Reklama

Manželovi se líbím v punčocháčích

ytong (Po, 15. 2. 2021 - 06:02)

Já se starý líbím,když přijdu domů výjmečně střízlivý !

Návštěvník (Po, 15. 2. 2021 - 07:02)

Taky humorné

Terka (Ne, 14. 2. 2021 - 09:02)

Jak zvladate tyhle mrazy? Ja uz se nemuzu dockat jara, kazdy vecer sedim s nohama u topeni, abych se prohrala. Do prace nosim troje silonky a stejne je mi zima. V sobotu jsme byli s Davem na bezkach. Donutil me a pak se mi cely den smal, ze mam velky zadek. Jenze abych nezmrzla, vzala jsem si dvoje tenke silonky, na ne dvoje silne a pak pod leginy jeste kalhotky, abych nebyla hned mokra, kdybych si kecla do snehu. Nekolikrat mne pomohly :) Vecer jsem ale za odmenu dostala romantickou masaz a svaracek :)

Týna (Ne, 14. 2. 2021 - 11:02)

Ahoj, tak já to stále do práce zvládám, když mám pod sukní dvoje 40 denové punčocháče, nebo 60 a 40. Když ale musím večer ven se psem, tak pod legíny si teď oblékám jedny silonky a jedny hrubé bavlněné. A pod nimi často zimní „bombarďáky“ i když v nich jsem terčem manželových vtipných poznámek.

Návštěvník (Ne, 14. 2. 2021 - 10:02)

Ty budes nejakek ouchyl.Zensky jsou pici o tom zadna,ale tohle by nenasmolila ani pica ale ouchyl na silonky.

Terka (Po, 1. 2. 2021 - 14:02)

Jsem Daveova pritelkyne. Rikal, ze tahle diskuze je presne pro me. Silonky nosim od malicka, od puberty denne. Kalhoty jsem na sobe mela naposledy na zakladce. Chci se libit a to i sama sobe. Kalhoty nejsou pro zeny, puncochace nejsou pro muze. Jsem ale zimomriva, takze hodne vrstvim. Pro doma staci jedny tenke pod leginy, ale do prace nosim dvoje i troje. Rada chodim do bazenu, ale kdyz jdu pak v zime domu, radsi si jeste jednu vrstvu pridam a natahnu si ctvery. Kdyz me v satne vidi ostatni zenske pri oblikani, nemuzou tomu verit. Ale pritel me do niceho nenuti, nosila bych to tak, ikdyby se mu to nelibilo!
@Tyna: Urcite v dvou tenkych silonkach nemate velky zadek. Nejsem zrovna modelka a silonky mi zadek a bricho naopak hezky zpevni. To spis jsem fakt trochu pribrala :) Jestli bezne nosite dvoje, zkuste jeste jedny navic a dejte vedet, urcite budete take spokojena. Rada mam k sukni treba dvoje slabe telove a na to cerne silnejsi.
Terka

dejmetomuPavlína (Ne, 31. 1. 2021 - 20:01)

Přečetla jsem poměrně velkou část diskuzí a některé ženy nechápu. Jak můžete dobrovolně ty silonky nosit třeba na pláží? Nebo je vrstvit? Já tedy nosím silonky denně (dress code v bance) a nevadí mi, ale když můžu, tak je sundávám. Měla jsem partnera, který na to měl také fetiš, nosila jsem je kvůli němu občas i doma nebo do postele, ale abych je nosila na procházku třeba i v létě při 30 stupních, to bych ho poslala někam a ani by to po mě nechtěl. Teď nevím, zda jsou ti muži tak omezení, nebo ženy se tak podvolují, či je to jen výmysl, ale prostě to není normální. Když na to přišlo, tak jsem je kvůli němu také ráda nosila, protože to s nim opravdu dělalo divy. Navíc masáže nohou po celodenním lítání v podpatkách byly příjemné jen jsem si k tomu nechala silonky. A když jsem mu to nohama v silonkách udělala, tak byl šťastný nejvíc na světě, ale tohle mi přikázat?? Tak by u mě hodně rychle skončil...

Andrea (Ne, 27. 12. 2020 - 11:12)

Já je nosim taky,ale příšerně mi v nich smrděj nohy a vlastně kvůli tomu jsem sama protože to zatim vadilo všem mužským se kterýma jsem byla.

Anastazie (Ne, 27. 12. 2020 - 10:12)

Já jsem strašně zimomřivá, tak normálně nosím, když je mi zima, bavlněné punčocháče pod kalhoty. Silonky mi dělají zle. A sukně nosím jen v létě s holýma nohama. Měla jsem přítele a ten mé punčocháče nesnášel. Když jsem byla u něj, tak jsem je pak vyslékala u něj na záchodě, aby je neviděl. Pak jsme se rozešli a já jsem to nijak neřešila. Seznámila jsem se pak s klukem, se kterým chodím dodnes. Když jsem byla u něj poprvé, měla jsem na sobě punčocháče, chtěla jsem jsi je vysléct, ale on mě začal vyslékat dřív, než jsem to stihla a byl naopak strašně mile překvapen, když jsem punčocháče měla na sobě. Pak mi řekl, že se mu to strašně na mě líbí. Od té doby je nejen před ním nevyslékám, ale naopak, když přijdu k němu vysleču kalhoty a chodím jen v punčocháčích. Neustále se mě dotýká a tiskne se ke mně. A milování s ním je nádherné a něžné. Ono se asi každému chlapovi líbí něco trošku jiného. My ženy nejsme tak vizuálně zaměřené, nám na chlapech imponují docela jiné věci.

Clark (Út, 22. 12. 2020 - 13:12)

Punčocháče mě nelákají ale punčochy, podvazky a případně pěkné prádlo, mě nastartují vždy zcela spolehlivě. Preferuji bílou barvu. Žena která by přišla rovnou nahá, mě moc nevzrušuje. Nejhezčí nahota je ta, která je decentně zakrytá a teprve při předehře jí to pomalu, postupně svlékám.

nylonick (St, 16. 12. 2020 - 11:12)

málo žen ví že silonky umí zařídit docela super orgasmus .o)) mě k to mu kdysi přivedla moje první holka, přišla na to náhodou už někdy na základce, přišla prý ze školy měla sukni a silonky a byla trochu nadržkaná a jak se hladila tak ji ty kalhotky ujely na stranu a když to ucítila jen přes silonky tak nechápala a už nemohla přestat pak už si ani kalhotky nebrala a večer šupla pod peřinu jen v silonkách a oddávala se slasti.o))

Týna (Po, 21. 12. 2020 - 11:12)

Ono silonky nošené na holo umějí být v tomto pěkný prevít. Hlavně ten středový šev, když se dostane na citlivé místa, tak i při menších pohybech docela hodně dráždí a vzrušuje. A když je to celý den… Zkrátka, už se mi to párkrát stalo a byla jsem z toho dost vzrušená, nemluvě o promočených punčocháčích v rozkroku.

Nylonick (St, 27. 1. 2021 - 15:01)

No tak ty jsi jedna z mála co objevily tajemství jemňoučkého potěšení :D

Sandra (So, 19. 12. 2020 - 21:12)

Souhlasím a už jsem nadržená a udělám se stejně

nylonick (Po, 21. 12. 2020 - 10:12)

napiš [email protected] pokecáme .o)

Marcela (St, 9. 12. 2020 - 09:12)

Manzelovy se liby kdyz mam na sobe silonky i pri sexu.Koupila jsem si s otvorem dole,tak ze je nemusi stahovay a muze rovnou do me vniknout.

Návštěvník (So, 5. 12. 2020 - 01:12)

Tiež som rybár a chcel by som kamošku na ryby ktorá by nosila stále silonky je to proste super

Lucie (Po, 23. 11. 2020 - 18:11)

Teda punčocháče v létě dobrovolně?..to bych nedala.U nás je to spíš obráceně,manžel má rád nohy bosky.

Týna (St, 25. 11. 2020 - 13:11)

Tak to máš štěstí, jen doufám, že v zimě ti nohy nemrznou. :-) Ale i v létě se dá na silonky v pohodě zvyknout. Nejsem sama co je nosí. Ségra dělá v bance a tam mají nošení silonek nařízeno celoročně. A to není to nejhorší. Taky mám známou, co dělala v hotelu v Egyptě a musela absolvovat 12hodinové směny v 40 stupňových vedrech navlečena v punčocháčích, lodičkách a slušivém kostýmku. Když nastoupila prvý den do práce, tak si myslela, že to vydrží tak dvě hodiny. Nakonec tam byla čtyři roky.

Monty (Út, 1. 12. 2020 - 07:12)

V jakych situacich jste musela mit na sobe silonky a pripadala jste si divne? Myslim si, ze silonky se daji nosit opravdu neustale, pri jakekoliv cinnosti.

Reklama

Přidat komentář