Reklama

Harašení na pracovišti

M. (St, 14. 2. 2018 - 09:02)

Ale tak to je vše ještě v pořádku - někde něco chlap zkusí a narazí - dostane facku a hned ví, že asi přestřelil, jinde se to zase setká s pozitivní odezvou - lidi jsou různí a líbí se jím různě druhy projevování náklonnosti, flirotvání, koketování.... Špatné je, pokud by ta tlemící se holčina si po pár letech uvědomila, že vlastně už se jí takový způsob dvoření nelíbí a šla si po letech stěžovat do tisku, na policii a pod. Ono doopravdy každý má někde jinde hranice a některé ženě může vadit i pouhý dotyk na rameni či když muž k ní přistoupí příliš blízko či jí galantně otevře dvěře. Ale každý může okamžitě dát najevo, když se mu něco nelíbí a že si to příště nepřeje a nemusí to dávat vědět někde na veřejnosti a dál se o tom šířit. protože pokud bychom stejně jako na Západě furt hlásali, co nám vadí, kde se někdo dotlk naší důstojnosti..., tak brzo můžeme opravdu skončit separovaní - zvlášť ženy a zvlášť muži a ženy zahalené. Já věřím, že lidi v čechách ještě nejsou zblblí a u nás k tomu nedojde. Na Západě nevim, nevim...

luci (St, 14. 2. 2018 - 09:02)

Mám v práci kolegu a ten...Pokud se jen tlemí,tak asi čeká co bude dál.

Emil (St, 14. 2. 2018 - 07:02)

Mám v práci kolegu a ten...Tomu se říká oboustranná spokojenost. On jí sáhne mezi nohy, ona se tlemí. Do takové práce bych rád chodil.

(St, 14. 2. 2018 - 06:02)

Mám v práci kolegu a ten sexuálně haraší o sto péro, jen tak mírnyx týrnyx šáhne rákosačce mezi nohy a rákosačka se tomu blbě tlemí, jak pubertálni jelito.

sardanapal* (Út, 13. 2. 2018 - 20:02)

Ženě můžeš přece dát...A přitom třeba stál za to aby s úsměvem pokračoval ...
.....
.....
....
jako já

luci (Út, 13. 2. 2018 - 19:02)

Alčo, když tohle udělá...Ženě můžeš přece dát najevo že o ní máš zájem i jiným způsobem.Mně kdyby chlap zdola"prohrábnul",nebudu ho chytat za varlata,ale dám mu facku.Už se mi to totiž stalo a byl to vlastně podmíněný reflex.Ještě měl ruku pod mojí sukní a už to plesklo.Vykoktal omluvu a utekl jako malý kluk od rozbitého okna.

Milan (Út, 13. 2. 2018 - 15:02)

Když mi kámoš z práce...Alčo, když tohle udělá každá ženská každému chlapovi, tak potom všichni zůstanou sami. Jinak mi Alčo řekni, jak by ten chlap třeba poznal, že by ta ženská třeba měla zájem? Já s tím nemám zkušenosti, ženských se dost bojím, zejména jejich odmítnutí a výsměchu, nebo toho, že by mě mohly vytrysknout slzy ( jak popisuješ ve svém příspěvku ), proto si k nim nic nedovolím. No a v důsledku toho jsem celý život sám.

sardanapal* (Út, 13. 2. 2018 - 14:02)

Takže jich to dělá víc ?
Kde děláš prosím ;-)

sardanapal* (Út, 13. 2. 2018 - 14:02)

Když mi kámoš z práce...Takže jich to dělá víc ?

Alča (Út, 13. 2. 2018 - 14:02)

Když mi kámoš z práce sahne pod sukni tak nemá za co zatahat a tak já ho chytím v rozkroku za koule a pořádně zatahám .Musí se pořádně aby mu vytryskly slzy.On už si příště tolik nedovolí.

sardanapal* (Út, 13. 2. 2018 - 14:02)

Záleží na vkusu a přání každého soudruha ...

luci (Út, 13. 2. 2018 - 14:02)

Myslím, že současné...Mají se na co těšit.Islamisté říkají,že je žena dobrá když má v zádech bič,v očích slzy a v břiše dítě.Jsou pro ně jen pro sexuální uspokojení a pytle pro naplnění.

Milan (Út, 13. 2. 2018 - 11:02)

Myslím, že současné vnímání sexuality a obecně vztahů mezi mužem a ženou úzce souvisí se stupněm vývoje západní civilizace a dobou ve které žijeme. Ještě před několika desítkami let byl vztah mezi mužem a ženou založen především na vzniku a udržení co největšího množství potomků. Dále muž ženě poskytoval potravu a ochranu a ona na oplátku udržovala domácnost a poskytovala sex. V současné době všeobecného dostatku a blahobytu se žena osamostatnila jak po ekonomické tak po společenské stránce a potravu a ochranu od muže již nepotřebuje. Tudíž nemá důvod muži poskytovat sex. Západní civilizace se atomizovala a individualizovala. Obecně lidé nepotřebují jeden druhého. Tento stav bude trvat až do úplného zhroucení západní civilizace, který nastane dle mého názoru během několika desítek let. Poté nastoupí v Evropě muslimská civilizace a dojde ke všeobecnému úpadku a barbarizaci. Taktéž vztah mezi mužem a ženou se bude řídit islámskými pravidly. Žena bude vůči muži v podstatě v postavení otroka a na nějaké sexuální harašení si už nikdo nevzpomene.

M. (Po, 12. 2. 2018 - 14:02)

Naopak, ty masturbační...Ale malé děti by si měly především hrát a sexualitu objevovat podle své přirozenosti, temperamentu atd. A ne, že jim někdo bude říkat ve školce, že mají masturbovat, aby se zklidnily.

Karel (Po, 12. 2. 2018 - 13:02)

No a hlavně je to i zdrojem...Naopak, ty masturbační koutky jsou asi velice potřebné. Vypadá to totiž, že klasické párové soužití a sním spojený sex asi v budoucnu úplně zmizí. Takže, co jiného lidem zbude, než masturbovat.

M. (Po, 12. 2. 2018 - 13:02)

No hubičkování ve školce...No a hlavně je to i zdrojem hezkých vzpomínek na dětství - vždyť kdo by si rád nezavzpomínal, jak dostal třeba i něchtěnou pusu od nějakého kluk/holky někde v křoví, jak se hrálo na doktora a zkoumaly se přirozeně rozdíly mezi pohlavími...Myslim, že to musí být dost divná školka. Neřekla bych, že je to běžná praxe. Na druhou stranu se mi ani nelíbí druhý extrém, kde děti již cíleně ve školce informují o sexualitě - o takových školkách jsem též slyšela. Na Západě dokonce již někde existjí masturbační koutky a podobné zhovadilosti.

Karel (Po, 12. 2. 2018 - 13:02)

To je nejspíš ňáký fake...No hubičkování ve školce a ukazování si...asi není ukájení sexuálních potřeb, ale je to vzájemné poznávání se a asi počátek uvědomění si vlastní sexuality a formování postojů k vlastní sexualitě a sexualitě případného protějšku. Právě proto mne zajímá budoucí vývoj těchto dětí, pokud jim toto hubičkování atd...ve školce budou zakazovat. Jinak, jestli se mohou vzít za ruku, když jdou na vycházku, na to jsem se neptal. To snad jo. Ale učitelky to mohou na té vycházce udělat tak, že dají do dvojice kluky a do dvojice holky.

M. (Po, 12. 2. 2018 - 13:02)

to jako, že kluci a holky ve školce nemohou jít ani za ruky na vycházku, což bylo dříve zcela běžné i v prvních třídách základky? nebo co si mám všechno přdstavit pod tím, že není dovolen žádný fyzický kontakt?

sardanapal* (Po, 12. 2. 2018 - 12:02)

No to nevím, jestli je...To je nejspíš ňáký fake a pokud ne tak má pisatel nasraný v palici .
Jinak s Karlem souhlas , akorát si nemyslím , že hubičkování se ve školce stejně , jako vzájemné ukazování si ... je ukájení sex.potřeb . Tedy alespoň ne v tom věku .

Karel (Po, 12. 2. 2018 - 12:02)

Aspoň nebude mít zvrhlý...No to nevím, jestli je sexuální potřeba zvrhlá choutka. Také nevím, zda vynucená sexuální abstinence u chlapů bude mít za následek to, že "úchyláků" a "násilníků" ubude. Spíš naopak. Jinak řada chlapů v budoucnu to bude řešit chozením do bordelu. Možná také vzroste počet psychických poruch a sebevražd, které vzniknou z pocitu osamění. Rád bych zde uvedl nějaká pozitiva, ale nic mne nenapadá.

Reklama

Přidat komentář