Reklama

Předměty v pochvě

Tamara (Po, 31. 8. 2020 - 10:08)

Já jsem se jednou přiopila a když jsem pod parou tak mám chuť na sex. Měla jsem doma lilek tak jsem ho chtěla zkusit jestli mi tam vejde.Trošku lubrikantu a pak jen ji ještě zvhčit a lilek byl tam tím hrubším koncem a pak jsem s nim tam jezdila tam a zase dovnitř až jsem se udělala nechala jsem ho tam a usnula .Ráno jsem se probudila a lilek v pipině tak jsem ho pomaličku vytahla ven i trošku to bolelo ale ten večer to stálo za to.

Mirka (Pá, 28. 8. 2020 - 08:08)

Nejlepší se kukuřice když je zralá tak ty vroubky co dělají zrnka umí udělat hodně dobře pičulce i mi a orgáč skvělý když si ještě stihnete přejet pár krát po poštěváčku než se uděláte.

Kristína (Čt, 27. 8. 2020 - 08:08)

Zasouvala jsem ji až na doraz to jsem neřešila jakou stranu byla jsem prostě plná až až.

Kristína (Út, 25. 8. 2020 - 07:08)

Já jsem si to zkusila rozdat s cuketou.Pořádně jsem ji umyla navlikla kondom a potřela lubrikantem prsty si připravila moji dírku a pomaličku jsem ji tam zasouvala. Až jsem ji tam měla tak akurát tak jsem si s ní jezdila pomalu protože to byl dost velký průměr a já si chtěla dokázat že to dám.Asi po deseti minutách jsem cítila že to na nme jde tak jsem přidala v pohybech až do orgáče který byl takový jaky jsem ještě nezažila. Nechala jsem ji vevnitř a zůstala ležet až jsem usla a obudila se ráno,samozřejmě cuketa byla už ven s pičky já se šla osprchovat a uklidit mou těšitelku než přijde manžel z noční ale ještě jsem si ji šla změřit kolik to do mě vlezlo a nestačila jsem se divit šuplera mi ukázala přůměr 6,3cm a do hloubky jsem ji zasunula 22cm, to bylo na doraz.

warp (Čt, 27. 8. 2020 - 09:08)

Gratuluji, ještě pár tréninku a můžeš jít vyzkoušet lilek neboli baklažán. To je taky pěkný macek.

Jakub (Út, 25. 8. 2020 - 11:08)

Slušný výkon, 22 cm zvládne málo jaká žena. Předpokládám, že sis cuketu zasouvala na spodní stranu pochvy směrem pod čípek, kde je hloubka větší.

Denisa (Čt, 20. 8. 2020 - 07:08)

Banán ten je super.Pěkně velký a dost hrubý ale oloupaný obleču ho do kondomu a pak šup sním tam a někdy když jsem s ním rozparaděná tak poševní stahy dokážou své vytáhnu ho někdy placatý a už se mi stalo že bylo v kondomu banánové pyré

Pavla (St, 19. 8. 2020 - 15:08)

Měla jsem tam jablko a udělala jsem se rychle

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 22:08)

Kukuřičný klas , banán, i tu navrtanou láhev bych dala , ale jablko ? jak s ním potom ven ?

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 22:08)

Kukuřičný klas , banán, i tu navrtanou láhev bych dala , ale jablko ? jak s ním potom ven ?

Majka (St, 19. 8. 2020 - 14:08)

Líbí se mi sex s banánem ,pěkně dlouhým a zahnutým nahoru.Nasadím mu kondom k vůli hycieně a natřu lubrikantem pak pomaličku zasouvám a až je tam až na dotaz tak ho nasměruji na G - bod a tou špičkou ohnutou nahotu ho dráždím a zase dovniř a na géčko až to na mě přijde vytáhnu ho a prožívám krásný orgasmus i s výstřikem potom až to odezní tak ho sežeru.

Vlaďka (Po, 17. 8. 2020 - 07:08)

Ted na sklonku léta když dozrává zelenina tak je hodně možností jak si i bez chlapa udělat dobře. Jsou to naše i cizíokrajné produkty. Třeba lilek ,banán,a ty naše sezonní okurka mrkev ,bílá ředkev, petržel, pastyňák ale u mě hraje prim kukuřice když jde do mléčného stavu a to je právě teď.Včera jsem si vybrala v poli tři krásné kousky tak 5x20cm. a hned večer jsem jich vyzkoušela,Ale pozor před každým použitím každou zeleninu pořádně umyji a nasadím ještě kondom který si potřu lubrikačním gelem sice pička pustí svou šťávičku ale hlavně při sexu s kukuřicí je to potřebné protože vlhkost se ztrácí ve vroubcích klasu.ale včera po roce to bylo s kukuřicí suprové prožila jsem několik krásných orgasmů.

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 09:08)

Jo , kukuřičný klas to je správný rajc . Vhodná láhev je taky dobrá , ale je potřeba nechat provrtat dno !

Jan (Út, 30. 6. 2020 - 14:06)

Já bych rád viděl kundicku. Lenko jaký si měla dneska den? Potřeboval bych stříkat.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 10:06)

pavlačové štěkny sjíždějí i zábradlí,znáš to,né?

Lenka (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

Tak dneska jsem šla na procházku do lesa, který je asi 400 metrů od nás, vzala jsem si sukni s kalhotkama. Když jsem byla v lese, tak jsem si ty kalhotky tam sundala. Po chvilce se mi chtělo čůrat a tak jsem šla ke stromu a jednou nohou se o něj zapřela a roztahla si nohy a začala jsem čůrat, čůrala jsem sice rovně, ale i tak mi to teklo občas po noze a odráželo se mi to na nohy, tak jsem byla malinko počůraná. Když jsem dočůrala, tak jsem popošla trochu dál a tam jsem si to chtělo udělat. Vzala jsem si do batohu jen hřeben, tak jsem si to udělala rukou s hřebenem. To bylo dneska poprvé, co jsem si to udělala v lese a bylo to krásný venku. Teď už ležím a asi půjdu spát.

Jan (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

a máš velkého nebo malého poštěváka? a strkala sis někdy i něco do zadku?

Lenka (Út, 30. 6. 2020 - 06:06)

No dá se říct, že spíše menší než větší. Jj taky jsem to zkoušela. Ale lepší je to do kundicky. Dneska jsem zatím ještě nic nedělala.

Jan (Po, 29. 6. 2020 - 14:06)

I to muselo být pěkný čůrání. Určitě ozvi. Klidně i jak si to děláš. Jooo opravdu? Moc rád bych se díval a honil si ho. Prosím moc.

Lenka (Po, 29. 6. 2020 - 09:06)

Dneska jsem zatím jen čůrala na záchodě, nemohla jsem nikde jinde , protože zrovna se mamka chystala do práce. Ale už jsem tu sama a ozvu se odpoledne. Možná bych se před tebou vyčůrat mohla. Ale jen by jsi se díval a nic víc.

Reklama

Přidat komentář