Reklama

Kdy jste se naposledy pokakali

Pavkol (Ne, 1. 8. 2021 - 13:08)

a proč myslíš že jsem cuknul u Noiky kroěm toho že prý na jinou stránku přispívá jako Aneta nemám žádný důkaz že se jedná o holku

Bára (Ne, 1. 8. 2021 - 12:08)

Je mi 34 let a jsem stejného pohlavi jako ty Bohouši A Pavkole. Jste trapàci.

Bára (Ne, 1. 8. 2021 - 13:08)

Proč píšeš s mým jménem a jinak super Lenko ale před spolužáky bych to radši nedělala

Bohouš (Ne, 1. 8. 2021 - 13:08)

To je tady takový zvyk, snažit se škodit druhým, dělat si z někoho legraci nebo urážet pokud s něčím má někdo problém. Zvykneš si a kdo je nad věcí tohle neřeší.

Pavkol (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

ale uvědomuješ si bohouši že pak takový člověk jako jsem třeba já cukne a z žádného dohodnutého setkání nebude nic dokud nebudu mít jistotu že se jedná o holku t. j. že Noika se znova nekoná kdežto té vozíčkářce tereze nemám důvod nevěřit?

Pavkol (Ne, 1. 8. 2021 - 11:08)

ale doufám že to jinak Báro neděláš záměrně že to byla výjímka já když se mi to stane tak mám spíš pocit ostudy než abych si v tom liboval jako třeba Maťa

Milovnik (Ne, 1. 8. 2021 - 11:08)

Pokakaný holky, pojďte si semnou hrát!

Lenka (Ne, 1. 8. 2021 - 09:08)

Takže jsem ráno stanula už v 6 zbudila mě už ta potřeba jenže rodiče vyráží až v půl sedmé tak jsem si pro jistotu už navlékla kalhotky a starší legíny a šla k televizi mamka se divila co tam dělám tak jsem řekla že nemůžu spát no držela jsem to a počítala minuty no nakonec klapli dveře a já si řekla že půjdu na záchod ale na chvíli jsem nepotřebovala tak jsem si řekla že počkám no nakonec mě to zachránilo, protože asi po 5 minutách slyším zvonek a máma volá ať jí přinesu klíče no tak tak jsem tam došla dala jsem jí klíče to už jsem fakt nemohla vydržet no když zaklapla dveře u auta a rozjela se já se otočila dala si ruku na zadek a říkala si že dojdu na ten záchod no udělala jsem krok a už se to začlo valit do kalhot byl to super pocit no a pak jsem v tom byla ještě tak hodinu venku mi bydlím na samotě a máme živý plot takže mě nikdo nemohl vidět. Takže jsem v tom zkoušela běhala , chodit , skákat na trampolíně, no super pocit jak se to matlalo ale zarazilo mě kam se to až dostalo, pak jsem si v tom asi 10 minut poseděla a šla jsem se umít no to mytí není nic moc ale dá se to.

Simča (Ne, 1. 8. 2021 - 12:08)

No teda to jsi ale musela vypadat :) já jsem ani moc špinavá nebyla. Na zahradu bych šla taky, ale k nám je bohužel od jedněch sousedů docela dost vidět a sousedka je hrozná drbna a kdyby mě viděla pokakanou tak to určitě řekne našim, že jsem měla zase v gatích. Uvažuju co provést příště. Teď to bylo bez ostudy příště bych to zkusila s ostudou. Možná se mi naskytne možnost v první půlce srpna. Jedeme s partou spolužáků na chatu. Výhodou je, že to jsou spolužáci ze střední a ti neví o mých nehodách když jsem byla menší. Přemýšlím buď se pokadit před některou z těch holek, ale musela bych to udělat tak aby to bylo uvěřitelný nebo ještě scénář číslo dva. Pokadit se až budu sama pak to jako zkusit utajit a nechat se třeba přistihnout při praní pokaděných kalhotek. Jenom se bojím aby to pak někdo z těch spolužáků nerozkecal ve škole. Přeci jenom tam budu ještě rok chodit a takovou ostudu bych nechtěla. To už jsem jednou zažila když jsem se v páté třídě pokadila na škole v přírodě a tahle ostuda se se mnou táhla až do konce základky tak to už radši znova ne.

Bohouš (Ne, 1. 8. 2021 - 12:08)

Co bylo příčinou toho pokakavání až do druhého stupně? V páté třídě to neudržet už je dost překvapivé, to bylo blbě? Podle mě to nebude náhoda, že tě to baví teď a dělo se to tehdy a máš pravdu, že stačí jedna nehoda a doma si to spojí.

Simča (Ne, 1. 8. 2021 - 14:08)

No jak už jsem tu psala tak za tím byla hlavně lenost a pohodlnost. Často jsem byla v situaci, že bych si odskočit mohla, ale držela jsem to do poslední možný chvíle a pak už bylo pozdě :) Na té škole v přírodě to byla spíš nehoda než že bych to vyloženě udělala schválně, ale i to vyplynulo z toho, že se mi chtělo venku, ale nechtěla jsem si říkat učitelce a myslela jsem, že to donesu, ale po cestě mě přepadly šílený křeče a po chvíli už se to valilo do kalhotek. Navíc to nešlo žádným způsobem utajit, protože jsem měla světle šedivé legíny a jedna holka si hned všimla jak to prosakuje a řekla to učitelce. Ta mě sprdla, že jsem jak malá a že v tom holt musím dojít až tam no a spolužáci měli atrakci. Jinak máš pravdu v tom, že už tehdy mi nevadilo mít plný kalhotky. Spíš mi vadilo když se na to přišlo i když musím říct že i na té následné ostudě pak pro mě bylo něco vzrušujícího, ale v té době a v tom věku jsem si to asi ještě neuměla správně pojmenovat a vyhodnotit.

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 15:08)

Tak co pak děláš Simo a co pak nechce se ti zase kakat nebo čůrat

Bohouš (Ne, 1. 8. 2021 - 15:08)

A jo, teď jak to píšeš znovu si uvědomuji, že jsi to tu napsala předtím, že jsi nechtěla přerušovat hraní si apod. Moc se ti nedivím, že se ti nechtělo říkat učitelce a řešit to někde v přírodě. Podle těch křečí to bylo asi řídké jak tuhé? Jaká ti vlastně vyhovuje víc konzistence? Jasně, v tom věku člověk vnímá pocity, ale nerozumí jim. :) Být tvým spolužákem asi by jsi mi přišla v tu chvíli hrozně zajímavá oproti ostatním posmivajicim se.

Simča (Ne, 1. 8. 2021 - 17:08)

No je pravda, že ten den mi asi něco nesedlo a ta konzistence tomu odpovídala. Jako nebyl to vyloženě průjem, ale skoro hned to prosáklo. A teď když si na to vzpomínám tak si vybavuju, že jedna holka se mi nesmála. Spíš to vypadalo že tím byla hodně zaujatá a koukala mi furt na zadek i když předstírala, že jí to vůbec nezajímá. Ale nikdy se na to nezeptala tak to třeba nebylo tím, že by jí to nějak bralo, ale byla spíš zaskočená. Každopádně tohle byla jedna z mých posledních nehod. Jak tady psala Maťa o empatických lidech tak ta učitelka moc empatická nebyla. Ještě ten den volala mým rodičům jakou mají neschopnou dceru která si neumí ani dojít na záchod. Přitom ve škole se mi to stalo jenom 2x poprvé někdy v první třídě tak to by se mohlo stát každému ne? No a rodiče jak do té doby ty moje občasné nehody neřešili spíš mi máma vždycky pomohla dát se do pořádku a maximálně poučení ať si příště dojdu včas tak tady už to řešit začali. Bylo mi řečeno že už brzo budu v pubertě a v tomhle věku už si prostě nemůžu dělat do kalhotek. Pak bylo ne zrovna příjemný vyšetření které vyloučilo fyzickou příčinu tak jsem šla na pohovor s psycholožkou která mě přesně přečetla a snažila se ze mě vypáčit že se pokakávam schválně, ale já se nepřiznala. Každopádně pak už to nějak přestalo. Od sedmý třídy jsem byla čistá až do pátku :) ale asi to ve mě bylo to je fakt. Konzistenci mám radši pevnější, ale ne moc tuhou když už to pak nejde vytlačit tak to taky není příjemné. No já nechodím každý den takže někdy toho je i docela dost :-)

Bohouš (Po, 2. 8. 2021 - 11:08)

Pěkný den Simčo. Ono kdyby ti nebylo špatně tak jsi to pravděpodobně donesla až do toho ubytování. Moc se mi líbí, jak to dokážeš vyprávět a to včetně detailů. S tou holkou je to zajímavé, ale už se to asi nikdy nedozvíš, pokud se jí ty nezeptáš. Myslím si, že byla v šoku, než že by se jí to líbilo, ikdyž ani to nelze vyloučit. Jo v první třídě se to stane ještě spoustě lidí, tím se vůbec netrap. To vyšetření muselo být pro holku v tom věku nepříjemné, to ti vůbec nezávidím a také bych to nepřiznal. Děkuji i za odpověď ohledně konzistence, zní to dobře. A stejně jako Báry, která asi moc komunikativní není se zeptám i tebe, když nechodíš denně kakala jsi vůbec někdy na někde na veřejném záchodě, eventuálně kde? :)

Simča (Po, 2. 8. 2021 - 11:08)

Tak taky jsi mi naletěl. Jsem muž 38.

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 17:08)

Simčo a co mnela si někdy plinky nebo něco takového

Simča (Ne, 1. 8. 2021 - 17:08)

Jo měla jsem je do svých tří let :) Ale jestli to myslíš jakože jsem je někdy dostala za trest když se mi stala nehoda tak to ne. Tebe ty holky v plínkách nějak berou jak koukám na tvoji aktivitu v jiných fórech.

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 17:08)

Tak trošku jo no a co pak děláš

Pulec (Ne, 1. 8. 2021 - 11:08)

Krásné jak jsi jse v tom mnela když to bylo všude a určitě i na pipine to bylo to by bylo krásné se o tebe pak postarat

Reklama

Přidat komentář