Reklama

Lechtání

AjaN (Pá, 15. 6. 2018 - 07:06)

Ahoj kdo by chtěl me...Ahoj taky si to tak predstavuji,ze sem lechtana strasne dlouho a do toho si se mnou delaji co chteji,nejlepe kluci,nebo vic kluku jak holek

Štěpán (So, 11. 1. 2020 - 19:01)

Je mi 39, VŠ, altetickou postavu.
Mam na lechtani pouta a kovovou postel a spoustu lechtacich nastroju. Budes mit roubik a zavazane oci, nohy uvazane u kotniku vcetne palcu k ramu postele.
Bydlim v Pze
[email protected]

PETR (Pá, 1. 11. 2019 - 19:11)

ahoj,ajo.chtěl bych tě lechtat,i šimrat.napiš[email protected]

anonym (Po, 21. 10. 2019 - 05:10)

ahoj,ajo.tak napiš[email protected]

Realman98 (Po, 21. 10. 2019 - 00:10)

Já tě klidně zlechtám i s jednou kamarádkou, dej mi na sebe email a můžem se domluvit :D

PETR (Po, 21. 10. 2019 - 05:10)

ahoj,realmane.piš[email protected]

Petr (So, 2. 3. 2019 - 20:03)

Lechtal bych tě třeba hodinu,až bys prosila,ať přestanu

No super, tak mi napiš a domluvíme se na dlouhém zlechtání :-D

mysterio (Út, 29. 5. 2018 - 16:05)

Ahoj, chtěl bych poznat slečnu co ji láká lechtání v jakékoliv roli. :) Napište na [email protected]

Vláďa (Ne, 20. 5. 2018 - 01:05)

Mě lechtáni vzrušuje,ale...Přesně :D ale chce to nějakého dobrého parťáka, který bude dost zlomyslný, aby tě zlechtal až za hranicí tvé výdrže, ale zároveň tě nezradil a dodržel všechna předem domluvená pravidla. Pro mě to bude ještě velký voj najít tu správnou...

Vlada (Ne, 20. 5. 2018 - 01:05)

Co to meleš vole?My nejsme...V klidu, kamaráde, v klidu :)

lechtac@seznam. (Pá, 11. 5. 2018 - 05:05)

Kámo, v klidu, nebudeš...Co to meleš vole?My nejsme kámoši, to za prvé.Za druhé tobě jsem vůbec nepsal, tak co tu ty píšeš a hovna?Za třetí tady chodím už asi 6 let a od té doby tady chodí jenom slibotechny, které se tady rozplývají a skutek utek, takže se těch neschopných slibotechen nezastávej - s takovou bych si tady psal co pár měsíců ještě v 60 letech bez jediného lechtacího setkání..Za čtvrté já tady sháním holky a ne buzíky, takže tebe bych se taky bál a neřeším to tu.Za páté příště reaguj na příspěvek pro tebe, buď tak hodný a nesnaž se tady moralizovat, stejně ti to nepomůže v žádném setkání.Pokud má někdo opravdu zájem, tak rozhodně odepíše do 48 hodin, zvlášť když to tady nabízí, takže jenom totální idiot může něco nabízet a pak nebýt schopný ani reagovat, to ti má být jasné 8-)

Tom (Po, 27. 2. 2017 - 15:02)

Rád se nechám zlechtat :) Kdyby si o tom chtěla nějaká slečna jen napsat, ať mi písne na [email protected], budu se těšit ;).

Klára (So, 25. 2. 2017 - 21:02)

Ja osobně jsem lechtiva ale nenávidím to je to pro mě nesmírné mučení

Marek (Út, 1. 5. 2018 - 21:05)

Tak jak vidím, tak si i...Kámo, v klidu, nebudeš přece lidi nutit ne? Postoje se můžou měnit, hejtit je za to není úplně moudrý... Asi si i dokážu představit, jak můžeš být dotěrný, takže bych případný "neodpovídání chápal".Lechtání je přece taky o tom, jak moc tomu druhému věříš, o respektu k tomu druhému, atd... Docela bych se tě bál, vypadá to, že myslíš jen na sebe.

lechtac@seznam. (Út, 1. 5. 2018 - 07:05)

Ahoj kdo by chtěl me...Tak jak vidím, tak si i neschopná odepsat ty slibotechno, takže s takovou si tady můžeš psát dokolečka dokola a nikdy se nedomluvíš..Jako nebýt schopná odepsat na mailu ani za 8 dní mluví samo za sebe, jestli tady tvoje ségra psala podobně, tak se není čemu divit, že ji nikdo moc nevyšel vstříc, když byla neschopná odepisovat na tom mailu zrovna jako ty - o neschopné slibotechny nikdo zájem nemá, to si nevěděla?

Marek (Po, 30. 4. 2018 - 09:04)

Ahoj, je mi 17 a taky mě hodně láká lechtání :D Kdyby si chtěla jakákoli holka o něm popovídat, muže napsat na [email protected] ...Pokud by to šlo, mohl bych i přijet a o lechtání si popovídat mezi čtyřma očima nebo se třeba i domluvit a něco podniknout XD(Můžu být jak lechtač, tak i ten lechtaný - baví mě obojí :D)Těším se ^^

Martin (St, 25. 4. 2018 - 20:04)

Nějaka holka okolí uherské hradiště na zlechtani k smrti?

lechtac@seznam. (Po, 23. 4. 2018 - 10:04)

Ahoj kdo by chtěl me...Já bych samozřejmě chtěl - napíšu ti a domluvíme se 8-)

Zlobivka (Po, 23. 4. 2018 - 02:04)

Ahoj kdo by chtěl me zlechtat a vydržel by to víc jak pul hodinu?Mám takovou představu ze by došli třeba dva tři a nejlépe na míchání jak kluci tak holky,svázali me,svlekli a dlouho lechtali,a kdybych necelá nebo moc zlobila mohli by se mnou udělat cokoliv by chtěli.Jestli ma někdo zájem at napíše na [email protected] tu už též psala ale nakonec ji nikdy nešel moc vstrict.

Reklama

Přidat komentář