něm jsou - často jsou někteří tak vyždímaní ze života - práce, rodina, zdraví- že v hospodě se chtějí jen opít a uvolnit.

Reklama

Přidat komentář