Reklama

Předměty v pochvě

Pavla (St, 19. 8. 2020 - 15:08)

Měla jsem tam jablko a udělala jsem se rychle

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 22:08)

Kukuřičný klas , banán, i tu navrtanou láhev bych dala , ale jablko ? jak s ním potom ven ?

Návštěvník (St, 19. 8. 2020 - 22:08)

Kukuřičný klas , banán, i tu navrtanou láhev bych dala , ale jablko ? jak s ním potom ven ?

Majka (St, 19. 8. 2020 - 14:08)

Líbí se mi sex s banánem ,pěkně dlouhým a zahnutým nahoru.Nasadím mu kondom k vůli hycieně a natřu lubrikantem pak pomaličku zasouvám a až je tam až na dotaz tak ho nasměruji na G - bod a tou špičkou ohnutou nahotu ho dráždím a zase dovniř a na géčko až to na mě přijde vytáhnu ho a prožívám krásný orgasmus i s výstřikem potom až to odezní tak ho sežeru.

Vlaďka (Po, 17. 8. 2020 - 07:08)

Ted na sklonku léta když dozrává zelenina tak je hodně možností jak si i bez chlapa udělat dobře. Jsou to naše i cizíokrajné produkty. Třeba lilek ,banán,a ty naše sezonní okurka mrkev ,bílá ředkev, petržel, pastyňák ale u mě hraje prim kukuřice když jde do mléčného stavu a to je právě teď.Včera jsem si vybrala v poli tři krásné kousky tak 5x20cm. a hned večer jsem jich vyzkoušela,Ale pozor před každým použitím každou zeleninu pořádně umyji a nasadím ještě kondom který si potřu lubrikačním gelem sice pička pustí svou šťávičku ale hlavně při sexu s kukuřicí je to potřebné protože vlhkost se ztrácí ve vroubcích klasu.ale včera po roce to bylo s kukuřicí suprové prožila jsem několik krásných orgasmů.

Návštěvník (Po, 17. 8. 2020 - 09:08)

Jo , kukuřičný klas to je správný rajc . Vhodná láhev je taky dobrá , ale je potřeba nechat provrtat dno !

Jan (Út, 30. 6. 2020 - 14:06)

Já bych rád viděl kundicku. Lenko jaký si měla dneska den? Potřeboval bych stříkat.

Návštěvník (Út, 30. 6. 2020 - 10:06)

pavlačové štěkny sjíždějí i zábradlí,znáš to,né?

Lenka (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

Tak dneska jsem šla na procházku do lesa, který je asi 400 metrů od nás, vzala jsem si sukni s kalhotkama. Když jsem byla v lese, tak jsem si ty kalhotky tam sundala. Po chvilce se mi chtělo čůrat a tak jsem šla ke stromu a jednou nohou se o něj zapřela a roztahla si nohy a začala jsem čůrat, čůrala jsem sice rovně, ale i tak mi to teklo občas po noze a odráželo se mi to na nohy, tak jsem byla malinko počůraná. Když jsem dočůrala, tak jsem popošla trochu dál a tam jsem si to chtělo udělat. Vzala jsem si do batohu jen hřeben, tak jsem si to udělala rukou s hřebenem. To bylo dneska poprvé, co jsem si to udělala v lese a bylo to krásný venku. Teď už ležím a asi půjdu spát.

Jan (Po, 29. 6. 2020 - 20:06)

a máš velkého nebo malého poštěváka? a strkala sis někdy i něco do zadku?

Lenka (Út, 30. 6. 2020 - 06:06)

No dá se říct, že spíše menší než větší. Jj taky jsem to zkoušela. Ale lepší je to do kundicky. Dneska jsem zatím ještě nic nedělala.

Jan (Po, 29. 6. 2020 - 14:06)

I to muselo být pěkný čůrání. Určitě ozvi. Klidně i jak si to děláš. Jooo opravdu? Moc rád bych se díval a honil si ho. Prosím moc.

Lenka (Po, 29. 6. 2020 - 09:06)

Dneska jsem zatím jen čůrala na záchodě, nemohla jsem nikde jinde , protože zrovna se mamka chystala do práce. Ale už jsem tu sama a ozvu se odpoledne. Možná bych se před tebou vyčůrat mohla. Ale jen by jsi se díval a nic víc.

Jan (Po, 29. 6. 2020 - 07:06)

Uuu, už mám vystříkanou postel. Moc krásný místa máš, chtěl bych tě vidět aspoň nahou a čůrat. Jak jsi si to udělala dneska a čůrala si?

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 17:06)

Tak to je dobrý, že se uděláš. No loužička je pěkná a velká. Tak čůrám do postele, na zem, v lese, na záchodě, ve vlaku jsem se vyčůrala taky už, ve sprše furt a už asi nevím. No ano líbí se mi čůrání a koukám si na pipinku, dávám si někdy i před ní ruku a čůrám si na ruku. Tak to jde vlastně i k tomu, já se počůrám i schválně, třeba když jdu sama podel vody za barákem, tak si to pustím do kalhotek a čůrám. Je to příjemný. Já si tam před třídou fakt nestrčím popisku do kundicky. Ano a ráda spím nahá, je to přírodní. Čůrala jsem si dneska do postele a rovnou jsem si to udělala okurkou. Takže se dneska cítím skvěle. Ještě si to udělám večer, asi tím banánem, ale nahá jsem už od 15cte hodiny.

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 06:06)

Bože, ty jsi fakt nadržený. To je pěkný, že by jsi si pochutnal, ale máš smůlu a ten banán si taky pak sním sama. No tak jestli se ti líbí čůrání, tak běž na jiný téma. No mám mokrý zadek, když mám pod sebou louži a i stehna, když čůrám. Těch míst je, kde čůrám. Mě se to taky líbí, takže si to užívám a ano už jsem se počůrala hodněkrát. A s banánem jsem si to nikdy ve škole nedělala a ani nebudu, to by mě všichni viděli. Ve škole jsem si tam sahala jen rukou, ale taky to moc nešlo, tak jsem si to šla udělat na záchod s propiskami. Ty jsou taky příjemný.

Jan (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Já vím, jsem nadržený, ale ty mi vždycky pomůžeš. Juu to je pěkný, že máš pod sebou louži. Napiš všude, kde čůráš prosím moc. Tobě se to taky líbí? Takže si koukáš na pipinku jak ti čůrá? Jak a kde jsi se počůrala? To znám, když si to zrovna člověk musí udělat ve škole. Ale je to přirozený, klidně si tam strč i tu propisku ve třídě.

Kuba (Ne, 28. 6. 2020 - 08:06)

Stříkám z tebe taky. Nejvíc si mě vzrušila ty představy prostě. Piš prosím častěji klidně jak čůráš jak masturbuješ cokoliv prosím. Rád se budu dělat nad tebou.

Lenka (Ne, 28. 6. 2020 - 09:06)

Vy jste tak nadržený, tak když ti to bude dělat radost, tak můžu sem psát no. Dneska jsem si zatím jen hladila kundicku po ránu párkrát , spím totiž nahá vždycky.

Jan (Ne, 28. 6. 2020 - 16:06)

Já bych ti ji hladil taky moc rád. To ráda spíš nahá? A čůrala jsi dneska?

Reklama

Přidat komentář