Reklama

Pánská tanga

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Viděl jsem Inda jak umí z plášťů vyrobit slušivé sandále. Prý umí i tanga.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Používá k výrobě sandálů ojeté gumy z kol náklaďáků.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Tanga na běhání (:!:) to bych nezkoušel. Může se to zamotat a můžete se při běhu nejdřív zakopnout a pak kutálním ze svahu vymyškovat. Tanga přece mají smysl být odhalena a pod nimi už nic, to je ten smysl, ne že jsou pod zimní kombinézou, nebo nevím. Pak to asi rozjdete s někým kdo mý taky celou dobu pod kombinézou tanga na přetopeném pokoji v horské chatě...

Tobiáš (St, 14. 4. 2021 - 16:04)

Já si koupil na běhání tanga a jocky na bonprixu. Za levno ale dobrý. Cítím se v nich fajn.

Návštěvník (St, 14. 4. 2021 - 17:04)

Také nosím tanga na běhání a na kolo a je to příjemné

Klára (Út, 6. 4. 2021 - 05:04)

Ale, ale....možná jsem baculka (mám přes zadek 105cm) a tanga nosím normálně. Chodím i na nudu a nikoho to nepohoršuje. Kdo nezažil ten pocit při koupání, kdy vás na těle nic netlačí, ten to nepochopí. Nakonec do koupelny si plavky taky neberu..:):). Ale na klukách se mi tanga nelíbí, přijde mi to divný. Ne úchylný, ale prostě divný. Líbí se mi buď boxerky, nebo normální bílý slipy.

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 18:04)

Přesně tak Tanga sluší především ženám. Koresponduje to totiž s jejich tělesnými tvary. A na ženách jsou slastí pro oko. Navíc ženy jaksi nemají penis, takže střih je tím pádem přirozený. Na chlapech jsou tanga spíše směšná. Spíše je to tak, že buzeranti a narcisové se zkrátka chtějí za každou cenu oblékat jako ženy. Mají pak ten jejich miniaturní čudlíček sevřený v miniaturním prostoru, protože ten střih jim pak musí zase zařezávat do zadku. Spíše jsou k smíchu a pro pobavení. To je asi tak, jako kdyby začali nosit pánské podvazky, nebo pánské jehlové podpatky.

(Po, 12. 4. 2021 - 20:04)

Cituji tě"A na ženách jsou slastí pro oko".Dobře,možná,ale zase jen pro muže.Myslíš že mnohá žena se nepodívá ráda na takového kluka?Díváš se na věc jen ze svého mužského pohledu.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 23:04)

kopila jsem příteli červený tanga , když si je večer před sexem oblíkl musela jsem se smát z sexu nic nebylo vypadal tak směně že jsem se musela pořád smát a to ho tak znervóznilo,že se mu ani nepostavil

Milan (Po, 12. 4. 2021 - 07:04)

Ano záleží natom jaké pánské tanga jsi koupila já kupují značku sesto senso které vážně vypadají dobře jsou prostě pánské! a jasně že ne červené!

Návštěvník (Po, 12. 4. 2021 - 08:04)

Mě přítelkyně koupila na plavky.cz tanga push Up a ty jsou super.

Cynik - realista (Ne, 4. 4. 2021 - 18:04)

Také nevidím nic špatného na tom, nosit tanga. Sám je nosím a na koupání nosím tanga plavky. Máte vidět ty závistivé pohledy od chlapů, co mají ty jejich plandavé plavky kraťasy, když vidí můj pořádný vypracovaný zadeček.

Trestač (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Kdo nosí pánská tanga je úchylné prase, které může každou chvíli někoho oprcat!

Návštěvník (Ne, 4. 4. 2021 - 17:04)

Je to spodní prádlo které je v létě příjemné a tanga plavky ideální na opalování.

Vašek N. (Po, 5. 4. 2021 - 07:04)

První tanga jsme dostal z hecu k 15. narozeninám. Od té doby je nosím od jara do podzimu. Tanga plavky nenám protože chodím s rodinou na nuda.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 09:04)

Já dostal tanga k 17 ti od jedné holky a také je nosím pořád mimo zimu a tanga plavky si beru k vodě ale mám chuť si je vzít i do bazénu.

(Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Taky nosím tanga i na plavání do bazénů. Nevidím na tom nic špatného, vždyť jsou to jen plavky. A nebudu se otravovat s plandavými kraťasy, které nejsou nijak hezké a při plavání zavazí.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Přesně tak,plavání v tangach je super a do jakého bazénu chodíš?

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Teplouši si tu zase dávají rande.

Návštěvník (Po, 5. 4. 2021 - 15:04)

Nejsem teplouš,jenom nechci jít sám poprvé do bazénu v tangach

Reklama

Přidat komentář