Reklama

Lechtání

Ahoj Emi, jasně že je lechtání pořád aktuální 8-)

Máš lechtání ráda a chceš o něm pokecat? Napiš mi na mail: [email protected]

Monika (Čt, 5. 10. 2017 - 10:10)

Ahoj kluci Mám Ráda lechtání a šimrání všude je to příjemný čb zavolejte na číslo 727822195

Martin (Ne, 1. 10. 2017 - 02:10)

Já prožil lechtání až do...A to si představ, že máš ruce k chodidlům pevně svázaný a mučí tě lechtámím tak 45 minut. Po 10 minutách mi vždy sundá ponožky a olizuje mezi prsty:DD.

Petr (So, 30. 9. 2017 - 21:09)

Já prožil lechtání až do počůrání v deseti letech. Je to už dávno, nějakých čtyřicet let. Stalo se to ve škole, o přestávce. Kluci mi svlíkli punčocháče a pak mě ulechtali k počůrání. Celé se to seběhlo takto: O přestávce mě najednou strhlo k zemi několik kluků, kteří se na mě domluvili. Drželi mě, abych se nemohl bránit a pak to přišlo. Zuli mi bačkory a začali mě lechtat na nohách. Byl jsem strašně lechtivý a tak jsem se začal smát a škubat sebou. To je bohužel povzbudilo, takže to přerušili, rychle mi sundali kalhoty a stáhli ze mě punčocháče. Pak pokračovalo lechtání, tentokrát už úplně bosých nohou. Celý zrudlý jsem vřískal a řval smíchy. Tekly mi slzy, zpotil jsem se. Ale kluci na to nedbali a nemilosrdně šimrali dál moje holé paty a bosá chodidla, i prsty. A pak to přišlo, pustil jsem moč, už to nešlo udržet. Počůral jsem trenky a teklo to i na zem….

skautik (So, 30. 9. 2017 - 11:09)

Skautíku? To fakt nechtěj,...Tak muze to byt zajimavy a muzete me treba lechtat oba :D napis mi [email protected] domluvime se :)

Adam (Pá, 29. 9. 2017 - 18:09)

Je tu taky někdo, kdo rád lechtá někomu bosá chodidla a třeba je natře olejem od paty až k prstům?

Martin (St, 27. 9. 2017 - 13:09)

Seznamil bys me s nim? :D ja...Skautíku? To fakt nechtěj, půjde ti i peřím od páva mezi prsty

skautik (So, 23. 9. 2017 - 15:09)

Kamarád mi spoutal ruce k...Seznamil bys me s nim? :D ja bych rad kdyby me nekdo lechtal chci to zkusit :D

Martin (So, 23. 9. 2017 - 07:09)

Kamarád mi spoutal ruce k nohám a věděl, že mám na sobě kotníkové bíle ponožky, které ho rajcujou. Lechtal mě tak hodinu a já se bránil jak jsem mohl, ale jemu to nevadilo, málem jsem se smíchy počůral.Nejvíc mě lechtal na chodidlech, protože mám velmi lechtivé chodidla a když jsou ještě připoutaná, tak to lechtání nevydržím a vždy prosím, aby mě už nemučil :D. Pak mi sundal ponožky a začal kolem prstů olizovat, tak je asi fetishista :D.

Martin (Ne, 18. 4. 2021 - 18:04)

A odkud je? Chci se taky takhle nechat zlechtat. Ať mi kdyžtak napíše na [email protected]

Filípek (Pá, 1. 9. 2017 - 17:09)

Chtěl bych se zeptat jestli tady je nějaka holka na zlechtani :)

lechtac@seznam. (Út, 29. 8. 2017 - 07:08)

Mě by se líbilo aby mě...Konečně nějaká fajná holka a ne jako ty, co tu dávají svůj mail a ten pak neexistuje, nebo má přeplněnou schránku, nebo je tam nějaká stydlivka, která jednou odepíše a pak už maily ignoruje jako ta Rozárka, co tu dávala svůj mail a pak se z ní vyklubala malá stydlivka..

janča (Ne, 27. 8. 2017 - 07:08)

Mě by se líbilo aby mě někdo pořádně zlechtal až bych to nemohla vydržet :) kdyby si chtěl někdo psát o lechtání a šimrání tak mi napište na [email protected]

Rene (So, 19. 8. 2017 - 13:08)

Kdyby si nějaká slečna chtěla popovídat o lechtani at napíše na e-mail [email protected]

lechtac@seznam. (St, 16. 8. 2017 - 10:08)

Jsem hrozně lechtivá, ale...Tak mi napiš na mail Anetko a domluvíme se na nějaké to lechtání :-)

Ondra (Po, 14. 8. 2017 - 11:08)

Ahoj chtěl bych si někdo popovídat o lechtání popřípadě se na nějakém lechtání domluvit? Pište na [email protected]

n1kto (Po, 24. 7. 2017 - 23:07)

Ahoj chtěl bych nějakou holku kolem 15-16+- poradne zlechtat.Okres uherske hradiště

,monča (Ne, 2. 7. 2017 - 15:07)

Ahojky hledám kluky na lechtání baví mě to gdyž mě'ňegdo lechtá a šimrá 724475388volejte dopoledne do 11. Hod nebo kolem 8hod večer čb okolí

J1ndra (Út, 20. 6. 2017 - 15:06)

Jsem hrozně lechtivá, ale...Ahoj rad se nechal polechtat je mi 19 -> [email protected] kdyžtak piš

Fik (Po, 19. 6. 2017 - 15:06)

Jó! Taky jsem jednu takovou paničku voprašoval, co měla ráda lochtání a doplatil jsem na to.Prochcala mě štůzok a trvalo to 3 týdny než mě vyschnul! Ale smrdělo to dál a tak dlouho, že jsem jí vyhodil a ten štrůzok nakonec taky! A ani se ta mrcha nezačervenala!

Reklama

Přidat komentář