Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

To je zajímavý.Ŧakže radši se v takový situaci nebránit a nechat zranit nebo zabít? To se hodí taková rada

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Ne. Když tě někdo napadne, chytíš ho například za ruku, zkroutíš mu ji a třeba ho znehybníš. Způsobů je víc. Nebo ho povalíš na zem...způsobů je hodně. Podle zákona máš útok pouze odrazit, nikoli, například vrátit. Pokud se umíš bránit, tak asi víš, o čem mluvím. Potom ale musíš zavolat policii. Tohle už totiž musíš nechat na ní. Nikdy se nesnaž brát spravedlnost do svých rukou. Takovýchto hloupých hrdinů je dost v base. Jakmile bys ho totiž napadl také, měl bys naopak opletačky se soudem ty. On si totiž po poradě s právníkem nechá vystavit lékařskou zprávu o zranění a ty bys měl na krku už trestný čin.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

To se ale vážení hrdinní tangobijci a amatérští anonymní právníci ocitám jaksi v prekérní situaci. Tedy když mi nějaký zdejší hrdina napíše na e-mail za účelem slibovaného nakopání koulí a rozbití huby buď bych měl rovnou jít a kontaktovat Policii, čímž ale zdejší komunitou budu označen za zbabělce (přesně jak říkala chuděra Beránek) nebo na setkání jít a nechat se zmlátit. Protože kdybych náhodou čelil protivníkovi o x váhových kategorií výše či přesile, mohlo by se stát, že bych při snaze ho znehybnit nemusel uspět a pokud by mi skutečně šlo o zdraví nebo život a já mu nedej Bože způsobil bebí (např. modřinu, škrábanec nebo jen újmu na psychickém zdraví) budu čelit právním následkům. Hm, to je vážně na pováženou. Budu muset povymyslet jak dál? Jestli ze sebe nechat beztrestně dělat boxovací pytel a doufat, že to přežiji bez následků (což nikdo jistě nechce) nebo z nabízeného "přátelského" setkání s evidentně nevyrovnanými násilnickými týpky vycouvat? A proč vlastně tohle všechno? Protože jsem si dovolil nosit ještě před několika málo lety tanga a teď nosím jak mi bylo doporučeno jako "správný chlapák" trenýrky. To mi hlava vážně nebere. Pardon!

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Ty jsi prostě chudinka viď? Nikdo ti nerozumí a nikdo tě nemá rád. Beránek měl zkrátka pravdu.
Ty nikdy nebudeš chlap.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 19:05)

Tobě ta situace přijde nejspíš normální, že? Nejdřív mě tu kdosi hrdinně anonymně verbálně atakuje a uráží, že jsem homouš. Slušně za jeho čas a energii mé maličkosti věnovaným poděkuji a pár větami zareaguji. Jen proto, aby mi obratem bylo vyhrožováno fyzickým napadením a při deklaraci vůle své zdraví v takovém případě bránit je mi tady vyhrožováno soudy. Ale holt nejsem chlap. Znakem mužnosti je nechat se bez obrany ztřískat nebo alespoň pokyvovat a chválit jedince, kteří mi vyhrožují násilím. Co je podle Tebe dostatečně mužným a statečným přístupem? Nechám si rád poradit anonyme! Proč se vlastně na webu neregistruješ a stejně tak ostatní tangobijci? Abyste mohli beztrestně jiným vyhrožovat a urážet je? Aha, to ti správní chlapi nedělají otevřeně říci, kdo jsou. V tom tkví ona proklamovaná odvaha a hetero maskulinita. Nařknete mě, že jsem gay. Jedna paní povídala. Ale víš jaký je rozdíl mezi gayem a buzerantem? Gay je diagnóza zatímco buzerant povaha. Do druhé kategorie by šlo myslím zařadit většinu místních anonymních hrdinů. Totéž platí v případě termínů prostitutka a kurva. Kupříkladu Beránek je typická kurva a navíc ještě na hlavu nemocný stalker. Howgh, domluvil jsem...

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Jsi debil. Pokud bys někoho napadl, jak jsi sám uvedl termín "vrátit mu to", není to klasifikováno jako sebeobrana. Trochu se pouč v právech, chudinko.
Je vidět, že jsi opravdu hlupák.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Aha. Takže nechat se zmlátit je v pořádku a bránit se napadení nikoli? To jsou mi novinky. Jinak mě nemusíš chytat za slovo. Oba víme, co to "vrátit" znamená.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Co je tedy podle tebe "bránit se"? Napadnou někoho, kdo napadl tebe? Nikoli. Trochu si nastuduj práva blbečku. Myslím, že máš v tom trochu chaos. Je vidět, že jsi nevzdělaný pablb z pomocné školy.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Promiň. Nechat se napadnout je v pohodě, ale v rámci ochrany vlastního života, zdraví a majetku nesmí proti agresorovi napadenej zasáhnout?

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Teď nedávno byl souzen člověk, co napadl zloděje, který se mu vloupal na pozemek. Jelikož ho zranil, dostal pět a půl roku.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Z právního hlediska se musíš vyjadřovat přesně. Ale to tobě, coby primitivovi dělá problém. U soudu bys pohořel jako papírový pytlík.

Borci (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Já se omlouvám, nechtěl jsem zde způsobit takovou nenávistnou reakci. Jenom jsem byl frustrován a chtěl si vybít svou frustraci na anonymní diskuzi. Omlouvám se Vám pánové!

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

V pohodě. Nevím, že zrovna Ty, bys vyvolal nenávistné reakce. Ale hrdinové, kteří mi zde otevřeně vyhrožují napadením zatím nesebrali odvahu napsat mi, kdy a kde se se mnou chtějí vypořádat ručně po chlapsku. Předpokládám, že přesila nebo útok ze zálohy by byli dostatečně hrdinské. Každopádně mám-li nést následky za chuděru Beránka (připomeňme si, co chudák holka se mnou vytrpěla a jakou újmu jsem jí "údajně" způsobil) tak ať se se mnou tangobijci střetnou v Č. Budějovicích, kde bydlím. Mám-li dostat přes hubu jak mim slibují nebudu na to plýtvat časem ani penězi, abych ještě kamsi jezdil.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Gottliebe, proč si odepisuješ sám sobě? Ty jsi opravdu frustrovaný magor. Beránek měl pravdu.

Borci (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Promiň. To byl omyl.

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Tak určitě. Děkuji za Vaše názory milí anonymové. Ještě, že vás mám. Bez vás bych byl ničím, natož abych věděl kým nebo čím jsem. Hlavně ta slušnost a pravopis s diakritikou, ty jsou podstatné. Zase napište. Už nyní mám absťák.

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

pošli adresu čuráčku! dal bych ti pěstí do držky, nakopal do koulí jestli nějaký máš? a udělal tím službu lidstvu

Gottlieb (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Ty se nějak cítíš silný v kramflecích anonymní hrdino / hrdinko. Adresu zde zveřejňovat nebudu. Pokud si myslíš, že na to máš napiš mi na [email protected] a domluvíme se, kde a kdy mi svoji sílu a chlapáctví předvedeš. Jinak mi můžeš víš co?

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

checknul jsem ajpinu. všecko si to tu píše goťas sám

Návštěvník (Ne, 23. 5. 2021 - 18:05)

Gottlieb tím byl známý. Takový zamindrákovaný chudinka. Díky své zahleděnosti do sebe neměl úspěchy u žen, tak se z něj stal buzík. Jeho bývalá tu o něm psala dost zajímavé věci. Zamindrákovaný přiteplený narcis.

Reklama

Přidat komentář